Ay Yüzlüm Gözümün Nuru Bal Oğlum'un Doğum Hikayesi

Posedion

Guru
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2010
4.362
6.672
AY YÜZLÜM GÖZÜMÜN NURU BAL OĞLUM'un doğum hikayesi

2008 yılında eşimle çok zor bir şekilde evlendik sonrasında borçlar eşimin masterını tamamlaması benim master'a başlamam faln derken bir yıl geçmek üzereydi ve benle aynı zamanda evlenen herkes hamileydi:KK36:annem kızım oku oku nereye kadar okumanın sonu yok bak herkes hamile güzel güzel bebişlerini büyütecekler hem istediğinde Rabbiim verecek mi niye böyle yapıyorsun dedi ve benim içimde anne olamama korkusu başladı...öyle çok üzüldüm ki anlatamam.sonra hamile kalan arkadaşımın evine oturmaya gittik hep beraber ve bana ayyy sen kısırı az ye sonra kısır kalırsın dedi:KK14::KK14:ve bana tedaviye ne zaman başlıyosunuz eşinde mi sorun var sende mi demez mi:KK4:öyle çok ağrıma gitti ki bu laf sadece biz henüz düşünmnüyoruz ben master yapıcam dedim kız imalı imalı tabi tabi dedi....neyse o gün bitti eve geldik ve ben ilk kez olmayan bebeğime mektup yazdım...hiç kimseye okutmadım bunları ilk kez sizinle paylaşıyorum tabi bir kısmını

"""hamile olmak istiyorum ....... miğdemin bulanmasını başımın dönmesini canımın turşu çekmesini istiyorum.baban turşuyu getirince yemeden daha başka bişeye aşermek nazlanmak istiyorum...... sonra ilk tekmelerini hissetmek ve babanın ellerini karnıma götürüp onunda bu mucizeyi hissetmesini istiyorum.kocaman karnımla dolaşmak ve bu halimle gurur duymak istiyorum.... seni bağıra bağıra doğurmak ve aramızdaki o bağın göbek bağının kesildiğini gözlerimle görmek ve seni kucağıma alıp sıcaklığını duymak istiyorum.o güzel cennet kokunu doya doya içime çekmek istiyorum.geceleri senin için uykumdan kalkmak ateşini kontrol etmek istiyorum.... evet istiyorum ve Allahımdan seni diliyorum geleceksin değil mi bitanem meleğim seni çok ama çokkkkkkkkkk sevecek olan annen.........."""

işte bu mektupla benim bebiş isteğim tavan yaptı eşim hala zamanı var deyip durdu ve ben burdan günaşırı olması hamile kalma ihtimalini kolaylaştırıyormuş diye okudum ve giymediğim gecelik yapmadığım ilginçlik kalmadı eşime:78::78: vee ben tabi ilk seferde hamile kalınmaz diye düşünüp üzüyorum kendimi derken tatil oldu ve erkek kardeşim evlenecekti düğün hazırlıkları için erkenden gittim ben...annemle halı yıkadık ev sildik eşyaları başka bir odaya taşıdık ki bizim orda ev düğünü makbuldür..3 gün düğün yapıcaktık..annemle baklavalar mantılar yaptık...akşam yatağa öyle yorgun giriyordum ki edebildiğim tek dua Allahım dr dr gezdirmeden bana meleğimi gönder hayırlısıyla oluyordu....bu arada bizim gelin evlenmeden triplere girdi ve birgün yine bitmek bilmeyen istekleri için çarşıdaydık..öyle kötü oldum ki anlatamam heryer dönüyo üstüme üstüme geliyo herşey anında eczanye gittik tansiyonumu ölçtürdü babam eczacı acıkmış dedi canım babam hemen karnımı doyurdu:KK39:eve geldik babam fenalaştığımı anlattı zaten adet günlerimi bir bir sayan annem hemen kız hadi bakalım inşallah hamilesindir dedi ve beni gülme tuttu bir an yok artık dedim ama içimde öyle bir sıcaklık hissettimki hemen elimi karnıma koydum inşallah ordasındır bebeğim diyebildim ama dışardan ben bebek istemiyorum diyordum:KK75: ertesi gün düğünümüz başladı ben nasıl oynuyorum ama yerimde durmuyorum bir ara baktım kimse yok annem ortada gözükmüyo babamın arabası da yok allah allah dedim misafirlerle ilgilenmeye başladım annemle babam geldiler çarşıya gitmişler annem babama kına almayı unutmuşum demiş babam kınayı alırken annem eczaneden test almış eve gedi kolumdan tuttuğu gibi beni banyoya attı anne napıyon dememe kalmadı elime testi uzattı tabi bizi bir hışımla içeri girdiğimizi gören teyzemler halamlar ve diğer akraba kadınlar eve doldu..ben utana sıkıla dışarı çıktım annem elimden testi aldı ve bir çığlık koptu hamilesinnn kızım:KK62::KK62: nasıl olur ya dedim çubuğu aldım bakıyorum inanamadım yok ya yanlıştır inanmayın dedim annem kolumu çimdikledi suss Allah korusun de dedi..herkes bir anda üstüme titremeye başladı öyle ki halay çekmek için halay alayına katılınca birdenbire halay duruyordu bebek vaarr diyolardı:KK1:vay be dedim acayip güzel bişey Allah'ım yüzümü kara çıkarma diye dualar ediyorum.....ertesi gün acilde kan tahlili yaptırdık ve sonuç kesinleşti çok şükür artık hamileydim:KK49:..herkes yeni gelini unutmuştu:KK1: bu nedenle hala düğünümü mahvettin der durur:KK1:benim eşime öyle romantik bir haber verme durumumuz olmadı annem hemen belli etti eşime bir söylemediği kaldı neyse onuda ben yapayım bari dedim der demez eşim ağlamaya başladı öyle çok sevindi ki annemle babamın yanında beni öptü:78:sonra çok şükür dedi ve şükür namazı kıldı....böylelikle artık güzel olan evliliğimiz muhteşem bir hal aldı..

