Askere giderken ayrılması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Deniiskisiii

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2022
44
-9
28
İyi geceler kızlar,
Benim ayrıl barış süregelen bir ilişkim var, son iki haftadır her şey guzelken pazartesi gecesi beni bir yere çağırdı bende iki kere ust üste aynı soruyu sordum diye tamam gelme boşver dediği için aramizda kaos çıktı. Ben saldirisa geçtim. Dilimi pek tutamıyorum doğru. Ama kendisi sebep oldu. O gece pek sallamadi beni. sabah oldu soğuk bı şekilde günaydın yazdı bende aynı şekilde, fakat sonra ben tekrar saldirisa geçtim çevrimiçi görünce sonra bitakim tatsızlıklar kufurler oldu. Kendisine borcum vardi parayı yolla S***** G** (Defol) dedi bana. Bu ara da bu adam askere gidicek iki hafta içine ama bedelli yani uzun dönem değil. Tekrar tekrar aradım. Bana dediği tek şey artik istemiyorum degismiyosun. Sana güvenmiyorum. Ve içinde tuttuğu ne var ne yoksa saydırdı. Daha önceleri de çok ayrıldık barıştık ama tam askere gider ayak bu şekilde yapması çok gücüme gitti. Cok agir konuştu hakaret etmeden zaten biraz takintiliyim nasıl asacağım. Bana daha çok düşkün olması gerekmez miydi

Size küfretmiş ve parayı yolla demiş. :olamaz: Şu dakikadan sonra ne diye aradınız ki? Öncesinde melek olsa bile anlamı yok.
İnsanlar alacaklı oldukları sıradan insanlara bile s... g... paramı ver falan demiyor kolay kolay. Güya sevgiliniz olacak adam diyor size bu lafları.

Sen saldırdın o da kaçtı. Askerde zaten bunalacak. Bir de sen bunaltırsın zor olur diye bitirmiş. Zor geri döner. Adam kafesteki muhabbet kuşu değil. Öyle canım istedi seveyim, işi bitince kafese tıkiyim dersen böyle terkeder.

Bir kere küfür etmiş adam olmaz ondan.
Ama öncesine bakarsak da- küfürün haklı tarafı yok-siz neden sürekli kaos çıkarıyorsunuz?
Bu adam kendine yakışanı yapıp küfredip ayrılmış ama düzgünü de bizden olmaz ben böyle yoruluyorum deyip ayrılır.
Sizin de kendinize güvenmeniz ve ilişkiyi atar giderle devam ettirmemeniz gerekir.
Belki de yardım almalısınız.
Bana konu çok da bu adam gibi gelmedi onu boşverin kendinize dönün.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X