Ateş basması ve iştah azalması belirti mi!!!!

nesbar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
165
3
42
Deneyimli olan arkadaşlara bişey sormak istiyorum.Benim 3 günlük bir gecikmem mevcut daha önceden stres v.s şeylerden dolayı hiç adetim kaçmamıştı.Geçen ay erken oldum bu ay hesaplayıcılara göre 10unda olmam gerekiyordu bende normal siklusuma göre hesapladım oda bugüne denk geliyor.Hala bir gelen giden yok artı 2 gündür yaşadığım adet belirtileri yok. Yanlız bugün itibariyle midem çok feci durumda iştahım dünden beri önemli ölçüde azaldı. Yemek yiyince içim kalkıyor.Yer ayaklarımın altından kayıyor gibi çok halsizleştim felaket derce de ateş basması var ben test yapmaktan yana değilim sürekli olucam gibi düşünüyorum( bugün iftara misafirlerim vardı fazla ayakta kaldım kasıklarıma ve belime sancı vurdu 5 dk yatınca o sancılar kesildi) .Ne yapmam gerektiğini söyler misiniz.bu belirtilere bakılınca durum nedir aranızda yaşayan varmı akıl verir misiniz?

Deneyimli olan arkadaşlara bişey sormak istiyorum.Benim 3 günlük bir gecikmem mevcut daha önceden stres v.s şeylerden dolayı hiç adetim kaçmamıştı.Geçen ay erken oldum bu ay hesaplayıcılara göre 10unda olmam gerekiyordu bende normal siklusuma göre hesapladım oda bugüne denk geliyor.Hala bir gelen giden yok artı 2 gündür yaşadığım adet belirtileri yok. Yanlız bugün itibariyle midem çok feci durumda iştahım dünden beri önemli ölçüde azaldı. Yemek yiyince içim kalkıyor.Yer ayaklarımın altından kayıyor gibi çok halsizleştim felaket derce de ateş basması var ben test yapmaktan yana değilim sürekli olucam gibi düşünüyorum( bugün iftara misafirlerim vardı fazla ayakta kaldım kasıklarıma ve belime sancı vurdu 5 dk yatınca o sancılar kesildi) .Ne yapmam gerektiğini söyler misiniz.bu belirtilere bakılınca durum nedir aranızda yaşayan varmı akıl verir misiniz?

hamile olma ihtimalin yüksek hemşom. test yapmalısın..sengözlerimebaksanab

hamile olma ihtimalin yüksek hemşom. test yapmalısın..sengözlerimebaksanab

toprağız desene:):):) umarım öyleyimdir bu ay ilk defa adet günümü unuttum normalde hep takip ederim bu sefer günü kontrol etmesem kimbilir ne zaman uyanırdımkaydirigubbakcemile3
eğer hamileysem tuhaf bişi suratım cayır cayır yanıyor tuvaletten çıkamıyorum ayaklarımda donuyor normalde adet belirtisi değil dimi

walla inşallah hamişliktendir tatlım yaa test yapsanaaa ne duruyorsunnnnn

canım benim 2-3 gün geçti diye hemen test yapmak istemiyorum açıkcası negatif çıkacak diye korkuyorum..Biliyorsun şu an varsa bile testin negatif çıkma olasılığı daha fazla en azından bir hafta geçmesini bekleyeceğim.Ben bu belirtileri daha önce adetimden önce yaşamadığım için merak ettim.

X