Astrolog Olma Yolunda İlk Adım

Dolunaya doğru...
Tırnakları çıkarttınız mi bakalim🤭🤭

Eklentiler

• Screenshot_20230105-113655_Instagram.jpg
    Screenshot_20230105-113655_Instagram.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 74
Bugun Ay sirius kavusumu var
Dualar istekler yayılsın evrene

Eklentiler

• IMG-20230106-WA0004.jpg
    IMG-20230106-WA0004.jpg
    95,5 KB · Görüntüleme: 47
Güzel günler göreceğiz cocuklarrr

Eklentiler

• Screenshot_20230108-144904_Instagram.jpg
    Screenshot_20230108-144904_Instagram.jpg
    121,5 KB · Görüntüleme: 52
Havada aşk kokusu var, içimiz kıpır kıpır, olsa da sevsek modundayiz ah ne güzel duygular, ama merkurun retrosu o kadar da düzgün olmayabilir bu gelen adam/kadın, bakışlarına aldanmasan mi acaba diyor, Neptünü ay ile birleştirip bugun ve yarın bize gizlenen duyguların, kendimizi neyin içine attığımızı anlamamış olmanın verdiği hislerin ortasında kalabilirmişiz etkisi... kadınlar ah biz kadınlar, bazen kıskançlıktan felaketi getirebiliriz, gökyüzünün enerjisi hem güzel hem uyarı niteliğinde, siz siz olun adım atarken adım attığınız kişiyi çok iyi ölçün tartin, bazen geri dönüşler zor gelebilir insana..

merhaba ben de Öner hocadan ders almaya başladım haritalara bakıyorum ama cok zorlanıyorum ne önerirsiniz.Yani hocanın yorumları kafamda oturuyor ama ben birine bakarken cok zorlanıyorum =( daha yeni zaten başladı kurs :KK70: yanı ılk sınıftayım .Bir akrabamın kocasının haritasına baktım ama yorum yapamadım kötü bir şeyde görmek istemedim.Zor işler valla danışmanlık verirken nasıl olur inşallah verebiliriz tabi =)) ama bu forumu bulduğuma cok sevindimm .

Dedemin vefatından ötürü bi süredir yazmıyorum ksra bakmayin
Size yatırım.icin küçük bi yazı bırakıyorum

Eklentiler

• IMG_20230114_202233_152.jpg
    IMG_20230114_202233_152.jpg
    137,2 KB · Görüntüleme: 51
Günün yorumu sizin için gelsin

Eklentiler

• Screenshot_20230115-131541_Instagram.jpg
    Screenshot_20230115-131541_Instagram.jpg
    86,8 KB · Görüntüleme: 44
Gökyüzü raporu

Ay Akrepten geçmeye devam ediyorken, Neptün desteği ile duygusal yanlar fora durumu
Jupiter Merkür negatifliğinde abartmasak mi konuşurken yada düşünürken? Boğulmasak fazla detaylarda
Plüton Güneş kavuştuysa , Ay ile destek açıyla kendimizi mükemmel güçlü ya da çekici hissedebiliriz , ne âlâ😍
Venus Satürne doğru ilerlesin de biz ilişkiler konusunda yıpranmaya hazırlıklı olalım, neme lazım soğuma durumlari devrede....

Gunaydiinn

Gökyüzü raporum👇🏻👇🏻

Eklentiler

• Screenshot_20230121-095536_Instagram.jpg
    Screenshot_20230121-095536_Instagram.jpg
    120,9 KB · Görüntüleme: 46
Sevgili yükselen ve gunes Koçlar
Bu hafta biraz kendi içimize çekilme, herkesten uzak durma, bazi durumlari kendi içimizde tamamlayıp karar verme, bazen insanlara kendimizi kurban etmek isteğiyle karşı karşıya kalabilirsiniz

Yükselen ve güneş boğalar
Ahh size güzel.dostluklar, arkadaşlıklar, romantik boğalar için sevgi aşk paylaşımları bu haftadan itibaren yolda olacak.. hic beklemediğiniz bi anda aşk kapınızı çalabilir ❤️

Yükselen ve gunes ikizler

Kariyer meslek konularında kendinizi rahat ve güzel hissedeceğiniz bir hafta olabilir, anlaşma ya da sözleşme imzalamak için harika bi dönem

