Aşılama Asilamadan sonra agrilar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
peki senin aşılaman tuttu mu bu şekilde?ya da sonuç aldın mı?durumun ne şu an?

Alya su an seninle ayni durumdayiz.Bende 2 subatta asilama oldum ve jel mel vermedi.psikolojik midir nedir kasiklarda sanci hissediyorum.halsizlik var.deli gibi merak ediyorum sonucu.

Minikbulut sende beklemedesin sanirim,evde dinleniyor musun yoksa calisiyor musun?ben yatiyorum valla tv sagolsun hep acik:)

Canım ben de beklemedeyim evet.
Yok çalışmıyorum ama evde de yatmıyorum öyle devamlı.
Doktorun da öyle bir tavsiyesi olmadı açıkçası.
İlk gün akşama kadar yattım yalnız.
Sonrasında ağır iş yapmadan, kendimi yormadan, dinlene dinlene normal işlerimi yapıyorum.
Dışarı da çıkıyorum, pazara bile gittim dün.
İnşallah bir sıkıntı olmaz.
Günlerimi ona odaklayarak geçirmek istemiyorum açıkçası.
Sanki o zaman daha da beklentiye gireceğim gibi geliyor.
Tabii ki bu kişisel bir durum.
Bazı arkadaşlar da yatıp dinlenmeyi tercih edebilir.
Eşime de dedim bir şey yokmuş gibi devam edelim yaşamaya.
Ama arada şakalaşıyoruz napıyor mumoşlar falan diye? :KK1:
Allah hepimize ama hepimize hayırlısıyla evlat/lar sahibi olmayı nasib etsin.
Amin!

Alya su an seninle ayni durumdayiz.Bende 2 subatta asilama oldum ve jel mel vermedi.psikolojik midir nedir kasiklarda sanci hissediyorum.halsizlik var.deli gibi merak ediyorum sonucu.

evet aynıyız,ben de 3 şubatta oldum.bende de uyku hali var dediğin gibi,kasıklarımda sürekli olan bir ağrı yok ara sıra bir sızlama giriyo adet ağrısı gibi ama bunların dışında sanki kasıklarımda hareket etmemi engelleyen birşey var gibi hissediyorum sürekli.dediğin gibi psikolojik de olabilir bunlar ya da kullandığımız ilaçların etkisi diye düşünüyorum.
bu arada doktorumla bugün konuştum şu jel mevzusunu.bu jel rahim duvarı ince olanlara destek olması için veriliyormuş,benim rahim duvarım kalın olduğu için bana verme gereği duymamış.bir de stres olma,herşeyi böyle kafana takma dedi:KK43: açıkçası tutup tutmaması da önemli tabi ama bu beklemek beni daha çok yoruyor.

Offf ya 10 gunum bugun dayanamadim test aldim negatif cikti kesinmidir acaba

bu kadar erken idrarda bakıldığında çıkmaz diye biliyorum ben.tam gün sayısını bilmemekle beraber galiba 20 gün sonra idrarda çıkıyormuş.en erken ve en doğru çıkan kan tahlili.bence moralini bozma şimdiden,gününü bekle kan tahlili yaptır.ilk başta evde bakıp olumsuz sonuç alanlar sonradan kan tahlilinde hamile olduğunu öğrenebiliyor.evde yapılan testleri yapmayı düşünmüyorum ben açıkçası,boşa moral bozukluğu..

bu kadar erken idrarda bakıldığında çıkmaz diye biliyorum ben.tam gün sayısını bilmemekle beraber galiba 20 gün sonra idrarda çıkıyormuş.en erken ve en doğru çıkan kan tahlili.bence moralini bozma şimdiden,gününü bekle kan tahlili yaptır.ilk başta evde bakıp olumsuz sonuç alanlar sonradan kan tahlilinde hamile olduğunu öğrenebiliyor.evde yapılan testleri yapmayı düşünmüyorum ben açıkçası,boşa moral bozukluğu..

