Aydın/söke de oturanlar bir bakabilir mi?

Sylphy

Başlangıcı olan her şeyin mutlaka sonu da vardır.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2013
2.652
3.476
Merhaba kızlar, bir sıkıntım var ve işin içinden çıkamıyorum bir yandan da annemler söyleniyorlar daraldım açıkçası bir bileniniz olur diye size danışayım dedim.

29 temmuzda bir tanıdığımızın Aydında düğünü var. Ama ben ve ailem egeye bile hiç gitmedik diyebilirim. Gitmezsek çok ayıp olacak o yüzden gitmeme seçeneğimiz yok. Şimdi sorun şu, ben 26sına uçak bileti aldım ama kalacak yer sorunumuz var. İnternetten bakıyorum ya çok uçuk fiyatlar var ya da güvenilir bulmadığım yerler. oralarda uygun bir otel vs. Önerebileceğiniz yerler var mı acaba, yardımınıza ihtiyacım var o_O

Söke de oturmadım hiç ama İzmir de kolejden birkaç arkadaşım vardı Söke den onları aradım, sayenizde görüşmüş olduk.
En yakın ve en iyisi Kuşadası nda kalabilirler diyorlar.
Söke de Haymanalı ve Akalın otel varmış fakat çok küçük yerler diyorlar pansiyonun bir versiyonu gibi ama pek sevimli değilmiş.

Öğretmenevleri bu tür durumlarda can simidi oluyor.

Hem resmi bir kurum, güvenilirlik sıkıntısı yok, hem de saçma fiyatları olmuyor genellikle. İnternet sitelerine baktım, fena görünmüyor, sizin işinizi her türlü görür bence.

Siviller de rahatlıkla kalabiliyor. Ama erkenden yer ayırtın derim.

Ogretmen evinde kalabilirsiniz. Ya da kusadasi 20 dakika uzaklikta. Hem havalimanina gecmeniz de kolay olur.

Kuşadası'nda kalın, gayet kaliteli oteller var. Hem Söke' ye 20km filan. Gayet rahat gidersiniz.
Hem Kuşadası'nda yaz sezonu açıldı, fiyatlar da yabancıların 2 senedir ülkemize akın etmemesinden dolayı aşırı uygun! Bir araştırın derim.
Hem düğün, hem Deniz, havuz, güneş bir arada :KK66:

Kuşadası fikri en iyisi. 20 dk masafeli, bir sürü otel var

X