evimize geldik prensesler gibiyim valla bir elim yağda öteki balda:KK66:yatağa bile eşim kucağında götürüyo:KK66:artık ciddi ciddi dr arayışına girdik ve bir özel hastaneye gittik kadın baktı 4 tane kese görüyorum dedi ben bişey anlamadım o anda sonra dördüz bu deyince şok oldum:KK53:dört tane bebek ne demek diye düşünmeye başladım kadın bana 2 tanesi aşağıda düşer onlar zaten 2 tanesi kalır dedi ben ilk şoku atlatmadan ikinci bir şok bebeklerimi kaybedecektim hemen dışarı çıktım eşime sarıldım öyle çok ağlıyordum ki eşim kötü bişey olduğunu sanmış ve bana ne oldu diye bile sormadı sadece Allah büyük dedi...yolda hep ağladım eve gelince ağlamaktan yoruldum ve eşime biliyo musun bizim 4 tane bebeğimiz olacakmış dedim eşim bunun için mi ağlıyosun dedi yok 2 tanesi ölecekmiş onlar için ağlıyorum dedim olayı anlattım hemen başka bir dra gidelim dedi tabi benim cesaret etmem 3 haftayı buldu sanki dra gidince o alttaki 2 bebeği alacakmış gibi zannediyordum..anneme söyledim kadın zil takıp oynamadığı kaldı hatta babamla konuşmuş doğumdan önce istanbula taşınmayı bile düşünmüşler:KK55:biz arkadaşların tavsiyesiyle medicanaya düzgün beye gittik dedim ben hamileyim dördüz olacakmış hemde:KK52: dur hele bir bakayım ben eğer öyleyse çok güzel şeyler yaşarız dedi bebekleri almaktan bahsetmedi:KK9:baktı baktı ben herhalde sayıyo kaçtane var derken kız yok burda bir tane var bak bu da kalp atışı dedi ve sesi açtı güm güm güm:KK69:.....sağlıklı mı dedim koç gibi hemde dedi evimize geldik artık herşey güzeldi aylık kontroller bir yıl gibiydi fakat drda usgde zaman su gibi çabuk geçiyordu:KK45:hatta bir hafta öyle çok özlemiştim ki kuzumu sancım varmış gibi numara yapmıştım:kk77:herkes neyin olacak diye sorunca ben hep kız diyordum kızım olacak ama eşim erkek diyordu oğlumuz olacak vee cinsiyet öğrenme haftası yani 5.5 aylık hamileyim veee dr hadi gözün aydın kalk bakıyım oğlun olacak dedi bir an nee oldum sonra kendimi toparladım eşim dra sarıldı nasıl seviniyo:21:sonraki tüm muayenelerde erkek dimi dedi:KK1:dr evet erkek ve hatta biraz iri bir erkek diyordu

