Ask konusu?

rainyy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2018
5.129
2.899
Kizlar psikologum cekingen oldugunu dusundukleri icin erkekler yaklasmamislardir dedi bu durum beni uzuyor bu gecici bir sey mi cekingenlik? Birde kimseye acilamiyorum bu yuzden kendimi suclar oldum. Ne dusunmeliyim?

Erkekler çekingen kızlara rahatsız edebileceğinden korktuğundan pek yaklaşmıyorlar. Birinden hoşlanıyosan ona yakın davranıp hoşlandığını hafifçe belli et. Onun da hoşuna giderse sana zaten yaklaşır. Çekingenliğinin üstüne gitmediğin sürece ne yazık ki böyle devam edersin

cekingenlik bi karakter özelliğidir ama sosyal fobi boyutuna gelirse destek almalisin bide bi konu hakkinda ne kadar bilginiz olursa o kadar konun olur rahatça konusabilirsin😉

Bir erkeğe adım atılmaz adım attırılır. Bu da şu şekilde olur arkadaşça yakın tavırlar sergileyip kendini geri çekeceksin kafası karışacak :KK70:

Arkadasca da yaklasamiyorum.
Biraz ayrıntı ver yardımcı olalı m . Aklında olan belli bir kişiden mi bahsediyorsun yoksa genel mi?
Belli bir kişi varsa o kişiyi gördüğünde gözlerinin için ebir mikatar uzun bak başka tarafa dön zihnine yerleşsin mesela. İlla konuşmak zorunda değilsin ya da onu gördüğünde saçlarınla oyna işaret gönder

Biraz ayrıntı ver yardımcı olalı m . Aklında olan belli bir kişiden mi bahsediyorsun yoksa genel mi?
Belli bir kişi varsa o kişiyi gördüğünde gözlerinin için ebir mikatar uzun bak başka tarafa dön zihnine yerleşsin mesela. İlla konuşmak zorunda değilsin ya da onu gördüğünde saçlarınla oyna işaret gönder
Yani olmustur ama adim atan yok canim. Genel bahsediyorum

X