Aşılama Aşilama

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
güleycim 18 değil 19 mm olmuş en büyüğü bu akşam çatlatma iğnesini olucam çarşambada aşılam olucak inşallah
iğneyle yumoşlar daha iyi büyüyor umarım hepimiz bir an evvel emeklerimizin karşılığını alırız.

Çok sevindim canım :teytey: Umarım aşılaman da tutar ve bebişine kavuşursun :emir_bebek: Umarım gelecek ay benim yumişlerimde büyür de bende aşılama olup hamiş olurummm :dance: Bol şanslar arkadaşımmm a.s.

Çok sevindim canım :teytey: Umarım aşılaman da tutar ve bebişine kavuşursun :emir_bebek: Umarım gelecek ay benim yumişlerimde büyür de bende aşılama olup hamiş olurummm :dance: Bol şanslar arkadaşımmm a.s.

canım çok sağol.allahım bütün isteyen herkese sağlıklı,hayırlı evlatlar versin.
umarım seninde yumoşlar büyür ve bebiş olur biz teyzeleride onu sevmeye geliriz.....

canım benim daha aşılamam olmadı yumoşlar dün 14mm gelmiş pazartesi tekrar gidicem.eğer 18 mm olurlarsa büyük ihtimalle çarşamba aşılama olur.rabbim herkese hayırlısını versin inşallah...

İNŞALLAH CANIM İNŞALLAH HERŞEY YOLUNDA GİDER.VE HAYIRLISIYLA HAMİLE KALIR VE TAMAMINA ERDİRİRSİNNNN.VE O GÜZEL DUYGUYU TADARSINNNNN:emir_bebek:

X