sonra 37.haftadayız ve ben artık izin alıp evde dinlenme dönemine geçtim 1 hafta evde dinlendim sonra bir ptesi sabahı misafirlerimiz gelecek diye hazırlık yapıyordum ve bacaklarımdan aşağı bişey akıyo..vay be epey terlemişim azıcık oturayım dedim ama baktım hala akıyo banyoya gittim kanamam var bebeğim oğlum geliyo:KK76:korktum önce sonra üzüldüm sonra heyecanlandım sevinmeyi en sona bıraktım:KK1:..eşime dedim ki bu sabah işe gitme istersen her an hastaneye gidebilirz eşim önce anlamadı sonra bir çığlık attı ve evin içinde koşuşturmaya başladı hatta bir ara sıcak su sıcak su nerde bu kettle diye bağırıyordu aşkım sıcak suyu napıcan dedim doğumda hani hep derler ya sıcak suyu hazırlayın diye su hazırlıycam dedi bende aşkım o filmlerde olur biz hastaneye gidicez dedim :KK1::KK1:aslında birsürü araştırma yapmış ve kitap okumuştuk ama hepsini unuttu şaşkın herifim benim:KK1::KK1:sonra çantamızı alalım hadi çıkalım dedim tamam dedi ben sancı hissetmiyorum ya ayakkabımı falan bağladım eşimi bekliyorum içerden ilk yardım çantası ve bebeğin hastane çantasını almış ilk yardım çantasını bıraktırıncaya kadar ne dil döktüm bilemezsiniz :KK25:sonra baktım herif acayip bişekil oldu hemen taksiyi aradım eşime asansörü çağır dedim kapıyı kilitledim çıktık.taksiye benden önce bindi eşim taksici elimden tuttu oturdum eşim derin derin nefes alıp veriyo sakin ol diyorum yok anlayan...hastaneye az kala sen nefes almıyosun nefes al nefes al diye bağırıyo bana hastaneye vardık dra bu nefes almıyo dedi dr tabi tabi dedi beni odaya aldılar...
hemşireler geldi yaa ben nasıl doğuracam hiç bir yerim ağrımıyo diyorum ebe geldi baktı açılma yok drum suni sancı verin dedi tam 8 saat suni sancı verdiler gıkım çıkmadı bağırırsam normal olmaz diye korkuyordum sancılar 160ı bulunca ben artık kendimden geçtim dr geldi tekrar muayene ve hala 1 cm açıklık dedi nstye bağlayın yavrumun kalp atışları yavaşlamış dr artık normali bekleyemeyiz dedi acilen ameliyathaneyi hazırlayın ben başladım ağlamaya ama nasıl çok ağlıyorum gözümdeki yaşlardan hiçbişey göremiyorum...sedye geldi ben hayır diyorum olmaz beni kesmeyin....eşim herşey mükemmel olacak hiçbiryerin ağrımayacak söz ben hep seni bekliycem hadi artık oğluşumuzu görelim sevelim öpelim annesi dedi ve ben tamam dedim...aşağı indik bir kadın geldi dedi otur nasıl oturayım sancıdan kıvranıyorum 2 tane adam beni tuttu birine öyle çok sarılmışım ki adam kendini zor kurtardı benden:kk77:eşim doğuma girmek istedi dr um zizn vermedi:KK45:neyse bizde kamerayı soktuk içeri bir hasta bakıcı beni çekti:82:ben hep hala bacaklarımı hissediyorum dedim hatta 8.hissediyorum dediğimde dr az kaldı birazdan tombik oğlun kollarında olacak dedi aaaa ne zaman kestin beni dr bak canımı sakın acıtma acıtırsan seni babama derim o seni döver demişim :KK1:cümlemi bitirir bitirmez bir ses öyle ince öyle tatlı öyel muhteşem ki anlatamam....hemen baktım sesin geldiği yöne ama bebeğim yok nerde oğlum diyorum bak orda dediler jkafamı çevirdim mosmor bir bebek gözleri kapalı öyleee duruyo dr oksijensiz kalmış biraz dedi :18:ömrümden ömür gitti ben normal doğurma hevesine yavrumun canını yakmıştım kahrettim kendime :KK14:dr iyi iyi merak etme dedi yanıma yakşatırdı biri öptüm ellerini gördüm morarmıştı...çok ağladım yukarı çıkardılar eşim geldi ne kadar yakışıklı bir oğlumuz var dimi aşkım bak işte burda oğlumuz demesini bekliyorudum ama o başka bir drun yanındaymış daha ayrıntılı kontrol edeceklermiş dedi:KK14:..10 dakika sonra geldi benim yanıma o 10 dakika Allah'ım yavrumu bana bağışla deyip ağladım sonra bebeğim gelince hemen emzir dediler annem oğlumu yanıma yaklaştırdı tosunum aç doğmuş hemen emmeye başladı öyle güzel bir duygu ki kadın olduğumla ilk kez bbu kadar gurur duydum öncesinde hep bende şans olsa erkek doğardım derdim..meğerse ne boş bir sözmüş..dünyanın en şanslı insanıydımm....oğlum gözünü açıyo bana bakıyo gülümsüyo tekrar uyuyordu..rengi biraz daha açılmaya başladı nurdan yaratılmış oğlumun vee ne kadar yakışıklı olduğu ortaya çıkmıştı ve artık eve gitme zamanı geldi hastaneden çıktım yan basa basa:KK1::KK1:..niye diyeceksiiniz çünkü kar yağıyordu ayağım kaymasın diye evimize girer girmez ışığıyla nuruyla aydınlattı evimizi yavrum:KK69:...Rabbim o ışığı istenildiği tüm evlere nasip etsinn....7 mart 2011 de bal oğlum Talha'm dünyamıza geldi....HOŞGELDİN YAVRUM İYİ Kİ GELDİN İYİ Kİ BENİMSİN OĞLUMSUN....

