Aşkımıza şahit olmak ister misiniz? :)

canım aynı sene 9 gün sonra ben de sevdiceğimle tanıştım:)):asigim:
Allah tez zamanda hayırlısıyla kavuştursun sizi canım...:1hug:
daha mutlu günler görün inşallah....
a.s.:nazar:

canım aynı sene 9 gün sonra ben de sevdiceğimle tanıştım:)):asigim:
Allah tez zamanda hayırlısıyla kavuştursun sizi canım...:1hug:
daha mutlu günler görün inşallah....
a.s.:nazar:

aminnnnn aminnn canım benimm :Saruboceq:
seviyorum seni mihrakımm Şeniz

çok güzel ama gerçek bir aşk hikayesi ,Allah huzurunuzu bozmasın,sonsuza dek mutluluklar a.s.

Canımsıkılmadan okudum ben de mutluluklar diliyorum da bişey sorucam:):):)
Kredi alırken fln baban da varmış yanında ya:)
Babana fln nasıl açtın konuyu daha sonra:)

çok güzel anlatmışsın canım.olayı yaşadım resmen:)allah mutlulğunuzu daim etsin inşalllh.bütün sevenleri ayırmasınn amiiinnnnnn

Canımsıkılmadan okudum ben de mutluluklar diliyorum da bişey sorucam:):):)
Kredi alırken fln baban da varmış yanında ya:)
Babana fln nasıl açtın konuyu daha sonra:)

ohoooo ne olaylar oldu kuşum ancak 5 sene sonra öğrendi babacım kaydirigubbakcemile3

çok güzel anlatmışsın canım.olayı yaşadım resmen:)allah mutlulğunuzu daim etsin inşalllh.bütün sevenleri ayırmasınn amiiinnnnnn

aminnnnn :Saruboceq: kuzum benim teşekkür ederimmm a.s.

valla canım uzun demişşin keske biraz daha anlatsaydın ya
cok hos bi hikaye tebessümle okudum mutlu olun inşallah

tebessümle okudum anlattıklarını canım...rabbim mutluluğunu daim etsin inşallah..2010 kasımda burdan bize aşkına kavuşmanın ve ne kadar mutlu olduğunun haberlerini verirsin inşallah...ALLAHA emanet olun...

allahım sevenleri ayırmasın gerçekten ikayeniz çok hoşmuş. benimkide çok güzel bir başlangıç olmuştu hala devam ediyor ite kalka bi bak hoş beş bi bak kavga kıyamet bu duruma üzülüyorum ama oluyor işte ne yapsan çıkıyor bir yerden bişeyler.

valla canım uzun demişşin keske biraz daha anlatsaydın ya
cok hos bi hikaye tebessümle okudum mutlu olun inşallah

tebessümle okudum anlattıklarını canım...rabbim mutluluğunu daim etsin inşallah..2010 kasımda burdan bize aşkına kavuşmanın ve ne kadar mutlu olduğunun haberlerini verirsin inşallah...ALLAHA emanet olun...

allahım sevenleri ayırmasın gerçekten ikayeniz çok hoşmuş. benimkide çok güzel bir başlangıç olmuştu hala devam ediyor ite kalka bi bak hoş beş bi bak kavga kıyamet bu duruma üzülüyorum ama oluyor işte ne yapsan çıkıyor bir yerden bişeyler.

teşekkürler kısçelerrrr opuyorumnanaktan allah herkesin gönlünün istediğini versin işallah :Saruboceq:

X