cok sinirli biri oldum arkadaşlar

Merhametsizliği eski kafalı olmakla örtemeyiz. Eski insanlardan da merhamet abidesi insanlar var, şimdi yeni nesilde de vicdansız hareket eden biri sürü kişi...
canim o yuzden sogudum ya merhametsizler ya. o cocuk 12 yasina geldi mesela ama hep kizarlar yada tokat. Allah seni inandirdin bir gun bile sevgi dolu yaklaştıklarini gormedim o cocuga. sürekli kızıp bagirip cagirma. sogudum artık hepsinden dayakla terbiye verilirmis esas dayaklik kendileri.

İki çocuğu bu adamdan nasıl yaptınız ben ona takıldım ne yazık ki... O zamana kadar sizi baş üstünde tutup prensesler gibi yaşattı da sonradan mı böyle oldu diyeceğim ancak hep yalancı ve ve umursamazmış.

İki çocuğu bu adamdan nasıl yaptınız ben ona takıldım ne yazık ki... O zamana kadar sizi baş üstünde tutup prensesler gibi yaşattı da sonradan mı böyle oldu diyeceğim ancak hep yalancı ve ve umursamazmış.
ne deseniz haklisiniz kardes istiyordum ben...

Kocanız böyleyken ikinci çocuğu da yaptınız. Çokta rahatsiz değilsiniz kendisinden diye düşünüyor insan.
Ailesiyle az görüşürsünüz bir şekilde ama koca değişmez.
az görüşme bile batıyor bana artik yaa evlerine gidesim dahi gelmiyor ama iste gittimide gergin oluyorum

esimlede cok iyiyim sayilmaz bir gun bile insan bir çiçek almazmi esine. sıfır adam evlenmeden once cicek yollardi ama su an umursamiyo. konu cicek degil ilgisizligi duyarsizligi bunun üstünede artik ailesini cekesim gelmiyor

X