Aşılamayla birlikte 13. Gün erken gebelik testi çookk silik cizgi

13cu gunune kadar hiç yapdiniz mi idrar testi? 13cu gu hafif değilde aydin gorulen bir çizgi çikmasi gerek ama hayali bile goruyorsan belki vardi ve giderek değer düşdü. O yuzden gitgide daha zayif çizgi çikiyor. Ama en kesin kan vermek
Canim igne etkisiyle cikti buyuj ihtimal.etki gecitkce cizgi kayboldu zten.

2.aşılamam..Bugun asilamamin 13.gunu (asilamayla birlikte) erken gebelik testim coookk hafif bi silik cizgi.Düz beyaz degil coookk silik..ignenin etkisi gecmistir diye dusunuyorum cunku ilkinde 8 9 gunde gecmisti benim etkisi direkt negatf cikmisti testte de..ama bugun 13.gun ve silim cizgim var cok silim ama gorulebiliyo goruyorum hani. Sabah is yerinde bsey kaldiriyim dedim agir da degil ama sol kasigim bicak gbi bsey saplandi..kasik agrilari asilama tutsa da tutmasa da zten yasanan bsey iğneden dolayi ama etkisi gecmistir bende erken geciyo..ben yeni uyeyim foto ekleyemiyorum dosya ekleye tikliyorum hcbsey olmuyo bir de bunu nasil cozebilirim yoksa foto aticaktim.Bu sekilde olup hamile kalanlar var mi.Azcik umut kimseye zarar vermez🤭insan umutlariyla duygulariyla yasar cnku...
Merhaba sonucunuz nedir merak ettim inşallah güzel sonuçlanmıştır. Benimde bugün 16 cı günüm test yaptım ama silik çizgi çıktı stres oluyor insan da hayırlısı bakalım

X