Aslan Burcu

Nedenini bilmiyorum aslanlar tarafından seviliyorum. 3 tane aslan arkadaşım var en yenisi 13 yıllık arkadaşım. Çevreleri ile bitmeyen bir kavgaları var. Gerçekten zor insanlar ve Çok hakikatliler. Fazla ego sahipleri ancak sevdiğini ölümüne sahipleniyor. Sabirlarina hayran kalıyorum bazen. Kadınları için geçerli yazdıklarım. Erkekleri ile aynı ortamda bulunmaya bile tahammülüm yok.

Nedenini bilmiyorum aslanlar tarafından seviliyorum. 3 tane aslan arkadaşım var en yenisi 13 yıllık arkadaşım. Çevreleri ile bitmeyen bir kavgaları var. Gerçekten zor insanlar ve Çok hakikatliler. Fazla ego sahipleri ancak sevdiğini ölümüne sahipleniyor. Sabirlarina hayran kalıyorum bazen. Kadınları için geçerli yazdıklarım. Erkekleri ile aynı ortamda bulunmaya bile tahammülüm yok.
Aynen öyleyiz bencede yani bizi sevdiklerimiz zivanadan zor çıkarır sevdiklerimize karşı sonsuz bir sabrımız var ama o sabır çizgisi milim aşilirsa sonucu husran olur karşı taraf için ..ama ben ne yaptım ki derler :işsiz:

Ben de yıllarca annemin doğum saatimi yanlış hatırlaması sebebiyle aslan-aslan olarak bildim kendimi ama aslında yükselenimi aslan gibi hissetmiyordum bir aslan-aslana göre fazla duygusaldım göz yaşım hazırda uçta bekler ağlak bir tipim 😂 nitekim yükselenim yengeçmiş. Aslan-aslan olmak nasıl bir duygu 😂
Çok iyi😅 Aslan Aslan olmak çok güzel kendimi çok seviyorum 😂 egolarını yenebildiğin sürece ve hırslarını doğru yere harcadığın sürece seni yükseltebilecek bir birleşim. Benimde ay burcum yengeç bence birazda o kurtarıyor beni🤔

X