Aslan Burcu 24 Temmuz - 23 Ağustos Aslan Kadını

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.877
29.868
60
Aslan burcu kadını hassas ve anılarına bağlıdır. Birçok üstün özelliği ile ayrıcalıklı bir kadındır; akıllı, zarif, güzel, tuhaf bir popülerlik sahibi , çekici... Sessiz sakin, sevimli göründüğünde emin olun rol yapıyor, kibirli ve gururlu olduklarını açıkça gösterirler. Lüks yaşamayı severler, yürekli ve cömerttirler, fakirlik manzaraları görmekten hoşlanmazlar, bu onları bunalıma sokar. Bir eve kapanmak onun tarzı değildir. Mesleğini yapmak ister. Para kazanmak için değil saygınlık kazanmak için rekabeti severler. Erkeklerle boy ölçüşmeye bayılırlar. Konuşup, öğüt verebilecekleri meslekler onlar için uygundur. Evde olduğu takdirde de evi en kaliteli şekilde dekore etmek için bol para harcayacaktır. Kendine bakmayı sever, güzel görünmek onun için önemlidir.Tipik aslanlar spor giysileri tercih ederler ama nasıl giyinirlerse giyinsinler pahalı ve iyi dikilmiş elbiseleri tercih edeceklerdir. Pahalı ama kusursuz bir zevkleri vardır.

Aslan burcu kadını hassas ve anılarına bağlıdır. Birçok üstün özelliği ile ayrıcalıklı bir kadındır; akıllı, zarif, güzel, tuhaf bir popülerlik sahibi , çekici... Sessiz sakin, sevimli göründüğünde emin olun rol yapıyor, kibirli ve gururlu olduklarını açıkça gösterirler. Lüks yaşamayı severler, yürekli ve cömerttirler, fakirlik manzaraları görmekten hoşlanmazlar, bu onları bunalıma sokar. Bir eve kapanmak onun tarzı değildir. Mesleğini yapmak ister. Para kazanmak için değil saygınlık kazanmak için rekabeti severler. Erkeklerle boy ölçüşmeye bayılırlar. Konuşup, öğüt verebilecekleri meslekler onlar için uygundur. Evde olduğu takdirde de evi en kaliteli şekilde dekore etmek için bol para harcayacaktır. Kendine bakmayı sever, güzel görünmek onun için önemlidir.Tipik aslanlar spor giysileri tercih ederler ama nasıl giyinirlerse giyinsinler pahalı ve iyi dikilmiş elbiseleri tercih edeceklerdir. Pahalı ama kusursuz bir zevkleri vardır.

(kırmızı yazılanların dışındakiler)bana uyuyor gibi:cool3:

üzerinden ilginizi eksik etmemeniz, arada bir gururlarını oksamanız, gözlerinin içine severek bakmanız durumunda hayatınızı cennete cevirecek dişilerin genel adı*
bunlar kararlarında genellikle haklı, gururlu ve magrur yapıları ile ilgi çekicilerdir bir de raslantısal bir olaymıdır bilemem ama benim tanıdıklarımın hepsinin saç yapısı aslan yelesine benzer.
hiçbir zaman kendisine tam olarak uygun olan arkadaş, dost bulamayacağını bildiğinden herkese aynı muameleyi yapan burcun kadınıdır. sabırlıdır, iyi bir dinleyicidir ama sadece dinler... rahatını bozup da sizin dertlerinize onun gözünde çok üstün bir yere sahip olmadığınız sürece ortak olmayacaktır. doğası gereği rahatına çok düşkün olur, bunu bozabilecek kimseyi yanında barındırmaz. kendisi yine kendine göre gerçekten de dünyanın en mükemmel insanıdır, rahattır ama bu rahatlığın arkasındaki yüzeyselliği farkedildiğinde kükreme mode on durumuna geçer. bu yüzeysellik nedeniyle zaten kendisiyle barışık bir görünüm içerisindedir. sıcaktır, herkesle anlaşabileceği hissini uyandırır karşıdakinde. her an aklının bir ucunda "çok üstün bir görevim var benim şu dünyada" cümlesi parıldar durur ve hareketlerindeki ağırlık, ondaki oyunculuk kabiliyeti buna bağlıdır. hayatındaki her şey onu, hep aklında olsa da bir türlü belirginleştiremediği nitelikte olan hedefine götürmelidir. kıskançtır oldukça, o koca patilerini kıskandıkları kişi üstünde rahatlıkla kullanabilirler. çok sahiplenicidir, anaçtır fakat kendini fazla düşündüğünden bunu pek de sergileyemez. kincidir; yıllar önce olan olayları kare kare hatırlama özelliğine sahiptir. ilgi delisidir; sırf bunun için ortam içinde gayet özensiz davranışlar sergileyebilir... haa bir de unutmadan kendisi iflah olmaz bir potlar kraliçesidir ki bu hiç de gözardı edilebilecek bir özellik değildir. hatta kırdığı potun farkına vardığında, durumu düzeltmek için onlarca pot daha kırıp sizi çileden çıkartabilecek donanıma sahiptir.
başka bir alim zatın görüşleri de şöyledir:
o da erkeği gibi süslüdür ve erkencidir. asla eş ya da sewgili
olamazlar çünkü kendi doğruları vardır ve onları değiştirmezler,
komplekslidirler. sizi çok seviyormuş gibi görünmeleri rahatlatıcı br
duygu gibi görünse de en ufak problemde yeni ufuklara doğru yelken
açarlar, siz de mal gibi ortada kalırsınız ona göre. cinsellikte
aşırı aktiftirler, erkeği çeşme zannedenleri çoğunluktadır.
olgunlasmis bir aslan kadininin tum kaynagi kendisidir. hicbir sekilde baskalarinin varligiyla beslenmez.. ve baskalarindan beslenerek ayakta duran insanlara asla saygi duymaz -ki bu baskasi rolunde onun olmasi da vahim bi durumdur-.. bir aslan kadinina "sensiz yasayamiyorum" demek sanilanin aksine en yanlış şeydir.. bu onun egosuna hizmet eder ama kalbine ulasmaz.. ve egosu yasam kaynagi degil, yasama karsi kullandigi kalkanidir..isterse dunya onune sunulsun onemli degildir.. o cok bayildigini sandiginiz abartili davranislar ile aslan kadininin size karsi saygisini koruyamazsiniz ve aslan kadini saygisini yitirirse sevgisini koruyamaz..

ancak gercekte kendine guveni olan bi insan onun ne kadar kendine guvendigini ve bu guveninin kaynagini anlayabilir. kendine son derece duskundur, (kimsenin onu onun kendisini sevdigi kadar sevebilecegini dusunmez) bu yuzden sevildigine inanmasi cok guctur. bu durum aslan kadinina deli gibi ilgi gosterilmesi, pohpohlanmasi gerektigi gibi son derece gerizekali bi kani olusturmustur insanlarin aklinda.. oysa aslan kadini gercek sevgiyle, "bu muhtesem kadin benim olmali" arasindaki farki ayirdebilir.. ve ikincisine asla prim vermez.

bir aslan kadinini tanidigini soylemek son derece buyuk bir iddiadir.. cunku muhtesem bir oyuncudur.. bu yuzden diger oyuncularla ayni sahnede ya cok iyi anlasirlar, ya da barinamazlar (akrep, kova vb.)..

imitasyon taki takmak ve yaninda yoresinde imitasyon insanlar bulundurmak aslan kadina uzak durumlardir.
iyi taklitlere yanildigi cok gorulmustur.. cunku gunes vurunca parlayan herseyle bi ilgilenir*.. ancak imitasyona olan dogustan alerjisi onu bu durumdan gecte olsa korur (zira takinca bunyesi tepki verir, hemen cikarir ve yaralarinin iyilesmesini bekler)

aslan burcunun son günü doğmuşum ama maşallah nerdeyse tüm özelliklerini taşıyorum :)

Aslan burcu olmak bi ayrıcalıktır... dimi kızlar yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

çok güzelmişşş bu valllaaa
hayatımda okuduğum en güzel aslan kadını yorumu oldu
ego tatminatı maksimum düzeye ulaştı teşekkürler elif ve utopiaa.s

hepsi beni anlatıyo yazılar çok akıllı bir aslan burcu herşeyi çok güzel ayırt eder.

gercekten cok güzel yazı olmus
ve daha öce okumadıgım güzel cümleler
sanki beni tanıyan biri bana yazmıs
askıma da okutacagım simdi

okudum ve şok oldum ahhahahah aynı ben hepsi
ben aslan kadını olmaktan büyük gurur duyuyorum.... yine dünyaya gelsem yine aslan burcu olmak isterim.

tüm özellikleirni taşıyorum tam bi aslan kadınıyım ileride bi çocuğum olursa ayarlayıp aslan burcuna denk gelicek şekilde doğurmayı istiyorum :)

X