Aslan Burcu 24 Temmuz - 23 Ağustos Aslan Burcu Uygun Meslekler

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.857
29.768
60
Dikkat çekebilecekleri, kendilerini gösterebilecekleri, organize edip idare edebilecekleri çalışma alanları olmalıdır. Çabuk kavrama, yaratma, kolay karar verip uygulama özellikleri lider ve yönetici olmalarına fırsat verir. Cesaret, güç, dayanıklılık, canlılık isteyen ve ün getirecek meslekler Aslanlar içindir.

Kaidelere boyun eğmek zorunda kalmak, emir olmak, yönlendirilmek hiç hoşlarına gitmez. Çok zirvede bir meslek olmasa da keyfince çalışabileceği bir iş olması yeterlidir. Zaten onlar hangi işe sahip çıksalar onu mutlaka değerli hale getireceklerdir.

Müdür, direktör, komutan, organizatör, yönetim kurulu başkanlığı, müfettişlik, öğretmenlik, okul. otel. lokanta, genelev ve benzeri işyerlerinin işletmeciliği uygun mesleklerdir. Piyango, toto, kumarhaneler, eğlence tertip etme gibi uğraşılarda ilgi alanları içindedir.

Sahne, perde, müzik alanı, modacılık, reklamcılık, ticaret, temsilciliği, dekorasyon, süsleme ile ilgili çeşitli dallar mimarlık, heykeltraşlık ve ressamlık onların alanlarına girer. Kuyumculuk mücevher işleri, değerli taşlar da şüphesiz ki Aslan'lara yakışan konulardır

genelev mi nasil yani
su gercekki sevdigim bir isi en iyi sekilde yaparim...sevmedigim bir isse hic bulasmam...

Ben öğretmenim.... demekki farkında olmadan:dance: burcumun özelliklerine göre meslek seçmişim :))

genel ev???? allah yazdıysa bozsun... ama evet, ii yönetiriz, dimi kızlar :hooray::enbuyukkk::teytey:

acaba ben öğretmen olabilicem mi okuyorum bkalım hadi hayırlısı.... :)

özelliklerden bir tanesi de otel. bende farkında olmadan burcumun mesleğini seçmişim:)

Dikkat çekebilecekleri, kendilerini gösterebilecekleri, organize edip idare edebilecekleri çalışma alanları olmalıdır. Çabuk kavrama, yaratma, kolay karar verip uygulama özellikleri lider ve yönetici olmalarına fırsat verir. Cesaret, güç, dayanıklılık, canlılık isteyen ve ün getirecek meslekler Aslanlar içindir.
evet doğrudur