epey uzun olmuş dimi beni bıraksanız sayfalarca yazarım hem oğluş da uyuyo:nazar:neyse bu kadar yeter..15 gün sonra tüm ağrılarımm geçti ve ben o gün nasıl bir ağrı olduğunu unuttum şimdi ne suni sancıyı ne de sezaryen ağrısını hiç birşeyi hatırlamıyorum:97:

keyifle okudum,ne guzel bi dogum hikayesi:KK17:
Allah mutlulukla,saglikla buyutmeyi nasip etsin.:KK70:
Bende 35 haftalik hamileyim,kizim olucak insallah,cok heyecanliyim kaan 5 hafta nasi gecicek bilmiyorum

merhaba,

öncelikle güzel anneyi tebrik etmek istiyorum, Allah bal oglusunuzu güle güle anali babali büyütmeyi nasip etsin insallah. Hikayeyi okurken icinde kendimden de biseyler buldum, hele insanlarin siz düsünmüyormusunuz bebek falan demeleri, insani bir defa degil, sürekli soruldumu artik canini acitir hale geliyor.. Sanki biz düsünmüyoruz, elbet vakti zamani gelince olacak, he deyince malesef olmuyor. Rabbim ne zaman yazdiysa o zaman oluyor, dogru zamanda hayirli evlat nasip etsin Allah...

Rabbim sizi sevindirmis, insallah en yakin zamanda beni ve benim ve bebis isteyenleride sevindirir. Acilar demek ki hep gelip gecici, bebisler icin cekilen acilara degiyor, annelik dünyanin en kutsal meslegi bence... sevgiler selamlar

keyifle okudum,ne guzel bi dogum hikayesi:KK17:
Allah mutlulukla,saglikla buyutmeyi nasip etsin.:KK70:
Bende 35 haftalik hamileyim,kizim olucak insallah,cok heyecanliyim kaan 5 hafta nasi gecicek bilmiyorum
teşekkür ederim canım Rabbim sana da böyle güzel doğumlar nasip etsin ama inşallah benim yaşadığım talihsizlikleri yaşamazsınn...sağlıcakla kızını kucağına alırsın...sana bir sır vereyim mi? hamileliğin en zor günlerine gelmişsin....doğumu beklerken en zor geçen günler bu haftalar...sabırsızlandıkça daha da uzar günler:KK1:hayırlı doğumlar diliyorum.:KK54:..
merhaba,

öncelikle güzel anneyi tebrik etmek istiyorum, Allah bal oglusunuzu güle güle anali babali büyütmeyi nasip etsin insallah. Hikayeyi okurken icinde kendimden de biseyler buldum, hele insanlarin siz düsünmüyormusunuz bebek falan demeleri, insani bir defa degil, sürekli soruldumu artik canini acitir hale geliyor.. Sanki biz düsünmüyoruz, elbet vakti zamani gelince olacak, he deyince malesef olmuyor. Rabbim ne zaman yazdiysa o zaman oluyor, dogru zamanda hayirli evlat nasip etsin Allah...

