Düğün Avrupa yakasında, bakırköy, bahçelievler dolaylarında yemeksiz düğün.........

ErdeminE

mis kokulum iyi ki gelmis
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2009
1.008
1.422
34
nişanlımla beni büyük bi telaş sardı.. Düğün mekanı!!! Çevremiz geniş ve gelmesini istediğimiz özel davetliler var ve acaba nerde yaparsak daha çok katılım olur diye düşünüyoruz! çapa tarafında meşhur taç düğün salonunu çok beğendik ama herkes uzak diyo... Ben bahçelievler de oturuyorum ama evlenince küçükçekmeceye gidicem... Bakırköy tarafları uygun olur diye düşünüyoruz ama hala bi fikrimiz yok lütfen yardımcı olunn bizeeeee.....benneyaptımki

cnm bende bahçelievlerde oturuorum öğretmen evini düşünebilirsin bence uygun olur..ama yemeksiz oluyor mu onu bilmiorum..

canım bildiğim kadarıyla taç baya pahalı bende ablamiçin arayıp fiyat almıştım yemeksiz nişan 4 milyar gibi bi rakam çıkardı eğer onu veririm diyosan aynı paraya yemekli bile yapabilirsin bence. ayrıca insanları dinleme bi kerecik olcak düğünün uzaksa uzak gellsinler yapcak bişi yok.
ben de k.çekmece de oturuyorum buradaki nikah salonunda nikah+kokteyl yapabilirsin yer çok güzel mekan hoş bi araştır derim.
onun dışında arkadaşın dediği gibi bahçelievler öğretmen evi var.
bakırköyde bakırköy spor klübü var havuz başında kokteyl nikah şeklinde yapabilirsin alternatif çok. ama bana kalırsa sırf insanlar uzak dicek diye alanını daraltma içine neresi siniyosa orda yapın
ay ne çok konuştum kaydirigubbakcemile3

X