avukat arkadaşlardan ricam yardıma ihtiyacım war

nazar boncuxgxum

Guru
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2008
517
8
37
meraba arkadaşlar ben 3,5 aylık ewliliğimi bitirdim.. şiddetli geçimsizlikden dolayı we dawayı açan taraf beni. eşime hem tazminat dawası açtım hemde nafaka dawası açtım benim elimde adli tıpdan rapor war darp edildi die we karakolda şikayetim war.fakat eşimde bana dawa açtı tazminat dawası we benim günlüğümü göz önünde bulunarak açtı günlükde şu sözler yasıodu seninle ewlendiğime pişmanım keşke seninle değilde başkasıyla ewlenseydim yasıo . bu yazı ile eşim tazminat alabilirmi sizce şans kimden yana

arkadaşlar bi sorum daha benim eşim dilekçesinde demşki üstümde hiç bişey yok yani ben nafaka we tazminat isteyince herşeyi dewretmiş we benden düğün yaptığı için we ayrı ew açıp masrafa girdiği için tazminat istediğini bildirmiş ne yapmaya çalışıor ben napıcam nafaka we tazminat alabilirmiyim o benden tazminat alabilirmi lütfen acil cewap duruşmama çok az kaldı

eewet o tarihden sonra dewretmişya bana açtığı dawada şansı ney sence yada warmı şansı benim günlüğümde ewlendiğime pişmanım seninle değilde başkasıyla ewlenseydim kesin daha mutlu olurdum sözleri war we daha ailesinn bana yaptıklarıda war ama sadece defterin o kısmından bahsedio dilekçesinde

hiç korkma sende mahkemede beni işte bu hale düşürdü ben evlendiğim ilk günden itibaren sıkıntı çekiyorum dersin.Ve diğer sayfalardada benim çektiğim sıkıntılar var fakat onları hiç göstermıyo dersin. korkma zaten gerek telefon kayıtları gerekse böyle yazan yazılar polis izni olarak dinlenmediyse yada defrterin altında noterden onaylı bir belge bulunmuyorsa delil teşkil etmez.yanı senın yazdığın ne malum belki senden sonra yazılar o yazıları dimi sen mahkemede hakıme aynen böyle dersin olurbiter. Hiç bir sonuç alamazlar.Zeaten diyorumya artık kannlar bayn yanlısı boşanma davalrında bayanların mağdur olmaması içn genelde butun hakları bayana veriyolar.Bu arada canım senın şu sahsiyet ne iş yapıyodu .benimki öğretmendi yanı bir eğtimciden çektim ben.

senın mahkemeye verdiğin dilekce tarinden sonra devretmesi bir sorun olmaz korkama devr ettiklerinin hepsinden hak idda edersin.Hemde o devr etti al kaçırıyor diye daha suçlu konuma düşer.bide arkadaşım mahkemede iklemli konuşma yanı anlattıklarına hakımı inandır kı hersey istediğin yönde gercekleşsin

benimki derken bile utanıyorum serbes meslekti babası abisi kardeşi bide bu beraber çalışıolrdı öle yani ya sence awukatım beni dawaya neden çıkartmıo sence çıkmalımıyım gerek yok ben hallederim diyip duruo sinirimi bozuo

Sen davaya çıktığında kendiniiyi hissedecegine herseyi çok muntazam konusacagına güveniyorsan katıl.Fakat eavaya cıktığında onlarla karsılastığında çok kötü olurum dayanamm falan diyosan katılma avukatın halletsin.Ama avukatınla açık açık konuş benim bu açtıpğım davaları kazanma durumunm % kaç nasıl kazanabilirim hersey yapacaz ve kazanmamız gerkiyo de.Bu sekilde avukatınla anlaş hatta tazmınatı kazanırsak % sukadarı senın olur falan de ve gaz ver .basarın çok istiorum kazanmanı inş da kazanacagız.

