Gelinbaşı ve Gelin Tacı aydında gelin başı için kuaför???????????

enoxx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2010
4.464
134
kızlar 17 temmuzda aydında kına gecem var ama düğün gibi olucak, gelinliğimi falan giyicem yine ve gelinbaşı için bana tavsiye edebileceğiniz bi kuaför var mı? nişanda erdal kuaföre yaptırmıştım ama nişandan bi kaç ay sonra nişanlım saçımı ve makyajımı beğenmedeğini, beni üzmemek için o gece bişi söylemediğini söyledi, gerçi onun dışında herkes beğenmişti ama ben yine de bana tekrar aynı şeyleri söylemesini istemiyorum hele ki düğünümde, lütfen bana yardım edinnnnnnnnnn...........

merhabalar..sizi anlıyorum ve kesinlikle sizin aradığınız adres bende....AYDIN da ikamet ediyorum..ÜNLÜ KUAFÖR SALONU....unutulmaz gününüzde kusursuz bir saçla makyajla size yardımcı olacağından şüphem yok..Kurtuluş mah.2014 sok.no:14/1 AYDIN Ayrıntılı bilgi isterseniz,,tekrar yazarsınız...

cevap verdiğiniz için teşekkür ederim
gelin başını ne kadara yapıyosunuz, makyajda hangi malzemeleri kullanıyosunuz ve fiyatı ne kadar, ayrıca prova yapıyomusunuz? bunları özelden yazamıyorum, cevaplarsanız çok sevinirim

rica ederim...Bu sizin en mutlu gününüz yardımcı olabilirsem çok sevinirim!Gelin saçı için daha önceden prova yapılmasının temel nedeni;gelin adayının aklındaki olumsuz tüm soruları çöpe atmasıdır..Makyaja gelince,güzellik uzmanı tarafından seçkin markaların ürünleri kullanılmaktadır isteğiniz doğrultusunda porselen makyaj da yapılmaktadır.Fiyat konusuna gelince daha önceki iletimde yazmış olduğum telefondan irtibat kurulabilir.Siz Aydın a ne zaman gelebilirsiniz?Öngörüşme yapmamız daha uygun olabilir diye düşünüyorum.Ne dersiniz?

canım benim nişanımda ümit kuaför yapmıştı herkez çok begendi eylülde düğünüm var biz yine ordan randavü aldık herzamn orda yaptırıyorum hem ilgilenmeleri çok güzel hemde bilg. size model seçenekleri sunuyor sen karar veriyorsun onlarda sana fikir veriyor yüzüne hangi modelin gidecegini falan ben memnunum yani 1hafta önceden pravosunuda yaptırıcam çünkü ensedenmi yukarıdanmı karar veremedim duvagımı takıp denicez hangisi ii olursada düğünümde öyle yapıcaz sana fikir olduysa sevinirim çünkü ogün insan kusursuz olmak istiyor önceden arastırmakta haklısın

meslektaşmışız ne güzel:) ben senelerden beri erdal giderim aslında güzel yapar.ama aydında en iyi yavuz der herkes modern yapıyo facebookta adresi var modellerede bak bi inşallah gönlüne göre olur prova yaptırırsın bi

Aydında tesettür gelin başı yapan bi yer biliyomusunuz peki ??
Bir arkadaşım için lazımda konuyu görmüşken yazmak istedim :uhm:

Aydında tesettür gelin başı yapan bi yer biliyomusunuz peki ??
Bir arkadaşım için lazımda konuyu görmüşken yazmak istedim :uhm:

canım ümit kuaförün sadece tesetdür üzerine kuaför salonu açtı adnanmenderes bulvarında bi görüşün isterseniz

bana güvenin arkadaşlar ÜNLÜ KUAFÖR SALONU ... istediğiniz tüm soruların yanıtını sizlere verecek!!! Eğer tartışılmaz olmak istiyorsanız ÜNLÜ KUAFÖR e uğramalısınız!