Arkadasim benimde 8.gunum catliyorum meraktan ama yapmayacagim test falan cunku yanlis cikar, negatif cikar moralim bozulur bos yere, sende bu yaptigin testi unut cunku idrarda bu kadar erken cikmiyor diye biliyorum bende.ayrica hamile olabilirsin ve bos yere su an moralin bozuluyor,vucut dengen etkileniyor.sen gununu bekle ve kan tahlili yaptir canim,kesin sonuc kanda.

canım herşey kan testiyle belli olur.idrar testlerine çok güvenme.kaldıki kan testi negatif çıktığında bile emin olmak için iki gün sonra yeniden tahlil yapılıyor.biliyosun yeni geçti başımdan benim.

coyote sen ne zaman tahlil yaptıracaksın?benim ayın 15'inde.

Alyacim ayin 2sinde yaptirdim yani 14.gun diye hesaplarsak 16 subat oluyor fakat benim doktor adetinizi bekleyelim dedi.Ama ben o kadar bekleyemeyecegim ben de 15i ya da 16 si yaptiririm kan testini.Ama gunler gecmiyor sanki,bir de kar yagiyor disari cikamiyorum hasta olurum ya da duserim korkusundan.Evde olunca da surekli düsünüyorum.İcimden is yapmak gelmiyor surekli kafamda bu var.Allah'a yalvariyorum butun isteyenlerin elini bos cevirmesin.bakmayacagim diyorum ama elimde olmadan surekli internetten erken gebelik belirtilerini okuyorum.herkes dusunma bu kadar diyor ama elimde degil yaa!su karlardan da biktim eve hapsetti resmen.

Ya okadar çok hassaslaştımkì anlatamam sinirlerim cok gergin gun gectikce korkukarim artiyo sali gunude gelmek bilmez oldu.

Ya okadar çok hassaslaştımkì anlatamam sinirlerim cok gergin gun gectikce korkukarim artiyo sali gunude gelmek bilmez oldu.

seni çok iyi anlıyorum son günler geçmek bilmez.dokunsalar ağlayacak gibi olursun ama sabret canım bak çoğu gitmiş azı kalmış.biraz farklı şeylerle oyalnmayı dene.inşallah salı günü güzel haberlerini verirsin bize.

Alyacim ayin 2sinde yaptirdim yani 14.gun diye hesaplarsak 16 subat oluyor fakat benim doktor adetinizi bekleyelim dedi.Ama ben o kadar bekleyemeyecegim ben de 15i ya da 16 si yaptiririm kan testini.Ama gunler gecmiyor sanki,bir de kar yagiyor disari cikamiyorum hasta olurum ya da duserim korkusundan.Evde olunca da surekli düsünüyorum.İcimden is yapmak gelmiyor surekli kafamda bu var.Allah'a yalvariyorum butun isteyenlerin elini bos cevirmesin.bakmayacagim diyorum ama elimde olmadan surekli internetten erken gebelik belirtilerini okuyorum.herkes dusunma bu kadar diyor ama elimde degil yaa!su karlardan da biktim eve hapsetti resmen.

coyote bencede adeti falan bekleme 16 şubatta git bi sağlık ocağında bile olsa tahlilini yaptır.sonuç ne olursa olsun öyle beklemekten daha iyidir. en kötü ihtimalle bile bikaç gün ağlar sızlar kendini toparlayıp yeni yolunu çizersin.

