aşk masallarda mı kaldı?...

dilek_88

ayaklı astroloji kitabı
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
381
37
35
merhaba arkadaşlar...

kötü bir çocukluk geçirdim.. sevgisiz bir ailede büyüdüm... görücü usulü paldır küldür evlendim yine sevilmeden.. ve savaş meydanından kaçar gibi bir boşanma...

hiç sevgi görmediğim için midir hep dolu dolu sevmek ve sevilmek istedim..
yaş 26 ama hala bu beklentim vardı ta ki düne kadar...

işyerimde tanıştık.. boşanmama yakın arkadaşımdı.. bütün acılarımı herşeyimi biliyordu.. ayrıldıktan sonra ailem beni dışladığında o bana babalık abilik yaptı...

1,5 yıllık arkadaşlıktan sonra 1 hafta evvel.. aramızdaki güçlü bağ sevgiliğe dönüştü..

ama dün kıyamet koptu sanki..
küçük bir kıskançlık diyelim.. ki normalde karşımdakinin azına ..... bir durumdu ve ben 2-3 soruyla konuyu kapattım.. ama beyimiz çok alınmış.. sen hele sen beni nasıl sorgularsın bir süre görüşmeyelim...

madem oda bnm huyumu biliyor.. ben bir meseleyi he deyip kapatmam.. çünkü bende kapatırlarsa daha da derinleşir bende yaralar... gittim kapısına konuşmak istiyorum aşağıda bekliyorum.. tepki çok kırıcı.. demekki ben onu yeteri kadar tanımamışım o kibar o nayif adam hiç yokmuş aslında...

sonra ben kendimle baş başa kaldım...
aşk sadece masallarda mı kaldı? sevgilik sadece ek bir uğraş mı? bu kadarcık mı? kendini kaptırmadan hissetmeden öylesine ucundan yaşamak..
benim dolu dolu yaşama isteğim sadece bir istek olarak mı kalacak?..

ben çok mu hayal perestim?
herkes günlük yaşamından arta kalan zamanlarında mı yaşıyor bu sevgiyi?...

merhaba arkadaşlar...

kötü bir çocukluk geçirdim.. sevgisiz bir ailede büyüdüm... görücü usulü paldır küldür evlendim yine sevilmeden.. ve savaş meydanından kaçar gibi bir boşanma...

hiç sevgi görmediğim için midir hep dolu dolu sevmek ve sevilmek istedim..
yaş 26 ama hala bu beklentim vardı ta ki düne kadar...

işyerimde tanıştık.. boşanmama yakın arkadaşımdı.. bütün acılarımı herşeyimi biliyordu.. ayrıldıktan sonra ailem beni dışladığında o bana babalık abilik yaptı...

1,5 yıllık arkadaşlıktan sonra 1 hafta evvel.. aramızdaki güçlü bağ sevgiliğe dönüştü..

ama dün kıyamet koptu sanki..
küçük bir kıskançlık diyelim.. ki normalde karşımdakinin azına ..... bir durumdu ve ben 2-3 soruyla konuyu kapattım.. ama beyimiz çok alınmış.. sen hele sen beni nasıl sorgularsın bir süre görüşmeyelim...

madem oda bnm huyumu biliyor.. ben bir meseleyi he deyip kapatmam.. çünkü bende kapatırlarsa daha da derinleşir bende yaralar... gittim kapısına konuşmak istiyorum aşağıda bekliyorum.. tepki çok kırıcı.. demekki ben onu yeteri kadar tanımamışım o kibar o nayif adam hiç yokmuş aslında...

sonra ben kendimle baş başa kaldım...
aşk sadece masallarda mı kaldı? sevgilik sadece ek bir uğraş mı? bu kadarcık mı? kendini kaptırmadan hissetmeden öylesine ucundan yaşamak..
benim dolu dolu yaşama isteğim sadece bir istek olarak mı kalacak?..

ben çok mu hayal perestim?
herkes günlük yaşamından arta kalan zamanlarında mı yaşıyor bu sevgiyi?...

Hayır o masallardaki filmlerdeki aşk gerçek ve var..sadece doğru insanda bulabilirsin..sen henüz doğru insanı bulamamışsın bulduğunda zaten böyle bir soru sorma gereğinde bulunmıcaksın.

Hayır o masallardaki filmlerdeki aşk gerçek ve var..sadece doğru insanda bulabilirsin..sen henüz doğru insanı bulamamışsın bulduğunda zaten böyle bir soru sorma gereğinde bulunmıcaksın.

doğru söylüyosun canım haklısında artık aldatmayan yalan söylemeyen kalmadı hiçbişey yapmasalar faceten sanal şeyler yapıyolar :KK19:

inşallah bizde buluruz o gerçek aşkı

doğru söylüyosun canım haklısında artık aldatmayan yalan söylemeyen kalmadı hiçbişey yapmasalar faceten sanal şeyler yapıyolar :KK19:

inşallah bizde buluruz o gerçek aşkı

Bazen insanda karşısındakini aldatmaya mecbur bırakır bu tabiki bahane olamaz ama ben güvenilmez bir erkek bile gerçekten aşık olursa aldatmaz aldatamaz içinden gelmez diye düşünüyorum

Fuzili' ye sormuşlar..sevmek mi daha güzeldir, sevilmek mi?

sevmek demiş..Çünkü sevildiğinden hiç bir zaman emin olamazsın demiş.

Emin olunmayan aşka kendini kaptırmamakta fayda var, diyorum.

X