Ayakkabı derdim

yeniuye01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2014
732
363
Aldığım her ayakkabı ayağımı vuruyor. Ben mı bilmiyorum ayakkabı almayı nedir
Ayaklarım taraklı değil üstelik. Bot aldım en son kışın başında topuklu falan değil darda değil onu geniş yine de küçük parmağım su topluyor. İyi diye bilinen bir mağazadan aldım üstelik. İki yıl önce pazardan almıştım bı bot ondan çok memnun kaldım aynı model bu sefer iyi bir mağazadan alayım bikac yıl yiyeyim dedim ama çok acıtıyor ayağımı . Aldığım yere götürdüm kalıba verdiler hala aynı. Bikac ay önce ortopedik diye bir ayakkabı aldım o da aynısı defalarca kalıba girdi taa fabrikasına yolladılar değişen bişey yok.
Sizce ne yapayım alırken neye dikkat edeyim veya böyle acitinca ne yapayım? Ayaklarım gün içinde sisiyor galiba. 35 giyiyorum büyük olsa anlatacağım ama o da değil

Hdnrsmsk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2017
54
50
26
Merhaba ben yeni uye oldum da forum nerden paylasabiliyoruz

Sena 84

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2015
336
256
37
Bende çok kalite ayakkabi aldım ama logecste oneririlenleri duydum ben onuda deniyecemxcunku bendede böyle bir problem var benimki 36 şunu anladım marka kalite demek degil

VEdeBU

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2015
6.091
11.007
Ortopedi mağazalarından alın ayakkabılarınızı mesela ortopedia soruna göre çözümde iyidir

smeeygle

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2015
2.393
4.616
39
5 nokta ayakkabı alın. Çok memnun kalırsınız.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1804 gün geçti.

yeniuye01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2014
732
363
Merhaba ben yeni uye oldum da forum nerden paylasabiliyoruz
Neyi yeni konu açmayı mı

Ortopedi mağazalarından alın ayakkabılarınızı mesela ortopedia soruna göre çözümde iyidir
Ortopedik ayakkabı satan bir yerden aldım bundan önce defalarca kalıba girdi cozemeyince fabrikasina yollayıp kalıba verdiler

yeniuye01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2014
732
363
Çoklu alıntı yapmaya çalıştım ama iki kişiyi aldı sadece diğer arkadaşlari yapamadım
36 numara alıyorum 37 olunca çok büyük oluyor
Düz basıp basmadigimi nasıl anlarım yan basiyormusum ama çok değil demişlerdi nasıl duzzeltebilirim