Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Aslan ve terazi uyumu

Konu açılali baya zaman gecmis ama. Esim aslan ben terazi. 5 yili geckin zamandir birlikteyiz. Siddetle tavsiye ederim :)

merhabalar ,
eşim aslan burcu ben ise terazi burcu kadınıyım . sevgililik hayatımızdan bu zamana kadar hep bir şiddet vardı ... Tabi sevgili iken yaptığı sözlü şiddet fiziksel şiddete dönüştü . Sonuç ayrıldık . 4 sene sevgili kaldık 1 ay sonunda ayrıldık . Yani boşandık . Şimdi bakıyorum da aslan burcu erkeğine çok çapkın , bir okada yalancı borcuna sadık değil...
ya da benim eşim öyleydi ... ben bir daha aslan burcu mu allah korusun modundayım .

merhabalar ,
eşim aslan burcu ben ise terazi burcu kadınıyım . sevgililik hayatımızdan bu zamana kadar hep bir şiddet vardı ... Tabi sevgili iken yaptığı sözlü şiddet fiziksel şiddete dönüştü . Sonuç ayrıldık . 4 sene sevgili kaldık 1 ay sonunda ayrıldık . Yani boşandık . Şimdi bakıyorum da aslan burcu erkeğine çok çapkın , bir okada yalancı borcuna sadık değil...
ya da benim eşim öyleydi ... ben bir daha aslan burcu mu allah korusun modundayım .
Geçmiş olsun mu denir ne denir bilemedim :KK43: her burcun insani ayni olsa 12 tip insan olurdu. Aile yapisi, aldigi terbiye, egitim, kültür.. Burc dışında insanın karakterini belirĺeyen onlarca şey var.
Eşim aslan burcu ve kırılan tırnağıma kıyamaz. Karıncayı incitemez denir ya, aynı öyle bir insan, çok naiftir, herkese ve her şeye karşı çok düşüncelidir. Borcuna da çok sadiktir, dugunde takilan ceyrekleri bozdurup bedelli askerligine vermişti. O altinlar senin der hep, her ay 1 2 ceyrek ala ala onları bile tamamladi. Ki ikimiz evlendigimiz icin takildi onlar, sadece bana ait değil. Capkinlikla asla işi olmaz, bir tane bile sosyal medyasi bile yok. Whatsappı da ben zorla yuklemistim nişanlıyken. Işimiz, ofisimiz, herşeyimiz ortak, en yakin arkadaslari benim abilerim zaten :KK70: yani her aslan bir olmaz

ben ve eşim örnekliyoruz bu ikiliyi.Eşim her şeyi yonetmeye çalïşır her şey bi anda olsun ister bi anda parayı bulsun bi anda mutlu olsun ...gibi.Bense dengeyi sağlarım evliliğin ayakları sağlam basan kısmıyım ,hararetli tartismalarin olduğu ama terazinin uyumu sayesinde güzelleşen bi ilişkidir

X