Avcilar'da doktor

Daha once gittigin kimdi? Neredeydi? Bi de Ugras hn. nasil gecti? Yani memnun kalmamana sebep neydi?

Daha önce esencana gitmiştim orda gülnur hn a o daha yakından ilgilenmisti bu başından savar gibi 30 tl para verdim muayene 3 dk ancak sürdü sevmedim

htc phone ile

Daha önce esencana gitmiştim orda gülnur hn a o daha yakından ilgilenmisti bu başından savar gibi 30 tl para verdim muayene 3 dk ancak sürdü sevmedim

htc phone ile

Anladim, bakalim ben yarin Turkan hn.a gidicem. Nasil gececek acaba..

htc phone ile

Bugun Turkan hn ile tanistik, tam 45dk ilgilendi. Kilo ve tansiyona bakti (buguna kadar gittigim dr bir kez olsun bakmamisti) beslenme duzeni hakkinda bilgiler verdi. Hem ultrason esnasinda hem oncesinde ve sonrasinda oldukca ilgiliydi. Ben memnun kaldim kendisinden.

Marmara cad de ziraaat bankasi ustunde turkan hanim var sahane bir dr acayip ilgili tavsiye ederim 100 tl muayenesi ama bir muayenede aliyo birinde almiyo 50 ye geliyo ilgisi harika ne yiyecegine kadar soyluoy

Turkan mutafoglu netten bakin zaten yorumlarida gorursun garantimiydi yoksa yanlis kalmis aklimda kusura bakmayin

Cok tesekkur ederim tavsiyeniz uzerine gittim ve oldukca memnun kaldim. Bi ustteki msjimda da izah ettim zaten.

Cok tesekkur ederim tavsiyeniz uzerine gittim ve oldukca memnun kaldim. Bi ustteki msjimda da izah ettim zaten.

Bnde cok memnundum ahh bide uzak olmasaydi 1 saaten fazla yolu vardi dayanamadim mecbur biramtim memnun kalmana sevimdim hic birakma derim

Bnde cok memnundum ahh bide uzak olmasaydi 1 saaten fazla yolu vardi dayanamadim mecbur biramtim memnun kalmana sevimdim hic birakma derim

Ben de uzun yillardir orada oturmama ragmen kadin dogum doktoru ihtiyacim olmadigindan hic duymamis bilmiyordum. Simdi insallah hicbir aksilik cikmaz da birakmak zorunda kalmam. Tekrar cok tesrkkurler.

ben de avcılarda türkan hanıma gidiyorum ve ilgisinden çok memnunum. tavsiye üzerine gitmiştim zaten. kızlar hangi doktor sürdüğü jeli kendisi temizliyor ya da kalkarken elini uzatıp sizi kaldırıyor? insana verdiği değer paha biçilmez bence. ben avcılarda oturmuyorum ama inşallah sonuna kadar onunla devam edicem. doktor arayanlara şiddetle tavsiye ederimm....

Yaa evet bak cok guzel bir noktaya deginmissin. O jeli temizlemesi, elini uzatip yerinden kalmana yardimci olmasi.. Kesinlikle her daim herkese tavsiye edebilecegim birisi..

Turkan hanimla ilk dogumumda 4 aylikken tanistim ve o zamana kadar 15 hastane gezdim.41 hafta bekledikten sonra sezeryan doguma karar verdik.Avcilar hospital ile anlasmasi oldugundan dogumu orada gerceklestirdik.doguma girince spinal dogum icin hazirlanirken beni telkin edip guc verdi elimi tuttu bana destek oldu.dogumdan sonra yarama bakmak icin pijamami soyup giydirdi.Nasil bir doktor beklenir karsinizda nasil bir muhatap beklersiniz bilmiyorum ama insan istiyorsani turkan hanim tam bir insan ornegidir.Simdi ikinci bebegime hamileyim biraz erken hamile kaldim ve yine ona devam ediyorum.avcilar hospital suit oda fiyati cok yuksek olmus artik ama turkan hanimdan vazgecmem:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…