Aşırı caresizim lütfen yardim edin

Kizlar bir kez daha sormus oluyorum kusura bakmayin ama 22 yasindayim. Erkek arkadasimla kıyafetle sürtünme oral iliski,mast tarzında yakinlasma yasadim. Tam iliski olmadi. Bugun adetime 11-10 gün var. Geçen ay anlamsiz bir sekilde dongum 35 e kadar geldi. Yani 35. Gunde adet oldum. Dolayisiyla bu ay da ona gore hesapladım reglimi. İnanın aşırı gerginim yaşadıklarima bakiyorum gebelik yoktur diyorum ama suan aşırı derecede kasiklarim ağrıyor. Başıma enseme bazen agri giriyor. Psikolojik midir bilmiyorum bazen aklima geldikçe midem kalkiyor. Kan vermeyi düşünüyorum. Sizce gebelik riski var midir? Kafayi yemek uzereyim.
Güncelleme: Kızlar bugün doktora gittim doktor stajyer bir doktordu. Kan testi istedi. Sonucum 0.100 sizce gebelik yoktur dimi? Bir de iliski uzerinden 15. Gün oluyor bugun. Kesin sonuc mudur sizce?

Iliski uzerinde azi 10-12 gun geçmeden kan vermeyin. Zaten birsey yok ama negatif çiksa bile belki erken verdim diyerek kendinizi korkutacak, boşuna kan vericeksiniz. O yuzden merak etmeyin
Merhaba, bugun doktora gittim. Ultrasona bakti rahim 12 mm kalınlığında dedi. Ya adet olucaksiniz dedi ya da gebelik olasılığı olabilir dedi. Kan verdim beta hcg sonucum 0.100
. İlişkiden 15 gün geçmişti. Doktor gebeligi sorunca zannetmiyorum dedi genclerde oluyomus galiba rahim kalinlasmasi regle doğru filan. Sizce de gebelik yoktur dimi?

Merhaba, bugun doktora gittim. Ultrasona bakti rahim 12 mm kalınlığında dedi. Ya adet olucaksiniz dedi ya da gebelik olasılığı olabilir dedi. Kan verdim beta hcg sonucum 0.100
. İlişkiden 15 gün geçmişti. Doktor gebeligi sorunca zannetmiyorum dedi genclerde oluyomus galiba rahim kalinlasmasi regle doğru filan. Sizce de gebelik yoktur dimi?
Merak etme adete yakin kalinlaşir. Benimki 14lerde oluyor adet oncesi. Bekarken 18leri de gordu. Kalinlik vardi diye. Yoktur trilyon faiz))

Merak etme adete yakin kalinlaşir. Benimki 14lerde oluyor adet oncesi. Bekarken 18leri de gordu. Kalinlik vardi diye. Yoktur trilyon faiz))
Merhaba, şimdi e nabiz sisteminden baktim değerim normal olmayan sonuçlar kisminda yer aliyor. :KK43: İşin garip tarafı normal olan sonuclar da da beta tahlillerim var ama bu neden normal olmayan sonuçlarda anlam veremedim. Korkuyorum 😔

Merhaba, şimdi e nabiz sisteminden baktim değerim normal olmayan sonuçlar kisminda yer aliyor. :KK43: İşin garip tarafı normal olan sonuclar da da beta tahlillerim var ama bu neden normal olmayan sonuçlarda anlam veremedim. Korkuyorum 😔
Iliskiden 15 gun sonra 0.1 kan degeri o demekki yoktur bebek. Bak benim Iliskiden 14 gun sonra 816di sonucum. Bebegin tutunmasi 5-6 gunu aliyor. Hormon uretmesi kana, sonra idrara geçmesi de bir kaç gun. En uzak kanda 11-12ci gunlerde sonucu alirsin. Ilişki gunu belliyse. Tutali. Iliskiden 3 gun sonra yumurtladin ve spermler hala senin bedenindeydi. Yine de kanda çikmama ihtimali yok. Korkutma artik kendini.

Iliskiden 15 gun sonra 0.1 kan degeri o demekki yoktur bebek. Bak benim Iliskiden 14 gun sonra 816di sonucum. Bebegin tutunmasi 5-6 gunu aliyor. Hormon uretmesi kana, sonra idrara geçmesi de bir kaç gun. En uzak kanda 11-12ci gunlerde sonucu alirsin. Ilişki gunu belliyse. Tutali. Iliskiden 3 gun sonra yumurtladin ve spermler hala senin bedenindeydi. Yine de kanda çikmama ihtimali yok. Korkutma artik kendini.
Çok teşekkür ederim. Gerçekten Allah razı olsun. 😔🙏 Moral verdiniz. E nabiz sisteminde öyle görünce birden çok korktum. Nedenini hala anlamadim. Tekrardan sagolun 🙏

Kıyafetz 3 senedir bebek yapamadım sen kıyafetle yaparsan kürekle kovalarım seni burdan :KK70:

