Aşılama Aşılama

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

vuslat0808

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2021
8
1
27
Kızlar merhaba ben 3 gün oldu aşılama yapalı aranızda aşılama yaptınıp olumlu sonuç alan oldu mu ve bilginiz var mı yolculuk sakıncalı mı acaba

Kızlar merhaba ben 3 gün oldu aşılama yapalı aranızda aşılama yaptınıp olumlu sonuç alan oldu mu ve bilginiz var mı yolculuk sakıncalı mı acaba
Merhaba öncelikle hayırlı olsun umarım güzel sonuçlar alırsın. Bende 26.03.2021 tarihinde çipli aşılama yaptırdım ilk denemem bekliyorum bakalım :)

Merhaba öncelikle hayırlı olsun umarım güzel sonuçlar alırsın. Bende 26.03.2021 tarihinde çipli aşılama yaptırdım ilk denemem bekliyorum bakalım :)
Merhaba bende 27 de yaptırdım inşallah sende güzel sonuçlar alırsın canm çipli nasıl oluyor ki kaşık agrıların falan oluyor mu

amin canım inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız. verilen sperm örneğinin içine bir çip konuluyor bu çip sayesinde spermler ayrışıyor en iyi olanları ayırıp onları enjekte ediyorlar. Kasık ağrılarım oluyor ara ara bel ve sırt agrım oluyor bunun dışında yoğun kramplarım oldu ama bunlar aldığım ilaçlardan da kaynaklanıyor olabilir yada adet öncesi belirtiler de olabilir diye kendimi cok dinlememeye calısıyorum :) senin durumlar nasıl ?

Merhabalar bana 15 martta asilama yapildi ve adetimden 9 gun gecti test yaptim negatif cıktı sizce ne olabilir bir fikri olan varmi cevap verirseniz cok memnun olurum

Merhabalar bana 15 martta asilama yapildi ve adetimden 9 gun gecti test yaptim negatif cıktı sizce ne olabilir bir fikri olan varmi cevap verirseniz cok memnun olurum
Merhaba bende 22 sinde yaptırdım. Kasıklarda kramp başladı sizdede oluyormu

Merhaba hayırlısı olsun inşallah güzel sonuçlar alırsın:) genellikte aşılamadan sonra 14 gün mutlaka geçsin deniliyor geç döllenme olabilir veya hormonlarınız bir anda yükselmemiş olabilir idrar testine göre yaptıysanız bu sebeple gözükmüyor olabilir birkaç gün daha bekleyip tekrar yapın umarım güzel sonuçlar alırsınız:)

Merhaba hayırlısı olsun inşallah güzel sonuçlar alırsın:) genellikte aşılamadan sonra 14 gün mutlaka geçsin deniliyor geç döllenme olabilir veya hormonlarınız bir anda yükselmemiş olabilir idrar testine göre yaptıysanız bu sebeple gözükmüyor olabilir birkaç gün daha bekleyip tekrar yapın umarım güzel sonuçlar alırsınız:)
Bugün 5 Nisan'da kan testi verdim sonuç negatif çıktı doktor 10 gün bekle dedi yine negatif çıkarsa adet söktürücü iğne yapılacak dedi

Yolculuk sakıncalı değil canım. Doktoruma sormuştum ben perşembe günü aşılama olacağım ve pazar günü 6 saatlik yolculuk yapabileceğimi söyledi. 1 2 gün dinlenmek yeterli dedi

Benimde 4 nisanda aşılama yapıldı. Progesteron ilaç başladı günde 2 defa. Bence acayip bir yorgunluk var mide bulantım baş dönmem. Bu ilaçtan kaynaklanabileceğini düşünüyorum bugün de akıntım başladı çok az . Benim gibi olanlar var mı acaba

Merhaba. Benim de mart ın 27 sinde oldu aşılama 10.günümmüthiş göğüs ağrım var başka bir şey yok birde çok ama çok sinirliyim sizde ne gibi değişiklikler var. Bu arada inşaallah mutlu sonuca ulaşırsınız
Tarihimizde ayni. Belirtiler de ayni.. hayirli haberimizde ayni olsun :) ben cumartesi test yaptircam

X