Avukat arkadaşlardan yardım bekliyorum lütfennnn

hayat yeniden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2007
43
0
arkadaşlar daha öncede sitede hikayemi yazmıştım.ama şimdi avukat arkadaşlardan fikir almak istiyorum.kısaca hikayemden bahsetmek istiyorum.ben 18aylık evliyim ve 2 aydır eşimden ayrı ailemin yanındayım.evliliğimz boyunca eşim sürekli internet bağımlısı isi sürekli akşamları gecenin bir saatine kadar internetde oturuyordu.beni internetden aldattı ve internetden kumar oyunuyordu.benim 9 gün sonra mahkemem var ve ben ona hem maddi manevi tazminat hemde nafaka davası açtım.geçen eşim olacak şahıs aradaı ve ben boşanmayacağım diyor .ama benim ailemin yanına gelmemden 1 ay sonra evi tüm boşaltmışlar bütün ortak aldığımız mobilyaları gtürmüşler evin anahtarını değiştirmişler.daha da çıkmış karşıma boşanmayacağım diyor.ayrıca ben eşimin internetde geçirdiği zamanları kanıtlayacak belgelerim var elimde.mahkemem uzarmı ne yapmlayım.birde biraz önce hukuk köşesinde bekaret tazminatı diye bişey gördüm nedir bu konuda da bilgi verebilirmisiniz.

Canım bekaret tazminatı hakkında bilgim yok fakat delillerin işe yarayacaktır mutlaka ispat için.
Evindeki eşyaları toplayıp gitmesini de mahkemeye bildir.Evlilik sonrası edinilen mallar üzerindeki hak her iki eşe de aittir.
ilk celsede bunu da öne sür.
Maddi manevi tazminat istemişsin zaten,mağdur olmamak için dava süresince tedbir nafakası da isteyebilirsin.
Ben hukuk fakültesinde öğrenciyim yine de yanlış bilgilendirmek istemem.
Bir avukat arkadaşımız yardımcı olur umarım.
Geçmiş olsun canım şimdiden.

Rica ederim canım,umarım herşey dilediğin gibi olur ve en önemlisi de hayırlısı olur hakkında.

X