Rabbim sizi sevindirmis, insallah en yakin zamanda beni ve benim ve bebis isteyenleride sevindirir. Acilar demek ki hep gelip gecici, bebisler icin cekilen acilara degiyor, annelik dünyanin en kutsal meslegi bence... sevgiler selamlar

haticecan'ım Rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla isteyen herkesin meleğini cennetinden gönderir inşallah...gece her uykumdan uyandığımda aklıma geliyo bebek bekleyen herkese dua ediorum...bak ben öğretmenim yüzlerce öğrencim var hepsi benim evladım derdim ama gerçek annelik çok fsarklı tarifsiz bişeymiş...zaten toplumumuz biraz baskıcı önce oku derller sonra yeter bu kadar okumak evlen derler sonra evlenirsin hadi çocuk yapın yaparsın kardeş nerde :KK36::KK36::KK36:istekleri bitmek bilmez..en güzeli duymamaya ççalışmak..stres yapmamak Allah'a güvenmek:KK54:

Allah anali babali buyutsun, darisi benim ve tum isteyenlerin basina...
Biz de bebek istiyoruz artik. :emir_bebek:

ya benmi çok duygusal gerçekten çokmu istiyorum bilmiyorum ama her doğum hikayesinde biraz daha fazla hıçkırarak ağlıyorum.

Allah analı babalı büyütsün canım:nazar::nazar: sağlıklı uzun bir ömrü olur inşallah rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin

Tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün inşallah.:nazar:
teşekkür ederim canım.zaman su gibi geçiyo vallahi herşey daha dün gibi:KK31:....
Allah anali babali buyutsun, darisi benim ve tum isteyenlerin basina...
Biz de bebek istiyoruz artik. :emir_bebek:
amin canım...inşallah Rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla gönderir bebişini:KK16:
ya benmi çok duygusal gerçekten çokmu istiyorum bilmiyorum ama her doğum hikayesinde biraz daha fazla hıçkırarak ağlıyorum.
canım kıyamam :KK70::KK70:ben hala her doğum hikayesi okuduğumda ağlıyorum annelik çocuk doğurmakla başlamıyo önce yürekte başlıyo...bebeğin var mı bilmiyorum ama yoksada sen çok iyi bir anne olacaksın eminim:KK16:
Allah analı babalı büyütsün canım:nazar::nazar: sağlıklı uzun bir ömrü olur inşallah rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin

:KK16:sağol tatlım....duana koskocaman AMİNNN diyorum..

Rabbim evladınızı size bağışlasın hayırlı güzel sağlıklı bir ömür nasip etsin inş.
benzer bir doğum hikayemiz var normal doğum istiyor olmak suni sancı açıklık olmaması sonunda ameliyata girmek vs vs çok benzer..

çok duygulandım. Allah bağışlasın bal oğlunuzu size. yalnız düzgün bey babayı içeri almıyor mu bunu merak ettim.

gÖZLEİRM doldu hemencecik .. Okurken kendim yaşıyormş gibi hisseetttim . . Bacaklarımdan su aktığını falan düşündüm hatta . bacağımı elledim kuruduydu :))
Allah herkese böyle güzel doğum nasip etsin .Ve yüce rabbim yavrunu sana ve babasına bağışlasın . . :KK69:

çok duygulandım. Allah bağışlasın bal oğlunuzu size. yalnız düzgün bey babayı içeri almıyor mu bunu merak ettim.
sağol canım amin....düzgün bey babayı içeri almıyo:KK50:zaten 10 dk sonra bebişin başına koşuyo herkes seni unutuyo:KK1:eşim oğluşu bebek bakım odasına kadar takip etmiş hemşire artık gelemezsiniz hem eşiniz ameliyattan çıkar birazdan isterseniz onu karşılayın demiş de öyle aklına gelmişim..benim yanıma geldiğinde acaba oğlumuzu karıştırırlar kaybederler mi ki sen iyiysen ben onun yanına gideyim demişti:KK1::KK1:
gÖZLEİRM doldu hemencecik .. Okurken kendim yaşıyormş gibi hisseetttim . . Bacaklarımdan su aktığını falan düşündüm hatta . bacağımı elledim kuruduydu :))
Allah herkese böyle güzel doğum nasip etsin .Ve yüce rabbim yavrunu sana ve babasına bağışlasın . . :KK69:
amin canım senin gibi bekleyen herkse hayırlı kolay doğumlar nasip etsin sakın korkma tatlım bak ben her ikisini de yaşadım ama şimdi hiçbişey hatırlamıyorum:KK76:biz artık büyüyoruz gazımızı çıkarmayı öğrendik :KK66:sünnetimizi olduk :KK66:bugünde inneeee dedik oohhh:KK76:darısı isteyen herkese olsun..dünyanın tarifsiz eşsiz tek duygusu:KK69:
Rabbim evladınızı size bağışlasın hayırlı güzel sağlıklı bir ömür nasip etsin inş.
benzer bir doğum hikayemiz var normal doğum istiyor olmak suni sancı açıklık olmaması sonunda ameliyata girmek vs vs çok benzer..

