Avea dan şikayetçiyim!!!!

kad_er

ASYA'm hoşgeldin kızım...
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2010
4.888
5
Avea hattı kullanıyorum,25 tl fatura ödüyorum her ay,,,ama bu ay 85 tl gelmiş,bende fatura detayı istedim,gelen detayda GPRS İNTERNET kullanımıyla ilgili ücretlendirmeler var,,,
fakat benim cep telefonum da wi fi özelliği var,evimde kablosuz internet var,telefonumdan kendi adsl şifremi girerek internete bağlanıyorum,avea da bunu faturalandırmışşş,,,,müşteri hizmetlerini aradığımızda,hattı çıkarıp öyle internete girseydiniz diyolar,,,bu ne saçmalık yaa,anlamış değilim,,,ben zaten adsl e gereken tutarımı ödüyorum,birde kalkmış avea da fatura göndermişşş,,,bu resmen hırsızlık değil mi???bu konuyla ilgili ne yapabilirim,tüketici olarak haklarım neler???

sorun halledildi,fazla ücretlendirme iade edildiii,,,hakkımı aradım sonuna kadar...ve aldımm

kader bendede aynı sorun var ailem bilmiyor evlenicem çok zor durumdayım avea turkcell ne yapabilirşm tebligat geldi tuzak vallahi hepsi ne yapabilirim

benımde kota aşımın olmadıgı haldee fatura tutarı 107 tl geldı:95::95:şu an sinirimden çatlıcam yaa napmam gerek arkadaşlar bilen varmıı:26:

X