Asla kilo veremiyorum onerisi olani bekliyorum

Tesekkur ederim guzel onerileriniz icin . Ama kopek gibiler insani dinlemiyorlar ki. Kilo vererek kiracakmisiz. Ama vermeye de engelmis boyle bir sacmalik iste. Sanki insanlae merakli 7 km yol gidip gelmeye . Ben kilo veremiyorum diye gidiyorum kadin benim tanımı tuylenme diye koyuyor . Allah gercekten bazilarina insanlarımızi muhtac etmesin

Eliminasyon diyeti harikq birsey gercekten ona baslayinca yagdan vermem de hızlandı

Dukan diyetini de bir denememizi tavsiye ederim

Hala eliminasyona devam. Guncel kilom 85.300.. yavas vermem biraz beni dusurse de artik midem küçüldü istesem de yiyemiyorum ve canim istemiyor

kan değerlerinize bakıp mı diyete başladınız?

Yani tahlillerde bi sorun yok dedi. Az knce tartıldım hala ayni. Ben niye yuruyup extra kendimi yoruyorum

Hormonlarimda sıkıntıolmadigini soyledi . Gelecek ay Diyetisyene gidesim de kalmadi
ayrıntılı kan verseydiniz hipotiroid olabilir T3 T4 TSHlar var mı tahlilde

Simdi mesajlara baktim da tuhaf geldi ne kadar yiprtmisim kendimi. Kasim itibari ile 81 kg oldum. Totalde 16kg 800gram vermişim aferin bana ilk diyetisyeni birakmak en dogru karar oldu. Ac geziyormusum verememem siskinlik kabizlik hep bu yuzdenmis. Su an doya doya yiyorum ve hızlı veriyorum. Kaldi geriye 10 kg

spor yapıyor musunz? biraz spor veya yürüyüş yaparak destekleyebilirsin böyle işe yarar diye düşünüyorum...

Nasıl beslendiniz bu süreçte

Bende çok yavaş kilo veriyorum. Biraz hızlandırmak için yürüyüş yapmaya başladım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…