Yükselen ve gunes yengeçler

Akademik olarak birseyler isteyebilir, ya da kültürel geziler yapabilir, kendinizi başka bi dünyaya götürebilirsiniz, uzak diyarlara görmek için bundan daha harika bi zaman olamazdi☺️

Yükselen ve gunes aslanlar

Beklenmedik parasal kayıplar yada beklenmedik bi yerden gelecek parasal kaynaklara hazır olun, ameliyat estetik için güzel bi dönem olacak size ☺️

Yükselen ve gunes Başaklar
Evlilik hazırlığı varsa harikkaaa muhteşem bi düğün sizi bekliyor
Ya da bir ortaklık fikriniz varsa tam zamanı, işbirliği için en uygun vakit diyebiliriz, yeni iş fırsatlarını kacirmamalisiniz☺️

Yükselen ve güneş teraziler

Gunluk hayatımızda biraz daha tembellik yada rahatlık moduna girebilir, biraz yavaş hareketlerle kendimizi yormak istemeyebilirz, eger bi rahatsızlığınız varsa iyileşmek için doğru zamanlama olduğunu unutmayın, rutinlerimizi düzenleme vakti☺️

Yükselen ve gunes akrepler

Hobileriniz ortaya koyup kendinizi öne çıkartmak için harika bir dönem, aşk flört romantik ilişkiler size doğru çekilmeye başladı bile ☺️ yetenek alanlarınizda kendinizi bulabilir, güzel ve kaliteli zamanlar gecirebilirsiniz😍

Yükselen ve gunes Yaylar

Ev içi düzeltmeler, yenilemeler, dekore etmeler, veya yer değiştirme taşınma isteği..
Ev içinde yada aile ile ilgili tartışmalar ve catismalara son verme dönemi , herseyi tatlıya bağlamak için bundan daha güzel fırsat olamazdı..

Yükselen ve gunes Oğlaklar

İletişim konusunda biraz ılımlı olmamız gerekn, kendimizi ifade etmek istediğimiz açık bir dönem, ama lütfen konuşurken kendi benliğinizin soguk yapısını unutmayin☺️

Yükselen ve güneş Kovalar

Yatirim yapmak, kazanç sağlamak, finansal durumu düzeltmek için güzel.bi döneme giriyorsunuz
Ayrica kendinize olan degerin arttığını göreceğiniz, kendinizi daha çok seveceğiniz bir dönem ☺️

Yükselen ve gunes balıklar

Sizin için en güzel dönemlerden biri,başkalarına çekici gelebilir, yeni ilişkiler kurabilir,imaj değişikliği yada güzellik anlamında harekete geçebilirsiniz☺️

Boga burcu aslinda aklımıza ilk sakinliği ve dinginligi getiren bir burc, fakat karanlık bir yana sahip olması beni çok şaşırtmıştı

2022 yılında gerçekleşen tutulmalar, algol sabit yıldızi hattını tetiklemis, o dönemler boğazı kesilen, kendini asan kişilerin haberlerini almıştık
Anlaşıldığı üzere boğa burcunda 25 drc de bir gezegeniz var ise bogaz ile ilgili hos olmayan durumlari getirecektir size, mesela sadece ölüm olarak düşünmeyin ameliyat içinde bogaz kesilmesi yaşanabilir

En korktuğum yıldız Sheratan sabit yildizi, 3 drc ile boğa burcunda yer alıyor
Bu sabit yildiz ile ozellikle bir mars kavusum yapmışsa yanma, yangın, araba kazasında yanma gibi sıkıcı durumlar yaşatabilir

Ve son olarak 27 drc boga burcundan başlayıp 0 drc ikizlere kadar olan bölümde, körlük gibi ciddi sorunların dışında, işte en şaşırdığım bölüm olan ensest ilişkiye yöneltme dürtüsünu içinde barındırıyor...
Şayet bir erkekseniz ve bu hat üzerinde ozellikle bi jupiteriniz varsa cinsel egilimde ciddi sıkıntı...
Kadınlarda ise aileden gelen cinsel tacizleri anlatir

Bu yıldızlar dikkate alınmalı cunku gerçekten çok güçlü etkilere sahiptir..

Seven sevdiğini söylesin

Eklentiler

• Screenshot_20230125-213722_Instagram.jpg
    Screenshot_20230125-213722_Instagram.jpg
    128,8 KB · Görüntüleme: 43
X