Gebeliğe Hazırlık Aşılama

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

cnsum

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2021
47
13
28
Merhaba 29 nisanda aşılama yaptrıdm 12 haziranda test yapılacak belli olacak ama son iki gündür çok kötü bi şekilde karın ağrım var ve midem bulanıyor normal mi böyle olması bilen varmı lütfen yardımcı olun çok kötü karın ağrısı yaşıyorum

29 mayıs mı demek istedin canım ? Bende aşılama yaptırdım mide bulantım olmadı ama kasık agrılarım çok fazlaydı

Nisandan bu yana adet olmanız gerekiyordu pcos değilseniz, evde test dahi yapsanız sonucu öğrenirsiniz.

29 mayıs mı demek istedin canım ? Bende aşılama yaptırdım mide bulantım olmadı ama kasık agrılarım çok fazlaydı
Ben dayanamdım çok karnım ağrıdı için beta yaptırdım 11.gündü 12.1 çıktı değer adet günüme 10 gün var daha

aaaa çok güzel hamilesiniz:) benimde aşılamamın 7.günü. sizin ilk aşılamamıydı daha sonra ilişki değerlendridiniz mi
İlk aşılamam bu benim aşılama olduktan sonra doktor gün aşırı ilişki öneriyo zaten bakalım şuan hastanedeyim tekrar kan istedi doktor 8 yıldır bende çok bekledim bu anı 2 kere yaşadım bu duyguyu ama ya gelişmedi ya da boş oldu rabbimden tek isteğim hayırlısı neyse onu nasip etsin inşallh

Merhabalar 16agustos saat 12:15te aşılama oldum 26agustos saat 09:30 da kan verdim ve sonucum 2,01 çıktı içim bi garip oldu aşılamadan sonra 3. Gün hafif kahvemsi bir akıntı olmuştu başka olmamıştı kasıklarım hep ağrıyordu pazartesi kan ver demişti doktor dayanamadım ben böle olup yükselen varmı yoksa negatif mi 😞

X