AVON K-7 KATALOĞU ( temmuz sayısı )

ilksah

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2010
3.861
6
panaroma

$SDC15280.jpg $SDC15283.jpg $SDC15281.jpg $SDC15284.jpg $SDC15282.jpg $SDC15285.jpg

haydi ilkşah haydi ilkşah haydiiiiiii tam zamanı tam zamanı şimdiiiiiiiiii hahahahhaha:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK24::KK76::KK48::KK9::KK9::KK9::92::92::92:

fotoğrafların üstüne iki kez tıklarsanz orjinal boyutları açılıo kızlar çok büyük halleri yani
$SDC15351.jpg $SDC15357.jpg $SDC15353.jpg $SDC15356.jpg $SDC15358.jpg $SDC15354.jpg $SDC15355.jpg $SDC15352.jpg $SDC15359.jpg

Son düzenleme:
indirim kataloğundaki payetli çantayı alıp kullananınız var mı?

bayağı uygun şeyler var sağolasın internette bulamamıştım..gerçi temsilcim var getiriyor ama merak işte...:KK9:

Ay çok teşekkür ederim! Zaten panaroma gelmemişti daha,meraktan çatlıyordum,harikasın!!!

İndirim broşöründe daha öncekinde olan ürünlerin aynıları çoğunlukta ama şu minik tabaklar,küçük reçellik mi tam göremedim tıklayınca bile küçüktü anlayamadım ama onlar çok hoş!!! Tam yaz havası,çok sağol :)

canım onlar pek minik değil kahvaltı seti tepsili 4 tabak var kapaklı ve normal komposto kasesi boyutunda 9 parça artı 4 tane daha kapaksız kase varçok hoş ben şimdiden 6 tane şipariş aldım

canım onlar pek minik değil kahvaltı seti tepsili 4 tabak var kapaklı ve normal komposto kasesi boyutunda 9 parça artı 4 tane daha kapaksız kase varçok hoş ben şimdiden 6 tane şipariş aldım

Çok sevindim! Hani bazen katalogta büyük görünüyor ya,gelince küçük oluyorlar öyle olur diye küçük olarak düşündüm. Çok ta hoşuma gitti =)))

kırmızı cantadan alan oldu mu onceki aylarda ???
büyükse ebatlari alabiliriimm:KK19:

Slm kızlar indirim broşüründen şeçtiğim ürünler sipariş listeme eklenmiyor neden acaba? indirim broşüründen almak için belli bi limit mi gerekiyor, bi yardım edin nolurrr sipariş gircem

Slm kızlar indirim broşüründen şeçtiğim ürünler sipariş listeme eklenmiyor neden acaba? indirim broşüründen almak için belli bi limit mi gerekiyor, bi yardım edin nolurrr sipariş gircem

stokta kalmamıştır indirim broşüründekiler hemen tükenio

merhaba, indirim broşüründen hala sipariş verebilme ihtimalim var mı? bir de ben buradan avon satışı yapan arkadaşlara sipariş vermek istiyorum.özel mesaj yoluyla benimle irtibata geçebilir misiniz? mesaj sayım 100 olmadığı için özel mesaj gönderemiyorum :/ yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

merhaba, indirim broşüründen hala sipariş verebilme ihtimalim var mı? bir de ben buradan avon satışı yapan arkadaşlara sipariş vermek istiyorum.özel mesaj yoluyla benimle irtibata geçebilir misiniz? mesaj sayım 100 olmadığı için özel mesaj gönderemiyorum :/ yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

cnm indirim broşüründen birşey kalmadı.. ben bitane takı seti alabildim sadece.

ya kızlar avon'un önceden kataloglarında bu ruj vardı

p_3574_b.jpg

glazewear sparkle lip gloss - "coral reef"
neden artık kataloglarda yok acaba, bence en güzel rujlarından bir tanesiydi bu

X