Örgü ASK VE SORUNLAR

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

aycayaprak61

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2019
7
2
30
Merhaba,

yasim 25 ve ilk defa guruba soru yöneltmek istiyorum.
iki yil bir erkek tarafindan cok aci cektim ben ve cesaretimi toplayip benimle ilgilenen birisiyle yazmaya basladim.
Ilk baslarda hersey iyi gidiyordu taki kendisi hastalana kadar,kalb kasi iltihabina yakalandi ve bir ay dan fazla yatakta .
Bu durum onu cok rahatsiz ettiginden bana karsi malesef gel gitmeleri oluyordu, kötü birsey söylemedi ama eskisi gibi degildi.
Mesela sorulara dogru düzgün cevap vermiyor, verdigi zamanda saatler sonra verior, yani aslinda hepsi kücük seyler.
Bir kac gün mesaj atmayinca ben ona artik neden yazmadigini sordum, cevapi da bir önemi yok, bir önemi var mi oldu.
ben beni istemediginden artik birsey yazmadim.
10 günden fazla yazmiyoruz, bencil bir insan asla degilim, bana aylar sonra seninle konusalim derse, anlayis gösteririm.
Ama bu durum malesef beni cok üzüyor ve sanirim beni whatsappden de engellemis.
siz böyle bir durumda ne yapardiniz ?
Kendisine cok hayranim ve hoslaniyorum onun icin dogru düzgün baslamadan bitmesini istemiyorum.

Hastalığı ciddi birşey mi araştırdınız mı bilmiyorum??

Sizden uzaklaşmak için bir bahane olabilir mi bu hastalık olayı bir düşünün??

Eğer cidden hasta ise sizi bu duruma mecbur etmemek için uzak kalmak istiyor olabilir, psikolojik etkilenmiştir. Yanında olun bence her zaman..

Adam canının derdine düşmüş.. siz de ordan romantik filmlerdeki gibi bi duygusal fırtına bekliyosunuz bence ... ne demiş eskiler önce can sonra canan !!Bence rahat bırakın adamı

Hastalığı ciddi birşey mi araştırdınız mı bilmiyorum??

Sizden uzaklaşmak için bir bahane olabilir mi bu hastalık olayı bir düşünün??

Eğer cidden hasta ise sizi bu duruma mecbur etmemek için uzak kalmak istiyor olabilir, psikolojik etkilenmiştir. Yanında olun bence her zaman..
evet hastaligi cok ciddi, ve benimle bu konu hakkinda fazla konusmak istemediginden kötü oldugunu bile düsünüyorum.
Eger beni whattsappden engelemisze benim elimden birsey gelmiyor malesef cünkü baska sehirlerde oturuyoruz ve ben henüz nerde oturdugunu bile bilmiyorum.

Adam canının derdine düşmüş.. siz de ordan romantik filmlerdeki gibi bi duygusal fırtına bekliyosunuz bence ... ne demiş eskiler önce can sonra canan !!Bence rahat bırakın adamı

cok haklisiniz bende öyle düsünüyorum koyun can derdinde kasap et derdinde misali gibi.
biz 4 yildir tesadüüffen facebook ta arkadas olduk , bu sürec icersinde ben hep yollarimizin birlesmesini istedim ve dört yil sonra beni tanimak isedigini söyledi ve iki ay yazisdik. :-(

X