Aşılama Aşilamasi Tutan Arkadaslar Bakabilirmi??

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım benim allahın izniyle ilk aşılamam tuttu. allah nasip ettikten sonra herşey boş.
öle herşeye dikkat edecem diye kendini onu bunu yiyecem diye hırpalama. herşeyi oluruna bırak.
sakin olmaya çalış. ay şunu yapayım ay şunu yiyeyim piskolojisine girmek strese sokar. herşeyin başı da stres biliyosun. elbet kendine dikkat et ama herşeye dikkat etçem diyede kendini strese sokma olurmu.
allah hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah. herkezin gönlüne göre versin. bol bol dua edin.

canım benim allahın izniyle ilk aşılamam tuttu. allah nasip ettikten sonra herşey boş.
öle herşeye dikkat edecem diye kendini onu bunu yiyecem diye hırpalama. herşeyi oluruna bırak.
sakin olmaya çalış. ay şunu yapayım ay şunu yiyeyim piskolojisine girmek strese sokar. herşeyin başı da stres biliyosun. elbet kendine dikkat et ama herşeye dikkat etçem diyede kendini strese sokma olurmu.
allah hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah. herkezin gönlüne göre versin. bol bol dua edin.
mrb bende aşılama yaptırcam bayramdan sonra bana dua et cok ihtiyacım var.inşşallah bir an önce kucağına slırsın hasretin biter darısı bizim başımıza,neden aşılama yaptın sorun kimdeydi,benim eşimde sorun var hareketli sperm sayısı az aşılama icin biraz umudum var ilk denememde olacak gibi :nazar:bu nazarlığı sana gönderiyom nazar değmesin bebişine ona iy bak

bende ıkıncı aŞılamamı yaptırdım ınŞallah tutar bende Çok heveslıyıııımm ama benım akıntım oluyor rabbım ınŞallah bu sefer banada ve tÜm ısteyenlere saĞlıklı sıhatlı evlat verır rabbım benıde ıÇınden ayırma sen verıcısın sana aÇılan ellerımızı gerı Çevırme rabbımm

slm bende cuma gunu 3. aşılamamı oldum şimdi beklemedeyım rabbım herkese nasip etsin inşallah

X