Aslan Burcu 24 Temmuz - 23 Ağustos Aslan ve Eğlence

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.859
29.776
60
Güçlü kişiliğiniz ve özgüveniniz, sizi partilerde ilgi odağı haline getiriyor. Dikkat çektiğinizin farkındasınız ve bu tür ortamlara çarpıcı bir giriş yapmak için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Hangi partiye gitmeli? Bütün şatafatı ve kendine özgü tarzı ile Terazi?lerin partisi sizin için iyi bir seçim. Kiminle muhabbet etmeli? İkizler ve Yay. Partiye aynı anda giderseniz, parti havasına çabucak girersiniz. Kiminle flört etmeli? İkizler veya Terazi'nin gizemli çekiciliği sizin için gerçekten de dayanılmaz

başkalarının düzenlediği partileri sevsemde , parti düzenlemeyi daha çok severim

hic ilgisi yok ,dikkat cekmeyi hic sevmem ,partileride sevmem,elimden gelse dügünlere falanda gitmemeyi tercih ederim ,öyle para harcamayi eglenmeyi sevmiyorum ben aslan degilmiyim acaba?

hic ilgisi yok ,dikkat cekmeyi hic sevmem ,partileride sevmem,elimden gelse dügünlere falanda gitmemeyi tercih ederim ,öyle para harcamayi eglenmeyi sevmiyorum ben aslan degilmiyim acaba?

itiraf etmek gerekirse beni tarif etmişsin
ben sadece yöneteceğim şeyleri severim,ama düğüne gitmeyi falan sevmem para harcamayi da sevmem aslında,zorla götürürler, sinemaya gitmeyi bile bazen sevmiyorum,en birinci tutkum sinema olmasına rağmen..:1no2:

X