Ayda bir defa olur mu

Minik fil

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2021
36
34
36
Öncelikle merhabalar yeni üyeyim ama uzaktan takip edip okuyanlardanim. Eşimle evleneli 1.5 yil olmak üzere 5 aylik bi bebeğim var. Birbirimizi cok tanimadan evlendik bunu ben de sorguluyorum. Ailelerin tanismasi,nişan,düğün, hamilelik, doğum eşimin ailesi yüzünden burnumdan geldi en güzel anlarımi inanin hatirlamak dahi istemiyorum. Zaten dogum surecimde esimle cok ciddi tartismalar yaşamıştık yine ailesi yüzünden. Aranizda umursamasaydiniz diyenler olacaktir ama inanin olmuyo olmadi. Evliligin ilk zamanlari cok cok super bi cinsel hayatimiz yokmus bunu buralardan okudukca farkettim esim cinselliğe düşkün degil galiba. Ben okuyup ogrendikce merakim ve ilgim artmaya başladı bunu ona soyledigimde acayip bozulduğu oldu hatta cok kötü tartistigimizda oldu. Bilmiyoruz ikimizde ogrenelim dedigimde geri cevirdi ona attigim yazilari dahi okumadi cok ayip seylermis. Ayip dedigi de cinselligin evlilige etkisi olan yazilar asla ayrintili bi cinsel icerik yoktu. Neyse baktim bu sekil anlamiyo burdan okuyup ogrendiklerimle kontrolu ben elime aldim oral dahi yaptim hosuna da gitti o da bana yapti ama yine de bende kıpırtı olmadi olmuyo. İliskiye hep stresle basladim bu defa sonuca ulasacak miyim diye ama nafile. Son zamanalrda da keyif dahi almamaya basladim dokunmasi vs etkilemiyo gibi kendimi veremiyorum nasil anlatsam oyle bastan çıkmıyorum (cok afedersiniz). Yine de arastirmaya devam ettim ama esim ayda bi en fazla iki defa yaklasmaya basladi. Hergun yorgun uykusuz ama bu yorgunluk kronik. Paylasimlarimiz dahi o kadar az ki bi araya gelince edecek muhabbetimiz yok hep ben konusuyorum. Evliligin ilk zamanlari bile isten eve gelmesini dort gozle beklerdim gelir yemek yer koltukta uyuyakalirdi inanin suan dusununce cok üzülüyorum simdi cocuk oldu gec saatlere kadar tv telefon basinda oturuyor. Bunu ifade ettigimde o zamanalr yorgun oldugunu ama simdi uykusunun gelmedigini söylüyor. Hic evli gibi hissedemiyorum. Bi haftadir ailemin yanindayim hic evlenmemis gibiyim cogu zaman aklima dahi gelmiyo. İçim cok dolmus kusura bakmayin uzun oldu. Neler yapabilirim iliskimizi canlandirmak icin onerilerinize acigim

Son düzenleme:
Adam ailesini daha yeni kaybetmiş bi dursaydınız yasını falan tutsaydı. Gerçi anlatımlarınıza bakılırsa ölüm sizler için çok da önemli bir şey değil.

Yani eşinize ayrı siZe ayrı hayret ettim. Ben sanırım aileme çok düşkünüm düşüncesi bile ruhumu çekiyor.

benim gibi yürüyen libidonun bile dini imanı var

Adam ailesini daha yeni kaybetmiş bi dursaydınız yasını falan tutsaydı. Gerçi anlatımlarınıza bakılırsa ölüm sizler için çok da önemli bir şey değil.

Yani eşinize ayrı siZe ayrı hayret ettim. Ben sanırım aileme çok düşkünüm düşüncesi bile ruhumu çekiyor.

benim gibi yürüyen libidonun bile dini imanı var
Hanfendi yazılarımı okuduysaniz yas sürecine göre hareket ettigimi belirtiyorum zaten ayrica bahsettigim seylerin çoğu evliligin başından beri süregelen bi durum. Sakin olun yani iliski iliski diye tutturan insanlar degiliz

Evlendikten sonra mı değişti acaba dedim ama öncesini bilmiyorsunuz haliyle. Kendinizden şüphe edeceğiniz hiçbir şey yok. Bence çok sabırlı bile davranıyorsunuz. Ben olsam çoktan ufak bir cinnet çıkmıştı. Ne istiyorsun derdin ne diye sorardım. Beni mi beğenmiyorsun, bir derdin, sağlık sorunun mu var? Bilmediğim başka bir şeyler mi var ne yani diye sorardım. Siz onun eşisiniz sonuçta size anlayamayacak da kime anlatacak. Size olan sevgisinden emin misiniz peki, yani şüphe edeceğiniz başka bir durum oldu mu hiç başka bir kadın vs
Hayir hic şüphe edeceğim bişey olmadi, dediğim gibi seviyor ama sevme tarzi değişik yani. Sürekli sarılalım oturalım, sarılalım yatalım hic konusmasak bile olur.

