Ayak topuğu sorunu

Jou

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
25 Ağustos 2019
57.178
102.298
30
Merhaba kk nin güzel kızlari

Ayak topuklarım çok kuru olmaya başladı ne sürsem gitmiyor ponza taşıylada yapıyorum hep aynıı ara ara kaşıntımda oluyor aşırı derece geçirmek için doğal yöntemler ne olabilir 😔 yada geçirecek daha olmiycak birşey söyleyin...

Ponza taşını bırakın, bende de kaşıntı yapıyordu.
Vazelin öneriyorlar genelde, hatta kimi kışın sürdüğünde buzdolabı poşeti geçirip ayağına, üstüne de çorap giyiyormuş, oldukça yumuşuyormuş. Şu an sıcaklardan bunu yapamazsınız ama vazelini yine sürebilirsiniz.

• Beğen
Reactions: Jou
Vazelin öneriyorlar genelde, hatta kimi kışın sürdüğünde buzdolabı poşeti geçirip ayağına, üstüne de çorap giyiyormuş, oldukça yumuşuyormuş. Şu an sıcaklardan bunu yapamazsınız ama vazelini yine sürebilirsiniz.
Surüyorum aslindada gene aynı gene baska zaman baslıyo kuruntu temelli gidecek bisede bulamadım vazelinde sürdum çok

Sizin kuruluk dediğiniz his olarak ya da dokununca anladığınız kuruluk mu, yoksa gözle görülen, törpülenmesi gereken şeyler mi?
Eğer ikincisi ise Gratis'te ayak maskesi var bir tane, yeşil paketli, adını unuttum, ayaktaki ölü derinin hepsini atıyorsunuz, 1 hafta kadar sürüyor. Önce onu alıp kullanın, bebek ayağı gibi oluyor gerçekten harika bir ürün, sonrasında düzenli olarak vazelin sürersiniz.

• Beğen
Reactions: Jou
Sizin kuruluk dediğiniz his olarak ya da dokununca anladığınız kuruluk mu, yoksa gözle görülen, törpülenmesi gereken şeyler mi?
Eğer ikincisi ise Gratis'te ayak maskesi var bir tane, yeşil paketli, adını unuttum, ayaktaki ölü derinin hepsini atıyorsunuz, 1 hafta kadar sürüyor. Önce onu alıp kullanın, bebek ayağı gibi oluyor gerçekten harika bir ürün, sonrasında düzenli olarak vazelin sürersiniz.
Gözle görülen soyulmus beyaz gibi hattaa gören anlarr yanii çok sagoll gratisten alicam onu mutlaka😊😊😊😊

Bir pediküre gidin benim tırnakta batık var ayak baş parmağımda birkaç gün önce gitim bayan topuğum için bepanten merhem tavsiye etti onu sür dedi ama vazelinde çok iyi gelior onuda denedim bana vazelin dokundugu için süremiyorum akşam yatmadan önce sürün corap giyin ve düzelene kadar deneyin cok iyi gelior yani tavsiye ederim 🤷‍♀️👍🏻

X