Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç Burcu Uygun Meslekler

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.877
29.868
60
Koruma, bakına, muhafaza etme gerektiren işler, para biriktirme, çoğaltma ile ilgili konular Yengeçler için ideal çalışma alanlarıdır. İş konusunun pek çok alanlarda gerçekten yeteneklidir. Fakat duygusal iniş çıkışları bu alanda da onların yanındadır.

Toplumla ilgili çalışmalar, annelik, çocuk bakımı ile işler, yuva idareciliği, geri zekalı çocuklarla ilgilenmek, ev işleri, hastabakıcılık, hemşirelik, aşçılık, lokanta işletmeciliği, otel işleri ve yöneticilik, antikacılık, değerli eserleri koruma, kütüphanecilik, çiçekçilik, bahçe işleri uygun mesleklerdir.

Bir diğer dal ekonomi alanıdır. Bankacılık, bankerlik, muhasebe, hesap işleri, para idare etme, parayı çoğaltma onların alanıdır.

Sezgisel ve duygusal yönlen perde, sahne gibi alanlarda da başarılı olmalarına fırsat verir. Taklit, komedi, rol yapmada ustadırlar. Şairlik, senaristlik ve yazarlık da vardır onlarda.
 
doğru diosun hepsi yengeç burcuna uygun yengeç burcunda acayip bir sabır ve yardımseverlik annelik iç güdüsü vardır en azından benim için geçeri
 
bunlar bayanlar için mi acaba?

sevgilim endüstri mühendisi,

buradaki mesleklerin hiçbiir ona uygun değil!​
 
valla oyunculuğumda sesimde yazılarımda gayet başarılı ama ben avukat oldum :-) sağol canım.
 
ya psikyatist olmak istemişimdir yada avukat
ama meslek lisesi çıkışlı olmamdan dolayı dış ticaret okuyacağım inşallahhh:1closedeyes:
orta okulda tiyatro yazmıştım..kitap okumayı çok seviyorum
tarihe çok meraklıyımm ama nedense psikiyatri insanlara yardım etmek falan off çok istiyorum ama imkansız
 
Son düzenleme:
Yengeçlerin müthiş sınırsız hayal güçleri olduğundan ötürü bence tasarımla ilgili işlerde başarılı olabilirler.. yerimseniben
 
savunma ,muhafaza etme gerektiren işler denmşş.doğruuuuuu!
 
ya bence yengeç burçlarının en iyi meslekleri annelik başka tanımam
 
yaa vlla ben lsede okuyrm hocalrm avkatlkta basarılı olcmı dşünyr ama tm bilemyrm asl istedgm okul öncesi ama çkta iyi bi psikolog olblrm çk karışıgm kzlaaarrr :5
 
ben yengeç burcuyum idealim fotoğrafçı yada kamera arkası bir işte çalışmak sanat yönetmenliği vs. gibi ama bakalım hayırlısı, fotoğrafçılık babadan gelme.
 
bırakın okulu mokulu yengeçler anne olun anne en uygun meslek bu :KK24: keşke bende yeteneklerimin peşinden gitseydim çevremin isteklerinin peşinden değil...şimdi çok mutsuzum:KK5::KK5::KK5:
 
ben de bi yerde psikologluğun ii bi seçim olduğunu okumuştum ben de yengeç burcuyum ve psikolog olmayı düşünüyorum da :KK61:
 
vuuuuuuuu dogru secım yapmısım sanırım (ınanmıyorum amamne bılım bazı ozellıklerımuyuyo cıdden ) ıktısat okuyorum su an
 
X