Aydin///09

selam bayanlar tesekkür edrim ya halen daha gecmedi iki cocuk olunca biri bitip digeri basliyor
hepinizin sevgililer günü kutlu olsun

slm kizlar. nerelerdesiniz?. niye kimseler ugramiyor topigimize.
herkese simdiden iyi hafta sonlari diliyorum

selamın hello :lepi:
ben geldım şakkıdı

ben Söke'liyim :) burada hemşerilerimi görmekten çok mutlu oldum bu arada ... :)

slm eda hosgeldın benımde kardeım sökede okuyoo:))bız nazıllıdeyız

slm eda hosgeldın benımde kardeım sökede okuyoo:))bız nazıllıdeyız

ohh ya ne güzel burda aydınlı bulmak beni inanılmaz keyiflendirdi :)

nazilli aydın ili içersindeki en güzel ilk 3 ilçeden biri bence :) her ne kadar kuşadası yaz ve kış hrzaman iyi olsada nazilli çok büyük oldugundan tam insanların yaşıyabileceği bi yer :)

sökede kendi çapında büyümeye ve güzelleşmeye çalışıyor ama burada çarpık kentleşme varya..doğudan gelenler yüzünden resmen saat 6 dan sonra dışarı çıkamıyoruz :KK43:

ewet cnm güzeldrı nazılmızı ben sökeyı cok sewıyorum söke denıze yakın ya ben denız hastasıyımm:) bendde profılınıe yazmıstım nerde oturuyosun dıye sormustum

nerelere dusmusuz yıne :mymeka:
hayırlı cumalar bu arada a.s.

ohh ya ne güzel burda aydınlı bulmak beni inanılmaz keyiflendirdi :)

nazilli aydın ili içersindeki en güzel ilk 3 ilçeden biri bence :) her ne kadar kuşadası yaz ve kış hrzaman iyi olsada nazilli çok büyük oldugundan tam insanların yaşıyabileceği bi yer :)

sökede kendi çapında büyümeye ve güzelleşmeye çalışıyor ama burada çarpık kentleşme varya..doğudan gelenler yüzünden resmen saat 6 dan sonra dışarı çıkamıyoruz :KK43:

edacım aynı fikirdeyim resmen yani burası 6 dan sonra ölü sehir

iyi aksamlar hanimlar. herkese bütün sevdikleriyle iyi hafta sonlari diliyoruma.s.

ıyım deryacım tsk ederım sen nasılsınsengözlerimebaksanab

iyi aksamlar bayanlar nazilli gibisi varmi arkadaslar ya
özledim nazilliyi yazda geliyor simdi ne güzeldir her yeri civil civil
deryacim nasilsin yolculuk nezaman canim ?

simdiden dünya kadinlar günümüz kutlu olsun
arkadaslar a.s.:nazar:

X