Ay herkesler toplansınnnn kızlarrr

Beni de dürtün yarın sizler ders konusunda destek alıyor musunuz dershane vs gibi
Ben kunduz alacağım. Konu anlatımı için internette çok güzel kanallar var çok güzel anlatıyorlar onlardan yararlanıyorum. Kunduz'a da yapamadığım soruları gönderirim. Dershanenin sadece denemesine yazılmayı düşünüyorum.

Ben kunduz alacağım. Konu anlatımı için internette çok güzel kanallar var çok güzel anlatıyorlar onlardan yararlanıyorum. Kunduz'a da yapamadığım soruları gönderirim. Dershanenin sadece denemesine yazılmayı düşünüyorum.
Ben bunu daha mantıklı buluyorum ama konu eksiği olmayanlar için

bizimkiler yazdırmak istiyor beni
bende evde kalmak istiyorum aslında

Sen gidiyor musun TUS dershanesine? Bazıları ara sınıflarda başlıyormuş diye duymuştum.
Yok gitmiyorum çünkü benim dershaneye gitme kültürüm yok açıkçası
Bu sanırım offline mı ne diyorlar dershanenin sitesinde oluyor dersi onları izleyip kitap dolduruyorsun
Bu şekilde istiyorum

çünkü ben asla gitmem yani yapmam ben ben lisede bile gitmedim neredeyse

Ben bunu daha mantıklı buluyorum ama konu eksiği olmayanlar için
Benim en çok fizik ve matematikte desteğe ihtiyacım var. Sırf onlar için de gidip çok gerekli olmadığı halde coğrafya, Türkçe falan dinlemek istemiyorum çünkü zaten biliyorum. O vakti soru çözmeye ayırırım diye düşünüyorum.

Sen gidiyor musun TUS dershanesine? Bazıları ara sınıflarda başlıyormuş diye duymuştum.
Yok gitmiyorum çünkü benim dershaneye gitme kültürüm yok açıkçası
Bu sanırım offline mı ne diyorlar dershanenin sitesinde oluyor dersi onları izleyip kitap dolduruyorsun
Bu şekilde istiyorum

çünkü ben asla gitmem yani yapmam ben ben lisede bile gitmedim neredeyse
Ben de işte dershane olayından nefret ediyorum

Benim en çok fizik ve matematikte desteğe ihtiyacım var. Sırf onlar için de gidip çok gerekli olmadığı halde coğrafya, Türkçe falan dinlemek istemiyorum çünkü zaten biliyorum. O vakti soru çözmeye ayırırım diye düşünüyorum.
benim fiziğe ihtiacım var

Şimdi bak fizik çok teorik bir ders ve spot bilgi gerekebiliyor
Senin gitmen daha mantıklı olabilir bu açıdan
Matematik konusunda ben hiç destek almadım soru sorma dışında

X