Mesela dün tartıştık tamam yine basladin oendi kendine kavga et kapatiyorum dedi kapatti telefonu on dk sonra evin fotoğrafını atti. Boyle yani alakasiz sacma sapan bisey olmamış hic tartismamisiz gibi konusalim istiyo. Ama sorun çözülmüyor, hep hali altina supruluyo.
Anlaşılmamak, dinlenilmemek kadar insana yoksunluk hissettiren çok az şey vardır. İletişim olmazsa sorunlar nasıl çözülecek. Sorunsuz ilişki yoktur önemli olan konuşup çözmek. Eşinizin tavrına rağmen güzelce derdinizi anlatma çabanızı takdir ettim. Ama eşiniz iletişime kapalı her yönden. Ne sohbet muhabbet ne sorun konuşmayı sevmiyor. Size kolaylıklar. Umarım çözüm bulursunuz.

C CiNNET NUR böbişim sen neden celallendin cebası, kadın evlendıgımızde de ateslı bır cınsel hayatımız yoğudu yazmıs:dua: sekse mi ihtiyacın var doruu seleee:KK53:
Of aşırı derecede regliyim .d 1 hafta oldu feci yüklenme var üzerimde bu sefer bambaşka 🤪

Of aşırı derecede regliyim .d 1 hafta oldu feci yüklenme var üzerimde bu sefer bambaşka 🤪
Belli belli burda milletin yapamadıgı sekse kadar yürüdüğüne göre ahdkdhsjs :KK53: 5aydır sevısmemıs bırı olarak sunu demeye geldım, her ıstedıgınde sevısemıyorsun:KK53::KK70:

Sevgi var ama değişik bi sevgi anlayisi var surekli sarilip oturalim, uyuyalım ve evde yiyip içelim. Hayati bu zannediyo. Gunlerce dışarı çıkmasa sıkıldım hava alalim demez. Çıkınca sanki ben zorla cikarmisim gibi hissederim bana ayak uydurmaya çalışır ama ben sıkıldığını hissederim hep
eşiniz ne burcu?

Öncelikle merhabalar yeni üyeyim ama uzaktan takip edip okuyanlardanim. Eşimle evleneli 1.5 yil olmak üzere 5 aylik bi bebeğim var. Birbirimizi cok tanimadan evlendik bunu ben de sorguluyorum. Ailelerin tanismasi,nişan,düğün, hamilelik, doğum eşimin ailesi yüzünden burnumdan geldi en güzel anlarımi inanin hatirlamak dahi istemiyorum. Zaten dogum surecimde esimle cok ciddi tartismalar yaşamıştık yine ailesi yüzünden. Aranizda umursamasaydiniz diyenler olacaktir ama inanin olmuyo olmadi. Evliligin ilk zamanlari cok cok super bi cinsel hayatimiz yokmus bunu buralardan okudukca farkettim esim cinselliğe düşkün degil galiba. Ben okuyup ogrendikce merakim ve ilgim artmaya başladı bunu ona soyledigimde acayip bozulduğu oldu hatta cok kötü tartistigimizda oldu. Bilmiyoruz ikimizde ogrenelim dedigimde geri cevirdi ona attigim yazilari dahi okumadi cok ayip seylermis. Ayip dedigi de cinselligin evlilige etkisi olan yazilar asla ayrintili bi cinsel icerik yoktu. Neyse baktim bu sekil anlamiyo burdan okuyup ogrendiklerimle kontrolu ben elime aldim oral dahi yaptim hosuna da gitti o da bana yapti ama yine de bende kıpırtı olmadi olmuyo. İliskiye hep stresle basladim bu defa sonuca ulasacak miyim diye ama nafile. Son zamanalrda da keyif dahi almamaya basladim dokunmasi vs etkilemiyo gibi kendimi veremiyorum nasil anlatsam oyle bastan çıkmıyorum (cok afedersiniz). Yine de arastirmaya devam ettim ama esim ayda bi en fazla iki defa yaklasmaya basladi. Hergun yorgun uykusuz ama bu yorgunluk kronik. Paylasimlarimiz dahi o kadar az ki bi araya gelince edecek muhabbetimiz yok hep ben konusuyorum. Evliligin ilk zamanlari bile isten eve gelmesini dort gozle beklerdim gelir yemek yer koltukta uyuyakalirdi inanin suan dusununce cok üzülüyorum simdi cocuk oldu gec saatlere kadar tv telefon basinda oturuyor. Bunu ifade ettigimde o zamanalr yorgun oldugunu ama simdi uykusunun gelmedigini söylüyor. Hic evli gibi hissedemiyorum. Bi haftadir ailemin yanindayim hic evlenmemis gibiyim cogu zaman aklima dahi gelmiyo. İçim cok dolmus kusura bakmayin uzun oldu. Neler yapabilirim iliskimizi canlandirmak icin onerilerinize acigim
Aktarlarda satilan istek artirici bitkisel karismlar kullanabilir ismini ozel mesaj atabilirim

X