ümit kuaförle bende görüstüm ve gercekten cok ılgılı bırısı. kardesım evlenecek gelınımızın sacını vve yanında gıdenlerın sacını yapacak. zaten adamın gelın sacında 2011 dünya 2. liği var.
bunun yanında saray fotografcılıkla anlasmalı.
gelinbaşı + porselen makyaj + aydın içi dışçekim ve fotograf albümü 850 tl.
aydın dışı örneğin kuşadası, efes, değirmen gibi mekanları dusunursenızde cok az fark verıyosunuz. biz o sekılde ayarlaadık.
aydında tek fotografcı 1400 ıstıyo artı bırde gelınbası olunca 1650 tl. bu durumdada 850 tl cok uygun bır fıyat kalıyo.

aslında benım kendı fotografcım vardı ama fıyat cok cazıp gelınce bu sekılde anlastık.sarayda eskı fotografcımdı ama adam yer degıstırdıkten sonra bır daha denkgelmemıstım iyi olldu bu sekılde.

ayrıca facebookta topuz modelleri yazdıgında ümit bey ve ekibinn yaptıgı sac modelleri çıkıyo

ümit kuaforle burdakı yorumlardan sonra gorustum bende bırde bı arkadasım onermistı. usttede yazdım ve dugunumuz oldu bıttı.
gerek gelın sacı olsun gerekse yanında gıdenlerın sacı olsun mukemmel yaptı.
cok basarılı bır ekıp ve aydında kuaforum yoktu benım artık ümit kuafor oldu.
usta bır ekıple calısıyo ve özellıkle topuzda cok basarılılar,, zaten bızden gıdenlerın hepsı topuz yaptırdı o yuzden sadece topuzu yazıyorum. bırde annemın sacı kısaydı cok guzel kabarık ve dısa dogru bı fon cektıler cok tarz oldu. ıstanbuldada dugun yaptık ve ıstanbuldakı kuaforumun yapamadıgını umıt bey yaptı dedı gelınımızın halası.
makyaj malzemelerı cok kalıtelı kryolan marka calısıyo.. dugun boyunca rujum cıkmaddı ve hıjyenık calısıyolar aynı fırcayı temızlemeden dıger kısıye kullanmıyo. rujda cok dıkkat ederım ben buna ve alkollu mendılle sılıp fırcasını o sekılde kullandı. palette ruj kullanıyorlar.
dugunde herkes makyaj ve sacımı sordu.
fotograftanda bahsedeyım bıraz yukarıda yazdıgım foto saray mukemmel ıs cıkardı. o kadar ıyı nıyetlı bırı kı ali bey sızı o ozel gununuzde mutlu etmek ıcın elınden gelenı yapıyo. dıs cekım mekanı olarak degırmenı tercıh ettı kardesım ve adayada gıdeceklerdı ama yoruldular ve donduk kuafore tekrar. umıt bey son rutuslarını yaptı ve salona gonderdı bızı.
ben herkese kosturmaktan saat 9 da salona gıdebıldım.
kısacası aydında guler yuzu bulabılcegınız ıkı mekan foto saray ve kuafor ümit.

Ben Aydın'da saçımı Ozan Kuaför'e yaptırdım, hem nişan hem kına hem düğün..Düğün cumartesi idi, ben salı günü gidip düğün saçı provası yaptırdım. Nişan da zaten sade bir şey istemiştim, şipşak olmuştu. Kına da ise önce topuz kullandım sonra da saçımı açtım, postişler takıldı, o şekilde de kına elbisemi giydim.. Ben hem saçtan hem de makyajdan çok memnun kaldım..Ayrıca Erdal Kuaför'de senelerdir gittiğim bir başka kuaför, aslında annemin kuaförü gerçi :) Erdal abinin de hakkını yiyemem, boya konusunda ve kesim konusunda bence çok iyi, Şahsen ben iki kuaför arasında tercih yaparken zorlanmıştım :KK43:

ümit kuaforle burdakı yorumlardan sonra gorustum bende bırde bı arkadasım onermistı. usttede yazdım ve dugunumuz oldu bıttı.
gerek gelın sacı olsun gerekse yanında gıdenlerın sacı olsun mukemmel yaptı.
cok basarılı bır ekıp ve aydında kuaforum yoktu benım artık ümit kuafor oldu.
usta bır ekıple calısıyo ve özellıkle topuzda cok basarılılar,, zaten bızden gıdenlerın hepsı topuz yaptırdı o yuzden sadece topuzu yazıyorum. bırde annemın sacı kısaydı cok guzel kabarık ve dısa dogru bı fon cektıler cok tarz oldu. ıstanbuldada dugun yaptık ve ıstanbuldakı kuaforumun yapamadıgını umıt bey yaptı dedı gelınımızın halası.
makyaj malzemelerı cok kalıtelı kryolan marka calısıyo.. dugun boyunca rujum cıkmaddı ve hıjyenık calısıyolar aynı fırcayı temızlemeden dıger kısıye kullanmıyo. rujda cok dıkkat ederım ben buna ve alkollu mendılle sılıp fırcasını o sekılde kullandı. palette ruj kullanıyorlar.
dugunde herkes makyaj ve sacımı sordu.
fotograftanda bahsedeyım bıraz yukarıda yazdıgım foto saray mukemmel ıs cıkardı. o kadar ıyı nıyetlı bırı kı ali bey sızı o ozel gununuzde mutlu etmek ıcın elınden gelenı yapıyo. dıs cekım mekanı olarak degırmenı tercıh ettı kardesım ve adayada gıdeceklerdı ama yoruldular ve donduk kuafore tekrar. umıt bey son rutuslarını yaptı ve salona gonderdı bızı.
ben herkese kosturmaktan saat 9 da salona gıdebıldım.
kısacası aydında guler yuzu bulabılcegınız ıkı mekan foto saray ve kuafor ümit.

Arkadaşlar ben aydına yeni taşındım.3.4 kere bikaç kadın kuförlere gittim ancak çok mutsuz ayrıldım.benim soru um eşimin kıskançlığından dolayı kuaförde erkek olmayacak.ne olur bana yardım edin boya vakrim geldi geçti dışarı çıkmak istemiyorum inanın şapka ile geziyorumburada bana erkek çalışmayan çok iyi bi kuaför önerebilirmisiniz lütfenn.bulvara yakın oturuyorum ....

malesef aydında bayan ve başarılı kuaför yok varsada senelerdir aydındayım ben denkgelmedim.

ama ozan kuaför var bulvarda öncerlerin karşı sokağında sahibi cok başarılı hem kesimde hem gelinbaşında hem boya hem makyaj. iskenderundan gelen bı kız var çok güzel makyaj yapıyor. benim gelinbaşımı kınamdaki saçımı ozan kuaföre yaptırdım. ben memnunum ordan illaki bayan demıyosanz başarılı bir seçim olur.
ben kardeşimden 1 yıl sonra evlendım o zaman ümit kuaförle anlaşmıştım yengem için fakat onda da kendi eski müşterilerine karşı ilgili ama yenilere karşı ben pek ilgi görmedim. iyidir kendisi kötü demiyorum ama biraz ayrım var en basiti kendı eski müşterilerine pasta kestirirken benim gelinime kestirmedi ha bu çok mu önemli hayır ama bana çifte standart uyguladıgını hissettirdi. kim olsada aynısını düşünür. mesela çok kaliteli makyaj malzemesi kullanıyolar fakat ümit beyin eşi dışında hiçbiri makyaj yapmayı bilmiyo. önceki yorumumda memnundum ama insanların fikirleri zamanla değişiyor.

Son düzenleme:
X