Allah'ım evladını da sana bağışlasın....sezaryen zor olur diye düşünüyordum korkuyordum ama hiç öyle olmadı çok şükür...hatta onca eziyeti boşa çekmişim ve yavrumu boşyere oksijensiz susuz bırakmışım...

öncelikle bebeğinizi güle büyütün :KK71:
yazınızı duygulanarak okuyordum ki eşinizin kettle diye aranması beni kopardı :KK52: bir kahkaha attım ki kızım uyanacak sandım :)) biz bir doğuruyoruz ama erkekler dokuz doğuryormuş gerçekten :)))
Allah analı babalı büyütsün....

öncelikle bebeğinizi güle büyütün :KK71:
yazınızı duygulanarak okuyordum ki eşinizin kettle diye aranması beni kopardı :KK52: bir kahkaha attım ki kızım uyanacak sandım :)) biz bir doğuruyoruz ama erkekler dokuz doğuryormuş gerçekten :)))
Allah analı babalı büyütsün....

sağol canım...evet bende hatırladıkça gülüyorum sanki beni doğurtacak olan kendisi:KK60::KK60:

okudukça tenim gerildi kanım çekildi gözlerim doldu henüz evli bile değilim ama okurken bile ne kadar eşsiz bi duygu olduğunu anladım bi de yaşasam kim bilir nolur... Hayırlısıyla mutlu mesut yaşayın allah yokluğunu aratmasın....

Buraları okumak bana iyi gelmiyor. doğumdan sonra musluklarım hiç kapanmadı. sürekli ağlamaktan yoruldum artık. her doğumda kendi hikayemden birşeyler buluyorum.(bende kısaca paylaşmıştım. edebiyatım iyi de yazı yazamıyorum yoksa uzun uzun yazmak isterdim.) benim suyum geldiğinde eşimde çok kötü olmuştu. benim kuzumda 15. mart doğumlu herkes memur çocuğu olduğu nasıl belli tam gününde doğdu didye dalga geçmişti.

Geçen haftalarda bir arkadaşa bebek görmeye gittik eski çalışma arkadaşlarımla. orada ben işe başlama günüm geldiğinde bebeğimi nasıl bırakacağım diye dövünüp ağlarken, canım arkadaşım (kendisinin bebeği olmuyor) beni teselli etmek için" ağlama ne olur bak beni de ağlatacaksın, sen var da ağlıyorsun ya ben ne yapayım? benim ümidim bile yok bak başkalarının çocuklarını seviyorum" demesin mi ne yapacağımı iyice şaşırdım hem kendimden utandım hem de daha da üzüldüm kahroldum. Rabbim bizim meleklerimizi bize bağışlasın.Bebek isteyen herkese de nasip etsin inşallah....

sağol canım amin....düzgün bey babayı içeri almıyo:KK50:zaten 10 dk sonra bebişin başına koşuyo herkes seni unutuyo:KK1:eşim oğluşu bebek bakım odasına kadar takip etmiş hemşire artık gelemezsiniz hem eşiniz ameliyattan çıkar birazdan isterseniz onu karşılayın demiş de öyle aklına gelmişim..benim yanıma geldiğinde acaba oğlumuzu karıştırırlar kaybederler mi ki sen iyiysen ben onun yanına gideyim demişti:KK1::KK1:

çok enteresan yaa, neden içeri almıyorlar ki? e ben hastaneyi aradım düzgün bey alır dediler. hem neden babası bakım odasına girememiş hiç beğenmedim bu işi ben.

Bi doğumhikayesi ancak bu kadar güzel olabilirdi,süper anlatmışsınız...
Rabbim oğlunuzla eşinizle sağlıklı sıhhatli huzurlu günler geçirmenizi nasip etsin,darısı da olmayanların başına inşaallah,Rabbim isteyen herkese tattırsın bu duyguyu,aminnnn

eşinizin o şaşkınlıklarına gülmekten öldm.kettle istemesi,ilk yardm çantasını alması, taksiye sizden önce binmesi :))
Rabbim sağlıkla anneli babalı büyütsün talha'nızı..darısı başımıza.. :)

X