Aşılama

cbrkl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2024
26
1
27
Arkadaşlar 2 mayıs perşembe gece çatlatma iğnemi oldum 4 mayıs cumartesi yumurta çatladı aşılamamı oldum bugün çok erken ama erken gebelik testi negatif çıkıyor iğnenin etkisi geçmiş anladığım kadarıyla aşılamanında 6. Günü oluyor burdan pozitfe döner mi başına gelen oldu mu

çatlatma iğnesi yedinci günde sıfırlanıyor ve 11. günü eğer gebelik varsa pozitife dönüyor tekrar takip edin derim

Bu kesin mi acaba benim de 8. Gün ve 9. Gün negatife döndü döner mi pozitife hiç umudum yokta 😞
Döner galiba burda çok 14. Gün negatif olıp 16. Günlerde pozitife dönenleri okudum.. benimde bugğn çatlatmanın 14. Günü aşılamanında 12. Hünü erken grbelik testi negatif çıktı olsaydı onda çıkardı diye düşünüyorum hayırlısı ☹️

Döner galiba burda çok 14. Gün negatif olıp 16. Günlerde pozitife dönenleri okudum.. benimde bugğn çatlatmanın 14. Günü aşılamanında 12. Hünü erken grbelik testi negatif çıktı olsaydı onda çıkardı diye düşünüyorum hayırlısı ☹️

Ben zannetmiyorum kendim için açıkçası olsaydı dün kan verdim 9. Günü 2.60 çıktı çok düşük olmaz yani bence sizin için de inşallah yükselir

Ben zannetmiyorum kendim için açıkçası olsaydı dün kan verdim 9. Günü 2.60 çıktı çok düşük olmaz yani bence sizin için de inşallah yükselir
Hayırr yanılıyorsunuz 9. Gün çok erken varsa kii inşallah vardırr daha döllenme aşamasında olup sonuç vermez anca 15. Gün yükselme olur o sizi yanıltmasın ümit her zaman var🙏🏼💗

İnşallah öyledir niye böyle umutsuzum bilmiyorum sanki herşey herkeste işe yarıyor bende olmuyor oysa ki çok ağır birşeyim yok
Biz iki senedir deniyoruz hiç bi problemimiz yok belki gözden kaçan bişey vardır diye çok doktor denedik ama yok allah ol dicek anca öyle bol dua ve sabır gerektiriyor başkada elden bişey gelmiyor

Biz iki senedir deniyoruz hiç bi problemimiz yok belki gözden kaçan bişey vardır diye çok doktor denedik ama yok allah ol dicek anca öyle bol dua ve sabır gerektiriyor başkada elden bişey gelmiyor
Evet öyle gerçekten sebepsiz daha zor rabbim nasip etsin hepimize inşallah rabbim yardımcımız olsun ❤️

Merhaba durumunuz ne oldu acaba 11. Gün erken gebelik testinde negatifi gördüm Umutlarımı yitirmelimyiim çok üzülüyorum

Merhaba durumunuz ne oldu acaba 11. Gün erken gebelik testinde negatifi gördüm Umutlarımı yitirmelimyiim çok üzülüyorum
Bende 11. Gün erken gebelik testinde negatif gördüm daha adet olmadım başkada test yapmadım çok üzgünüm bende bilmiyorum nabıcağımı

Bende 11. Gün erken gebelik testinde negatif gördüm daha adet olmadım başkada test yapmadım çok üzgünüm bende bilmiyorum nabıcağımı
Şimdi baktım 16. Güne gelmişsiniz normalde iğneden sonra 14. Günü regl olunuyor inşallah olmuştur lütfen moralinizi yüksek tutun ve bence bir test daha yapın

Şimdi baktım 16. Güne gelmişsiniz normalde iğneden sonra 14. Günü regl olunuyor inşallah olmuştur lütfen moralinizi yüksek tutun ve bence bir test daha yapen so
Şimdi baktım 16. Güne gelmişsiniz normalde iğneden sonra 14. Günü regl olunuyor inşallah olmuştur lütfen moralinizi yüksek tutun ve bence bir test dah
Evet ama 11. Gün yapılan erken gebelik testinde silikte olsa çıkardı diye düşünüyorum belli etmez miydi olmuş olsaydı 🥺

Evet ama 11. Gün yapılan erken gebelik testinde silikte olsa çıkardı diye düşünüyorum belli etmez miydi olmuş olsaydı 🥺
Etmeye bilir arkadaşım yaptırmıştı kanda 160 ken idrar testi negatif çıkmış bende bozmuştum moralimi bana erken dedi lütfen bir daha test yapın güzel haberinizi verin 🙏

Etmeye bilir arkadaşım yaptırmıştı kanda 160 ken idrar testi negatif çıkmış bende bozmuştum moralimi bana erken dedi lütfen bir daha test yapın güzel haberinizi verin 🙏
Yaptım şimdi olmamış 🥺

Eklentiler

• 35A06365-E4ED-413F-AB41-4096D431147A.jpeg
    35A06365-E4ED-413F-AB41-4096D431147A.jpeg
    139,3 KB · Görüntüleme: 4
X