Yalniz degilsin bende ayni durumdayim.bir diyorum ki yok yok tutmadi bu,belirti falan yok,bir diyorum ki kasik agrim var tuttu galiba.Kafayi yemek uzereyim :KK43:

coyote bencede adeti falan bekleme 16 şubatta git bi sağlık ocağında bile olsa tahlilini yaptır.sonuç ne olursa olsun öyle beklemekten daha iyidir. en kötü ihtimalle bile bikaç gün ağlar sızlar kendini toparlayıp yeni yolunu çizersin.
Eveet bence de arkadasim,boyle daha ne kadar bekleyecegim!neyse Allahtan bugun hava guzel de disari cikip biraz kafa dagitabilecegim vallahi..eve kaapanmak da bunu cok dusunmemem sebep oldu.

doktorum da bana 15'inde test için gel dedi.ben de o gün gitcem bakalım nolcak.benim test yaptırcağım gün 12. günüm olmuş oluyor.bana da erken geldi hatta doktorumla konuştum erken değil mi biraz diye o da hayır o gün bakalım eğer değerlerde bir artış varsa ona göre takip edicem dedi.gidelim bakalım ne çıkcak:)
ben de aynen senin durumundayım,erken gebelik belirtilerini okuyorum.yok bakmıycam bunlara kendimi heveslendirmiycem diyorum yine bakıyorum.bende de senin gibi sadece ara sıra yoklayan kasık ağrısı var,herhalde olmadı benim diyorum sonra yazılanlara bakıp acaba mı diyorum:)
sen yine şanslısın evdesin ben çalışıyorum.bir dünya da yol gidiyorum işe gitmek için.o karlı havalarda sabahtan işten izin alıp hastaneye gidiyodum kontrole ordan işe.yollarda kuş gibi pıt pıt gidiyorum düşmemek için bir görsen:)elimden geldiğince dikkat ediyorum.bu çabalarımızın karşılığını görürüz inşallah.sen de çok eve kapanma bence dışarı çık kafanı dağıt biraz.düşünmemeye çalış,böyle yapmazsan insan daha çok stres oluyor.

bende kendıme çok gülüyorum :))) kurbanlık koyun gibi nerdeyse 15 gün yattım kendımı baya adapte etmişim aman ağır şeyler yapmayım düşer sonra:))) inş bide pozitif derlerde yaptıklarım değer yoksa baya komik olacak yanlız bugun farklı olan şey akıntımdı sulu bişey şaşırdım belki aşılamadan oluyo sanırım fazla hormonel ya ondan sanırım neyse yaa salı günü herşey belli olacak bakalım hayırlısı

bende kendıme çok gülüyorum :))) kurbanlık koyun gibi nerdeyse 15 gün yattım kendımı baya adapte etmişim aman ağır şeyler yapmayım düşer sonra:))) inş bide pozitif derlerde yaptıklarım değer yoksa baya komik olacak yanlız bugun farklı olan şey akıntımdı sulu bişey şaşırdım belki aşılamadan oluyo sanırım fazla hormonel ya ondan sanırım neyse yaa salı günü herşey belli olacak bakalım hayırlısı

bence öyle düşünme.bende çok dikkat emiştim devamlı yatmıştım negatifi gördüğümde bile içim rahattı aklımda acaba yoktu hiç.bi de dikkat etmeden negatif görsem kendimi suçlayacaktım hep,yükümde üzüntümde iki kat olurdu.en azından içim rahat şimdi.ikincisinde bile ne kadar zor ne kadar sıkıcı olsada rapor alıp yatacağım en az bir hafta

Aynen arkadasim bu hafta ak koyun kara koyun meydana cikacak bizler icin:)İnsallah yuksek bHcg ler goruruz bu hafta sonuclarda.hepimiz icin dua ediyorum.hakkimizda hayirlisi.
bence öyle düşünme.bende çok dikkat emiştim devamlı yatmıştım negatifi gördüğümde bile içim rahattı aklımda acaba yoktu hiç.bi de dikkat etmeden negatif görsem kendimi suçlayacaktım hep,yükümde üzüntümde iki kat olurdu.en azından içim rahat şimdi.ikincisinde bile ne kadar zor ne kadar sıkıcı olsada rapor alıp yatacağım en az bir hafta
Mcan asilamadan sonra tedavisiz hamile kalanlar da cok var,umarim seninki de oyle bir supriz yapar onumuzdeki ay sanaaa..

X