Atatürk ve silah arkadaslari icin vatan uğruna şehit olanlar icin ihlas suresi ve Fatiha suresi okuyoruz

Başta Mustafa Kemal Atatürk’ümüz olmak üzere silah arkadaşları, bu toprakları kanlarıyla sulayan tüm şehit ve gazilerimiz, bize bu ülkeyi, bu cumhuriyeti, bu hakları, bu toprakları bırakan her kim varsa tüm atalarımıza Allah’tan rahmet diliyorum, yattıkları yerler nurla dolsun mekanları cennet olsun. Sonsuz saygı, rahmet ve minnetle anıyorum. Duaları okudum, Allah herkesin duasını kabul etsin.

Teşekkür ederim MssPARE MssPARE ricamı kırmadığın için 🙏🏻
Yenice bitti işlerim
Bugün çok yoğundum

Ne güzel okundu dualar ve devam ediyor ...😇🤲🌺🌷
Bende teskkur ederim
Okuyan okumayan mazereti olan olmayan herkesten Allah razı olsun 🌹🌺🌷

Ruhları şad olsun cennetin en guzel yerlerindeler peygam efendimize komşu olsunlar ve sancağında buluşsunlar 🤲🤲🤲🌹🌹♥️♥️onlar olmasaydi bizler olmazdik En Büyük TÜRKİYE En Büyük TÜRKİYE

Bizimde onlarda olan birliğe beraberliğe ruha ihtiyacımız var yaradanım bu duygularımızı yok etmesin ...⚘🌷🌹

Ben de kendim niyetlenmistim bu aksam okumak icin ve bu basligi gordum. Allah Ataturk’ten razı olsun. Turk kadınları olarak ne kadar şanslıyız ki böyle asil, böyle zeki ve vicdanlı, kadınlara saygılı ve onların önemini bilen, öngörülü müthiş bir insan bize komutan ve devlet kurucumuz olarak gönderilmiş. Allah’a bu konuda her zaman şükrederim. Bu akşam okuyacağım, bütün vatan uğruna şehit olmuş şehitlerimiz ve Ata’mız nur içinde yatsın 🤲🏻 100. Cumhuriyet yilimiz kutlu olsun. Ata’mızın ilkeleri doğrultusunda daha nice asırlarımız olsun.👏🏻🇹🇷🇹🇷🇹🇷

11 ihlas ve 10 Fatiha okudum Rabbim kabul etsin

Allah hepsinden razı olsun

X