inşalahh kazanıcam ya ben onları görünce bilmiorm bişeyler oluo konuşamıorm bu çok garip ama öle oluo ben normalde çok grurluyumm burcum we yükselenim aslan biri bi laf dese hemne cewap werirdim susdururdum ama bunlara hiç bişey diyemdim bunlarda öle olunca üstüme iyice geldiler ama ben saygısızlık yapmamak için cewap wermedim sırf eşimn ailesi neticede die susdum ee durum böle oluncada anla işde geldikçe geldiler üstüme yada bilmiorm o kadın eski kaynanam büyü yaptırdı dilim bağlansı onlara karşı die o yüzden çıkmak istemiorm aslında bazen oluo ağlamakdan gözlerim şişmiş bi waziyete gelince çıkcam dawaya sawuncam kendimi sorcam bunları n hesabını die ama o kadar gücüm yok benim onlara karşı çingene gibiler sülalecek cır cır edip durulolar zatennn

benilk duruşmaya çıktım arkadasım eşimin avukatı vardı bn çıktım kendimi kendim savundum ve mhkemede ve mahkemeden sonra ikisine gereken cevabi verdim .Napayım 20 ay sustuma saysınlar .Bende hep eşimin ailesidr buyuktur diye sayğısızlık yapmamak için suustum bana denilen her lafı hakaretleri yuuttum ama anladım kı bu düny konuşanlrın hakkını arayanların dünyasıymış.Sonrada bir gun gitim evime esya paylasımı için baktım anahtarı değiştirmişler.Sonra çaldım kapıyı tabiki yanıma akrabalardan kadın erkek bir kaç kişi toplamıştım.kapıyı acmazsanınz rezil edrim sizi apartmana diye bağırmaya başladım . pasa pasa açtılar kapıyı.Bneim evime ailcek gelip yerleşmişler başka sehirdeki akrabaları bile gelmiş kalıyodu evimde herseyin inan iğnelerimin bil yerleri değişmişti.Ve evimdeki esyaların %90 nını benim ailem almıştı.Onlara birakırmıyım ailemin parası ila alınan esyalarımı. ya 2 ay siz kaldınız benım evimde çıkar gis,dersiniz burası benimde evim ben 2 ay kalırım dedim yada esyalırımım alır giderim dedim.ve o gun aksama kadar evde kavga yaptık aldım esyalarımın hepsini toz bezlerimi bile onlara yar etmedim.öylece boş evde kal kaldılar.Ve çıkarkende dedimki daha bu başlangıç siz bundan sonra benden korkun dedim . çıktım. yanı kuvvetli ve dişli olduğunu görsünler canım birde ailende senın her adımında yanında olursa gözleri iyice korkar.kendini bir an önce topla ve onlarda hesap sorma günlerinin geldiğini anla . Allhtan başka hiçbirseyde korma canım sen içini rahat tut.

canım aynen benimde öleydi ewdeki eşyaların çoğunuda benim ailem almışdı bizimkiler büyük eşyalardan alammışlarda küçüklerden çalmışlar benim anlamıcamı sanıp neyse benim awukatım onun awukatı ile anlaşmışlardı bigün ewe gidip alıcaktım eşyalrımı bunlar bele dalga geçer gibi ewe gelinliği bırakmışlar bende eşyalrımı aldım onlarda kendilerininkini almışlar zaten daha önce ewimi o halde görünce yıkıldım zaten bide gelinliği görünce mahwoldum ya düşünsene ortada gelinlğim neyse bende rahat durmadım gelinliği paramparça yaptım nişanlığı felan hep yırttım daha sonra eşim ona aldığım hediyleri bırakmış kazakları felan hepsini teker tekr yırtıp attım oraya en azından biraz rahatlamış oldum ailem beni yalnız bırakmıo hep yanımdalar hele bende bi amca war saolsun arkamda hep eşim le karşılaşmayı kimse istemio benim tarafdan uzak duruolar çünkü çok çektirdiler bana we aileme karşılaşırlarsa çok kötü şeyler olur ben zaten hiç istemiorm karşılaşmalarını

X