Aşılama Aşılamada 11. Günüm

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

bngddlr

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2022
119
29
32
Merhaba hanımlar aşılamada 11. Günüm meraktan ölüyorum. Çatlatma iğnesine göre mi test yapılmalı yoksa aşılama gününe göre mi ?Yarın evde kendim erken gebelik testi yapmayı düşünüyorum 14. Günde kan tahlili vericem hem korkuyorum hem heyecanlıyım siz ne durumdasınız benim gibi olan var mı ?

Merhaba hanımlar aşılamada 11. Günüm meraktan ölüyorum. Çatlatma iğnesine göre mi test yapılmalı yoksa aşılama gününe göre mi ?Yarın evde kendim erken gebelik testi yapmayı düşünüyorum 14. Günde kan tahlili vericem hem korkuyorum hem heyecanlıyım siz ne durumdasınız benim gibi olan var mı ?
dr um catlatma ıgnesının etkısınin 14 gune kadar kalabılecegını bu yuzden uzulmemek adına test ıcın beklememz gerektıgını soylemıstı. Tabı ben sureklı yapa yapa 10 gun 11 gunde falan testte temız olana kadar yaptım😎 testim bolmuşş😛 sonra tekrar cızgı belırse belırmese ayırt edebılırdım. 12 de etkısı gecen de var 7 8 de gecen de. sen yarın yaparsan bıle bıdaha yapman gerekıcek kı koyulasma varsa ona gore umıtlenırsın. Allahım hayırlısını versın.

Bende çok test yapıyodum eskisi kadar yapamıyorum erken olanlar aşırı pahalılaşmış 😬 yarın bi yapayım içimde kalmasın zaten silik olursa çarşamba tahlil yaptırıcaktım bi gün dayanırım herhalde 😂 amin inşallah cümlemize hayırlısını versin 🙏🏻

Bende çok test yapıyodum eskisi kadar yapamıyorum erken olanlar aşırı pahalılaşmış 😬 yarın bi yapayım içimde kalmasın zaten silik olursa çarşamba tahlil yaptırıcaktım bi gün dayanırım herhalde 😂 amin inşallah cümlemize hayırlısını versin 🙏🏻
Canım test yaptın mıı

Kızlar benim aşılamanın 11. Günü bugün. İki gün önce bişey yoktu . Silik çizgi var gibi ama umutlanmakta istemiyorum 🥲
21789136-4F3C-4F1B-87F6-099E41BE4100.jpeg

Canım ilacın etkisi olabilir evet çok ümitlenmemekte fayda var sonu hüsran oluyor çünkü 😕
merhaba aynı doktora gıdıyoruz sızınle gecen ay gıttım 8 subatta adet olunca test ver dedı ve rahım fılmı cek dedı testlkerı verdım rahım fılmını nasipse bu ay cekecegım bır de esımın sperm testını ıstedı sızde de oyle mı ılerledı

Evet bizde de aynı şekilde ilerledi ben tekrar başladım din gittim hatta yine iğneye başladık cuma tekrar gidicem yumurta takibi için

Merhabalar ben de 3. Aşılamamı yaptırdım 8 nisan da kan vericem dua edin ne olur hayırlı bir haber alırım inşaAllah. Rabbim dileyen, isteyen herkese hepimize nasip etsin ..

Yaptım bişey çıkmadı sonra aradan zaman geçince silik oldu anlamadım çarşambaya kadar beklicem 😬
Benim de şuan senin gibi canım. Negatif oldu sonra tekrar silik çizgi görmeye başladım dün ve bu gün ama koyulaşma yok 🤷🏻‍♀️

Adet belirtilerim başladı gibi benim. Çatlatma iğnesinin 14.günü gebelik yoksa adet oluyor bakalım yarın ne olacak

Belli olmaz belki de değildir. Hakkınızda hayırlısı olsun umarım en kısa zamanda güzel haberi alırsınız🙏🏻 Oldunuz mu
Olmadım ama devam ediyor aşılamamın 12.günü testim negatif olsa çıkardı

X