Avon Secret Fantasy hangi parfümün muadili?

parfumavcisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2022
2
-1
28
Herkese merhaba. Artık piyasada olmadığını bildiğim fakat bir zamanlar aşık olarak Avon Secret Fantasy parfümü vardı. Koyu pembe renkli olan, görselini ekliyor olacağım. Bu parfüm hangi parfümün muadili? Orijinalini arıyorum ama hiçbir şekilde bulamadım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Eklentiler

• EEE0CAF7-87C7-4AC7-B863-07CA7272D71E.jpeg
    EEE0CAF7-87C7-4AC7-B863-07CA7272D71E.jpeg
    13,6 KB · Görüntüleme: 190
Sizin icin fragrantica da araştırdım fakat benzetilen parfümleride Türkiyede bulabileceğinizi sanmıyorum. Ama belki britney spears fantasy, veya midnight fantasy hosunuza gidebilir.

İkinci el uygulamalarda satılıyor çoğu uretilmeyen parfüm bı bakın isterseniz secret fantasy satanları da gördüm . Bende lisedeyken kullanıyordum o zaman ki sevgilim bayılıyordu bu kokuya ah ah yaşlandık be 😑 o zamanlar bayıla bayıla kullanıyordum şimdi kokusunun sekerliliginden bayılıyorum nasıl kullanıyormusum ben bunu diye 😄

Herkese merhaba. Artık piyasada olmadığını bildiğim fakat bir zamanlar aşık olarak Avon Secret Fantasy parfümü vardı. Koyu pembe renkli olan, görselini ekliyor olacağım. Bu parfüm hangi parfümün muadili? Orijinalini arıyorum ama hiçbir şekilde bulamadım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Zauré ruby var kokusu andırıyor gratiste ve internette satılıyor

X