Ay! Baylacam

strawberry35

тнє נσкє&
Pro Üye
19 Nisan 2009
938
2
bunu size açıklayabilmem için benimm hakkımda hakikaten tüm bilgilere sahip olmanız gerekli... böyle biseye imkanımz olmadığı icn böyle bilin siz fark yapmazz
haa bu arada hayal kırıklığına uğrattığım icn üzgünüm :-)

Hayır ben sadece cıngar çıkartıp,hakkını söke söke alabilen bir kızın(bu kanaatim sizin yorumlarınızdan sonra oluştu)Bu kadar saçma bir konuda sessizliğe bürünmesine şaşırdım.
Çok astığım astık,kestiğim kestiktin ya o bakımdan.
Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol demiş mevlana
Şimdi sesimizi çıkaralımki
Feminst görünümlü,ezik kadın olmayalım sonra.

gul_muge

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2009
415
2
Hayır ben sadece cıngar çıkartıp,hakkını söke söke alabilen bir kızın(bu kanaatim sizin yorumlarınızdan sonra oluştu)Bu kadar saçma bir konuda sessizliğe bürünmesine şaşırdım.
Çok astığım astık,kestiğim kestiktin ya o bakımdan.
Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol demiş mevlana
Şimdi sesimizi çıkaralımki
Feminst görünümlü,ezik kadın olmayalım sonra.

bakın öyle bi konuda yapılacak sey dediğinz gbi erkektir yapar diyp cekilmek deildi anlıyomusunz !!! söylediklerimn arkasındayım hala !!! ama bu konu farklı ters tepki wersem kırılcak anlamıyorunuz iste !!

svlkbr

65 GEL ARTIK :)
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
5.956
5
35
ne parfummus be bende kullandım o parfumu hıcte tecavuze falan ugramadımm :roflol:
evet cok gusel kokulu bı parfum ama vazgecemıcek kadar degıl yanı kıyasladıgın seye bak bı yanda sevgılın dıger yada parfum bu ıkısı arasında kalmişin çok ilginc gercteknn parfumden vazgecemıyon madem sevgılınden vazgeckaydirigubbakcemile3

E

EU3

Ziyaretçi
fransada ki o 6 sapığı esefle kınıyorum :eek:lmaz:
sevglinizde neleri takip ediyormuş maşallah akannehir
sen biricik keçini kırma bence :nazar:

gul_muge

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2009
415
2
ne parfummus be bende kullandım o parfumu hıcte tecavuze falan ugramadımm :roflol:
evet cok gusel kokulu bı parfum ama vazgecemıcek kadar degıl yanı kıyasladıgın seye bak bı yanda sevgılın dıger yada parfum bu ıkısı arasında kalmişin çok ilginc gercteknn parfumden vazgecemıyon madem sevgılınden vazgeckaydirigubbakcemile3

sewgilimden mi wazgeçiym delikafadulden komik... bu arada cam kutu icnde dimi ??kafamçokkarıştı

prenses006

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
27 Ekim 2008
5.850
2.139
42
daha bi satır okumadım konuyu ama dayanamadım yazıcamm bu nasıl bir başlık arkadaşımmmakannehir

candy43

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2009
920
0
bu konuyu derdim var bölümüne değilde geyik sohbetine açsaydın daha anlamlı olurdu bence. çok büyük derdin varmış aklım karıştı nasıl yardımcı olsak acaba sana kafamçokkarıştı

prenses006

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
27 Ekim 2008
5.850
2.139
42
bu arada söliyim çokk uzun zaman hypnotic poison kullandım ve daha hiç tecavüze yeltenen olmadı çok da severim ayrıca o parfümü:nazar:

Snow Cat

& Gülümse &
Pro Üye
29 Aralık 2007
3.204
702
bunca kişiye saygısız yanıt veren birine niye hala yorum yazıyoruz ki akannehir
önce; olumsuz şeyler yazana da , güzel şeyler yazana da saygıyı öğren bence küçük hanım :eek:lmaz:

essmeralda

pamuklara sarsam seni...
Pro Üye
30 Ekim 2008
6.811
52
16 yaşındaki bir genç kız.
ama hem Türkçeyi kullanışı, hem yaptığı saygısızca konuşmalar parfümden daha büyük sorunları olduğu hissini uyandırdı bende..
sevgiline mi yoksa sana mı vahlanacğımı şaşırdım :nazar:

Gxuxlsxuxm Sultan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
6.223
40
Kiz sen dünki topikte sevgilimin kesinlikle baska kadinlara ciplak fotolara bakmasina gelemem....nasil böyle birsey kaldirabiliyorsunuz? ...ben olsam bitirim falan diyen degilmiydin???delikafadulden

Simdi o parfümü alimcaksin dedi diye tamam askim mi diyorsun?fisfisfis

Ehh ne diyim vallaha......Olduda bitti masallah nazarda degmez insallah:nazar: