Vücut Kremleri Avon vücut spreyi kullanan var mı?

Vücut kremleri, losyonlar
ben sıkalı 5 saat fln oldu duruyo hala ama hafiflemiş kokusu baya
ilk sıkıldığında bi iğrenç ki kokusu,otobüste kolonya döküyorsunuz pek çirkin kokuyorya aynı öyle bir kokusu vardı.hatta kullanmadan satıyım filan dedim de sonradan kokusu güzelleşti lbd in parfümüne benzemeye başladı.
arkadaş da perceive almış onun kokusu da iğrençti.ama o da sonradan güzelleşiyor mu bilemicem..

ama almıcam birdaha alırsam anca parfümünü alırım lbd in

kızlar little black dress vucut spreyi roll on ve parfüm bir arada alayım diyorum ama outspoken da denedim fena değil sanki ne diyorsunuz?
kullananlar kalıcı mı bu little black dress ürünleri, kokusu çok hoş ama...

arkadaşlar ben avon kullanıcısı hemde satış temsilicisi olarak samimiyetle söyleyebilirim ki outspoken by fergie nin hem parfümü hemde vücut jelini tavsiye ederim.Hem hoş kokusu hemde kalıcılığıyla gerçekten çok iyi.

little black dress tek geçerim.çok etkileyici ve kalıcı kokusu var.ayrıca vucut spreyleri en az parfumu kadar iyi.

ben katologtaki bali bliss ten aldım hatta edt sinide aldım.. ama kesinlikle sürdüğüm 5 dk içinde gidio kokusu ve hiç kalmıo.. yani parfümünüde sıkıtğım halde kalıcı deil..
ama geçen sene bi arkdaşımla buluşmuştum,buram buram perceive kokusu geliyodu kendisinden,perceive mi kullanıosun dedim yok parfüm deil vücut spreyini aldım dedi,bütün gün kokusu burnumdaydı,üstelik parfüm deil vücut spreyi..sanırım kokudan kokuuya deişio,dene derim fiyatıda uygun üstelik 100 ml.
bende alıp stok yapıcam bu ay..

Şöyle bi şey var bi de.EDT ler fazla kalıcı değil.EDP ler daha kalıcı.

oriflame nin ballı ve sütlü olanını deneyin nefis kokuyor ve kesinlikle afrodizyak etkisi var :)

kızlar little black dress vucut spreyi roll on ve parfüm bir arada alayım diyorum ama outspoken da denedim fena değil sanki ne diyorsunuz?
kullananlar kalıcı mı bu little black dress ürünleri, kokusu çok hoş ama...

little black dress avonun en kaliteli ve e beğenilen parfümü herkese şiddetle tavsiye ederim

Selam arkadaşlar, şu little black dress in vücut spreyini vakti zamanında almıştım 2 tane 5 liraydı çok ucuzdu. sonra bir daha göremedim nette 15 liraya satılıyor sitelerde ama avonun sitesinde bulamadım. Hala satılıyor mu avon tarafından bir bilgisi olan varmı acaba?

Selam arkadaşlar, şu little black dress in vücut spreyini vakti zamanında almıştım 2 tane 5 liraydı çok ucuzdu. sonra bir daha göremedim nette 15 liraya satılıyor sitelerde ama avonun sitesinde bulamadım. Hala satılıyor mu avon tarafından bir bilgisi olan varmı acaba?

Canım temmuz katalogunda cıkıcak o 5tl ye

Ben perceiveden çok memnunum kokusu harika diğer vücut spreylerine oranla çok daha kalıcı bir şişe bitirdim ikincisini aldım katalogta oldukçada alırım tavsiye ediyorum :KK52:

Ben de little black dress'in vücut spreyi var aynı parfümü gibi çok hoş + vücut kremi var oldukça bütük ve mükemmel gerçekten tavsiye ederim ..

little black dress harika kokuyor evet ama maalesef kalıcı olmuyor :KK43:

ya little black dressin kokusunun gusel oldugunu biliyorum ama tam hatırlamıyorum kokusunu acaba perceive mi daha iyidir little black dressmi

İkisi de çok güzel bence ama ben little black dress'i daha çok seviyorum hatta parfüm niyetine de kullanıyorum onu aynı zaten parfümle . Ve daha ucuza geliyo. Vücut kremi de var aynısının vücüt kremini sürdükten snra üstüne spreyi sıktığın zaman baya kalıcı oluyo

Son düzenleyen: Moderatör:
X