İmkaaannsızx bebeğmm rahat oll

Kıyafetz 3 senedir bebek yapamadım sen kıyafetle yaparsan kürekle kovalarım seni burdan :KK70:

İmkaaannsızx bebeğmm rahat oll
Kuzum çok sağol da bisey danisicam sana aşırı korkuyorum. O yakinlasmadan 15 gun sonra doktora gittim. Ultrasondan bakti rahim kalınlığı 12 mm dedi. Ya adet olacaksin dedi ya da gebelik olasılığı olabilir kana bakalim dedi. (Reglime 7 gün var.) Beta sonucum 0.100 sence gebelik var midir ya? Kalinlasti diyince korktum yani dedigin gibi dusunuyorum bisey de yasamadik ki yapmadik yani 🤦🏼‍♀️😔

Kuzum çok sağol da bisey danisicam sana aşırı korkuyorum. O yakinlasmadan 15 gun sonra doktora gittim. Ultrasondan bakti rahim kalınlığı 12 mm dedi. Ya adet olacaksin dedi ya da gebelik olasılığı olabilir kana bakalim dedi. (Reglime 7 gün var.) Beta sonucum 0.100 sence gebelik var midir ya? Kalinlasti diyince korktum yani dedigin gibi dusunuyorum bisey de yasamadik ki yapmadik yani 🤦🏼‍♀️😔
Gebelik yokk yokk yokk yokk bunu bi yaz iyice aklına..
Rahim duvarı adete yakın kalınlaşır bunuda yaz aklına..
Ne çok stres yapmışsın yahuu sakin ol sen gebe değilsin ama bize dua et biz olalım :) sakin ol sakin gebe değilsin GEBEEE DEGİLSİNNNNN

Gebelik yokk yokk yokk yokk bunu bi yaz iyice aklına..
Rahim duvarı adete yakın kalınlaşır bunuda yaz aklına..
Ne çok stres yapmışsın yahuu sakin ol sen gebe değilsin ama bize dua et biz olalım :) sakin ol sakin gebe değilsin GEBEEE DEGİLSİNNNNN
Allah isteyene versin inşallah kuzum dua edecegim sizin için 🙏🙏🌸 ne bileyim korktum ya ilk defa bu kadar ikili konusan doktor gördüm bi oyle bi boyle diyo kafayı yiyodum yani☺️

Allah isteyene versin inşallah kuzum dua edecegim sizin için 🙏🙏🌸 ne bileyim korktum ya ilk defa bu kadar ikili konusan doktor gördüm bi oyle bi boyle diyo kafayı yiyodum yani☺️
Çünkü her ay Oyle çok bizm gibi isteyenler gidiyorki napsın onlarda artk hep ortadan konuşuyo :)

Rahat rahat uyu hiç bisiii yok rahim kalınlaşır adetle atılır bu kadar basit. Sen doktora sadece yakinlastik deseydin kanina bile bakmazdı Inan kanına yazık 😁

Rahat rahat uyu hiç bisiii yok rahim kalınlaşır adetle atılır bu kadar basit. Sen doktora sadece yakinlastik deseydin kanina bile bakmazdı Inan kanına yazık 😁
Çok teşekkür ederim 🙏🌸 aslinda yakinlastik diye dedim doktora fakat doktor surat ifademden anladi sanirim gebelik supheniz mi var deyince tutamadım kendimi her şeye baksın istedim 🤦🏼‍♀️🤭

Kızlar, gerçekten bu kadar stresli ve gergin bir donemdeyken, anlayisla karsilanmayan,alayci yorumlari hak etmiyorum. Kalp kirmaktan zevk mi aliyorsunuz bilmiyorum ama bunu kimsenin kimseye yapmaya hakki yok! Hala soktayim. Neden yani? Yazinca ne geciyor elinize? Mutlu mu oluyorsunuz hangi duyguyu yasiyorsunuz inanin bilmiyorum. Ben burada destek istemisim yeri geldi tavsiye istemisim ama almis olduğum o yorumlar, ne diyebilirim ki. Çok mu safiz be alt tarafi bi destek istedik ya.
Seni çok iyi anladım kuzucum ama diğer insanları da senin anlaman gerek, hamile kalmak öyle basit bir şey değil bizler eşimiz içimize boşaldığı halde öyle hemen hamile olmuyoruz ve sen sürtünmeyle hamilelik oluşabilir mi diye sorunca ister istemez komik geliyor. Içın rahat etsin hamile değilsin

Seni çok iyi anladım kuzucum ama diğer insanları da senin anlaman gerek, hamile kalmak öyle basit bir şey değil bizler eşimiz içimize boşaldığı halde öyle hemen hamile olmuyoruz ve sen sürtünmeyle hamilelik oluşabilir mi diye sorunca ister istemez komik geliyor. Içın rahat etsin hamile değilsin
Çok teşekkür ederim anlayisli yorumunuz için. Haklisiniz, empati yapmak gerekiyor. 🙏

X