Astrolog Olma Yolunda İlk Adım

Merhabaa herkese bende 2 senedir egitim aliyorum astroloji alaninda.Gectigimiz kova dolunayinda 11-5 aksimdan etki aldim,Venus 5. Evimdeydi ve hamile kaldim :) Simdi Basak yeniayinda 6. Evden etki aliyorum ve mecburen gunluk rutinlerimi,beslenme duzenimi degistirdim.. Astrolojinin nasil calistigina bir ornek vermek istedim 😄

Merhabaa herkese bende 2 senedir egitim aliyorum astroloji alaninda.Gectigimiz kova dolunayinda 11-5 aksimdan etki aldim,Venus 5. Evimdeydi ve hamile kaldim :) Simdi Basak yeniayinda 6. Evden etki aliyorum ve mecburen gunluk rutinlerimi,beslenme duzenimi degistirdim.. Astrolojinin nasil calistigina bir ornek vermek istedim 😄
Ben de tutulmalari gunes döngüsune göre 12 6 aksinda aliyorum ama natala göre 1 7 aksi
Simdi 12 6 bana iş hayatımda değişiklik getirdi ve tabiki kayıplarla psikolojik travma yaşattı
Natala göre ise evlilik.karari aniden ortaya çıktı
Buna ek.olarak döngüye göre bi kac senedir astroloji içinde olmam ilginçtir yayin 1. Evimde merkurun orda olmasıyla da alakali ve ben egitim verip danışman aliyorum sureki bi dongu var.... iş olarak kendi.meslegimi bırakma aşamasındayım, farkli bi dala doğru geçiyorum
Ayrica youtube kanalı açıp.orda da bildiklerimi aktarmaya çalışıyorum...
Bu liste uzar gider 🤭

Ben de tutulmalari gunes döngüsune göre 12 6 aksinda aliyorum ama natala göre 1 7 aksi
Simdi 12 6 bana iş hayatımda değişiklik getirdi ve tabiki kayıplarla psikolojik travma yaşattı
Buna ek.olarak döngüye göre bi kac senedir astroloji içinde olmam ilginçtir yayin 1. Evimde merkurun orda olmasıyla da alakali ve ben egitim verip danışman aliyorum sureki bi dongu var.... iş olarak kendi.meslegimi bırakma aşamasındayım, farkli bi dala doğru geçiyorum
Bu liste uzar gider 🤭
Ev vs onlari nasil bilcez

Bu liste uzar gider 🤭
Benim de solarimda 5. Evim yukseliyo aslan burcu yukselenim :) ne kadar guzel calisiyo dimi ❤️

Benim de solarimda 5. Evim yukseliyo aslan burcu yukselenim :) ne kadar guzel calisiyo dimi ❤️
Haritalar cidden enfes calisiyo

Bundan bi kac hafta önce biri haritasini gösterdi, dedim dikkat et meme den kanser riskin var,dun biyopsi sonucu çıktı kansermis
Atolye sınıfımda bir sürü harita inceletiyorum öğrencilere cok şaşırıyolar🤣

Pofu selam sana bir şey sormak istedim. Bu kad burcumuz var ya hani . Bilirsin astrologlar internette sürekli kad burcunuza gitmeniz gerek vs diyor. Yani bu ne demek diyelim ki kad burcumuzun özellikleri bizim kendimizle hiç alakası olmayan bir şey yapmamız da zor canımız yapmak da istemiyor. Ama yapmak zorundasın deniyor. Diyelim ki başardık kad burcumuz gibi davranmayı yani o zaman daha mı iyi bir hayat yaşarız ?

Mesela benimki kad kovaymış stk larda falan mı çalışmam gerekiyor yani illa ki ya da bu şey mi demek sadece bencilliği at iki kişi dondurma yemeğe gideceksiniz örneğin senin istediğin dondurmacı olsun deme insanların dediğine git . Gibi ?

Pofu selam sana bir şey sormak istedim. Bu kad burcumuz var ya hani . Bilirsin astrologlar internette sürekli kad burcunuza gitmeniz gerek vs diyor. Yani bu ne demek diyelim ki kad burcumuzun özellikleri bizim kendimizle hiç alakası olmayan bir şey yapmamız da zor canımız yapmak da istemiyor. Ama yapmak zorundasın deniyor. Diyelim ki başardık kad burcumuz gibi davranmayı yani o zaman daha mı iyi bir hayat yaşarız ?

Mesela benimki kad kovaymış stk larda falan mı çalışmam gerekiyor yani illa ki ya da bu şey mi demek sadece bencilliği at iki kişi dondurma yemeğe gideceksiniz örneğin senin istediğin dondurmacı olsun deme insanların dediğine git . Gibi ?
Kad a gitmek o kadar kolay olsaydı, herkes insan ı kemale ererdi...

Oyle bi sey olmaz cnm, onun bilincide olup farkındalıkla yapman lazım, sırf yapmak için yapmak ne sana ne başkasına yarar getirmez
Açıkçası ben biraz bencil bir insanım ama kovanın fıtratı nerdeyse kendinden vazgeç gibi bir şey sürekli çoğunluğu düşün e o zaman benim hep kendi fikrimi değil başkasınınkini önemsemem gerekiyor. 😭

Merkur retrosu geliyor hos geliyor

Eklentiler

• Screenshot_20220904-150739_Instagram.jpg
    Screenshot_20220904-150739_Instagram.jpg
    91,4 KB · Görüntüleme: 40
Selamlaarr arkadaşlar
Eylul ortasında yeni sınıfım açılacak
İlgilenen olursa beklerim

Açıkçası ben biraz bencil bir insanım ama kovanın fıtratı nerdeyse kendinden vazgeç gibi bir şey sürekli çoğunluğu düşün e o zaman benim hep kendi fikrimi değil başkasınınkini önemsemem gerekiyor. 😭
Benim gad akrep
Kad boga
Ama ben rüya aleminden çıkıp gerçek dünyada dolaşmayı sevmiyorum ayrica 1 7 aksinda yani dünyanın merkezine kendimi koydum gerisi bos🤭
Kada gitmek kolay değil tekrar edyrm

Merhabaa astroloji severler🤗
Merkür retro hareketine hazırlanıyorken, Merkür'ün vücud fonksiyonlarını nasıl etkilediğinden bahsetmek istedim, bu yazdıklarım medikal astroloji kurallarıdır unutmayalım..

Öyleyse başlayalımmmm🎊🎊

♤Merkür bedenimizde sinir sistemini yönetmektedir.
♤doğum haritalarındaki konumlarını göre zihinsel durumlar tespit edilebilir.
♤sinirlilik, gerginlik, bi türlü gevşeyememe Merkür'ün şiddetiyle alakalıdır 🎃
♤damarlar, hormonlar, kan ,oksijen taşıyan tüm kanallara hakimdir.
♤şekerin pankreasta parçalanması görevini dahi üstlenir 😱😱
♤Hücrelerdeki enzimik işlevleri başlatma komutasına sahiptir🧿
♤Triode etkisi de yok denemez😎
♤Merkür retrosunda yanlış ilaç tedavisi yada dozaj hatası yaşanabilir 🧨🧨
♤Merkür retro hareketinde bir operasyon yaptırmayı düşünmeyin ‼️
♤ayrıca Merkür, B1 vitamini de kontrol etmektedir.

Kısa ve öz, sınırlarımızı germesine müsadere edip kalp kırmayalım
Merkür retrosunda dilimize ve bedenimize daha dikkatli davranalım

Iyi okumalar
Sevgiler
Karma__Astrolog

X