Aslan Burcu 24 Temmuz - 23 Ağustos Aslan Burcu Kadınının Anlaşamadığı Burçlar

azbuz

Amalar var !
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2010
643
7
Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum fazla söze gerek yok hoşlaşmadıklarınınzı yazın bekliyorum...:KK53::26:

Kendim yazmamışım 1.Oğlak(Hiç tanımadığım biri bile olsa anlarım sevmem)

2.kova

3.Terazi(eninde sonunda bir pürüzle biter)

4.yengeç kadını(yapmacık buluyorum sinsi ve kinci)

5.Boğa erkeği

6.Başak(istisnalar olabiliyor)

Son düzenleme:
dahası su grubu ile aslan anlaşamaz bir aslan burcuna mutlaka su grubundan zarar gelirmiş çok eskiden okumuştum bunu,nitekim öylede oluyor

amaan kimse alınmasın canım :KK8: astroloji topiklerini geziomm ama vardır bi bildiğim istisnalar kaideyi bozmaz :KK53:

Yengeç kadını uzaktan sempatik görünüyor ve kadına yakışan bir burç kibar bakımlı zarif..Ama tanıyınca tüm fikrim değişiyor davranışları sürekli gel git halinde biraz önce gülüyor az sonra sinirleniyor..Ve daha kötüsü dediklerini ve yaptıklarını da reddediyor..:KK50:İstikrarlı değil..kıskançlık var alınganlık var kendini gizleme var karamsarlık var var oğlu var..Arkadaşlığı bitirebilecek tüm olumsuz huylar var yani..:KK52:Genelde de kovayla arkadaşlar ne kadar ilginç di mi?

Yengeç kadını uzaktan sempatik görünüyor ve kadına yakışan bir burç kibar bakımlı zarif..Ama tanıyınca tüm fikrim değişiyor davranışları sürekli gel git halinde biraz önce gülüyor az sonra sinirleniyor..Ve daha kötüsü dediklerini ve yaptıklarını da reddediyor..:KK50:İstikrarlı değil..kıskançlık var alınganlık var kendini gizleme var karamsarlık var var oğlu var..Arkadaşlığı bitirebilecek tüm olumsuz huylar var yani..:KK52:Genelde de kovayla arkadaşlar ne kadar ilginç di mi?

su grubu olduğundandır canm kovanın içinde yengeç ahahah ne uymlu dimi :)) :KK52: hımm :KK53:

bence topraklarla pek anlaşamıyor gerçi anlaşıyor da ehh idare ediyor şeklinde. Bi soğuk oluyorlar.

benim kız kardesim de aslan abla kardes olarak çok ii anlaşıyoruz arkadas gibiyiz:) ikizler burcuyum ve onun en ii arkadası da ikizler burcu :) ama nefret ettigi bir kız da ikizler burcu hani bazen yükselen etkisi olabilir diyorum birde hepimiz ayrı ailelerde yetişiyoruz, kültürler karakterler farklı olabiliyor bunuda yazmak istedim bende o konuda önyargılıyım mesela yengeçlere karşı özellikle yengeç erkeklerinin dedikoducu pasif pısırık oldugunu düşünürüm arkadas cevremdekiler öleydi çünkü ama tabiki de hepsi öle diil bazen böyle önyargılar olabiliyor işte :) ama genel olarak aslan ates ve havayla anlasır su ve topraklar zorluklar yaşayabilir :) her burc en ii kendi grubuyla anlasır bu sebeple koç ve yay aslanın en ii anlastıkları diyebiliriz.

Son düzenleme:
İkizler erkeği ve kova kızıyla pek anlaşamıyorum herhalde. Kovada emin değilim ama ikizler erkekleri sinirimi bozmuştur hep. Dengesiz oluyorlar. Ama kızlarını severim. :21:

1.Boğa (Sinsi ve kurnaz bir o kadar da kalleş, aşırı kıskanç)
2.Kova (Elektrikler uyuşmuyor, biraz da ukala)
3.Yay (Çok yalan söylüyor, herkese mavi boncuk dağıtıyor böylelikle herkesi kandırıyor)

1- yengeç ( 215464566 yüzlüler)
2- yay (oldum olası gıçıklar)
3- kova ( oda gıçıktır )
4- balık ( hiç sevmem )

bence insanların yükselen burçları kişiliklerini çok etkiliyor
mesela benim en yakın arkadaşım yengeçtir çok fedakardır
eşim balık burcu ve genel anlamda iyi anlaşırız. balıkların romantik oluşu aşka aşık olan aslan burcu kadını için biçilmez kaftan bence.
benim anlaşamadığım burçlar oğlak, başak ve kova

X