Güneş Kremleri Avene Güneş Koruyucu pata krem !!

Güneş kremleri, bronzlaşma

changing

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2011
5.578
52
$avene.jpg
Avene Dermatoloji Laboratuarları UVA ve UVB ışınlarına karşı güneşin zararlı etkilerinden korumak için yüksek seviyeli etkin korumayı sunar. Yeni jenerasyon MPI-SORB güneş filtresi cildinizi sadece kısa UVA ve UVB ışınlarından değil cildin alt katmanlarına kadar etkili olduğu için zararlı etkileri çok iyi bilinen ,uzun UVA ışınlarından da korur.

Bu ürüne az önce denk geldim çok cazip geldi bana. Deneyen var mı kızlar? :KK31: hem patakrem ,hem de 50 faktörlü! yani hem bakım,hem güzellik!

Eki Görüntüle 414915
Avene Dermatoloji Laboratuarları UVA ve UVB ışınlarına karşı güneşin zararlı etkilerinden korumak için yüksek seviyeli etkin korumayı sunar. Yeni jenerasyon MPI-SORB güneş filtresi cildinizi sadece kısa UVA ve UVB ışınlarından değil cildin alt katmanlarına kadar etkili olduğu için zararlı etkileri çok iyi bilinen ,uzun UVA ışınlarından da korur.

Bu ürüne az önce denk geldim çok cazip geldi bana. Deneyen var mı kızlar? :KK31: hem patakrem ,hem de 50 faktörlü! yani hem bakım,hem güzellik!

konu güncellemeeee :nazar:

canım ben urıage güneş kremini kullanıyorum 2-3 yıldır memnunum kapatıcı özelliği var rengi clear fiyatı 59 tl
ama bunu denersen ve paylaşırsan sevinirim

tamam canım yazdığım ürünü daha denemedim,seninki de aklımda olsun. hem normalde hem de sahilde falan çok güzel olur böyle ürünler :KK31: avene'in patakrem formatında olması çok cazip geldi bana. çünkü ben hem güneşten korunuyorum hem de patakrem kullanıyorum. bu ürün tam benlik gibi o yüzden :KK31:

peki denizde kullanıyor mu? normalde terleme yapıyor mu? kapatıcılığı iyi mi? renk seçeneği çok mu? :KK31:

benim de karma,kuruya daha yakın. ayrıntıları öğrenip yazabilir misin canım?şimdiden teşekkürler :KK31:

X