Trend Ayakkabı Modelleri Ayakları sıcacık tutan bot-çizme öneriniz?

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri

farniente

Guru
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2008
131
0
merhaba bayanlar
yakında ankaraya taşınıyorum ve tedirginlik başladı.önceden de ankaradaydım ve o zamanlar kalın çoraplar ve botlarla bile ayaklarım donuyordu :KK43: şimdi hatırlayınca huzurum kaçıyor,çok rahatsız edici.
buna herhangi bir çözüm ya da bot-çizme önerisi istiyorum..hatta bir de o karlı günlerde deli gibi kaymamı önleyecek bir model fena olmaz. alışverişe çıkmama az kaldı,yanlış tercih yapma ihtimalimi azaltmaya çalışıyorum.yardımcı olursanız çok sevinirim a.s.

P.S:topuklu giyemiyorum,okula giderken kullanacağım rahat bir model istiyorum

canim meshur ugg botlar cok sicak tutuyormus ve ayakta terleme falanda olmuyormus ..bence bi düsün

ben ankaradayken ...cooter marka bi bot kullanıyordum (bir harf eksik yazdım :smiley-cool: ) onun trek serisi var. gerçekten kaymıyordu. sadece sağlamlık ve kaymazlık açısından favorimdi. ama şekil açısından mükemmeldi diyemem.

canim meshur ugg botlar cok sicak tutuyormus ve ayakta terleme falanda olmuyormus ..bence bi düsün

aslında uggu bugün saatlerce inceledim diyebilirim :) başta aklıma yattı fakat yorumlardan birisinde "su geçiriyor ve kurumak bilmiyor" yazıyordu o yüzden kafam karıştı :uhm: karın ortasında ıslak ayakla hayal ettim kendimi :1ninca:

ben ankaradayken ...cooter marka bi bot kullanıyordum (bir harf eksik yazdım :smiley-cool: ) onun trek serisi var. gerçekten kaymıyordu. sadece sağlamlık ve kaymazlık açısından favorimdi. ama şekil açısından mükemmeldi diyemem.
şimdi baktım,biraz acaipler gerçekten ama kolumu bacağımı kırmadan rahatça yürümek de çok cazip :) 4X4lük bir bot bulmak çoook zor zaten.teşekkür ederim a.s

X