Aykut Özpür(İstanbul) vs Eren Taştan(Ankara)

bahars

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2008
33
11
Merhaba hanımlar, yıllardır buradaki burun estetiği başlıklarını takip ederim ama ilk defa mesaj atmak kısmet oldu. Sizlere bir konuda fikir danışmak isterim.

Birkaç ay önce Aykut bey ile görüşmeye gittim. Kendisini parlatmaya çalışmayan, yalın bir dille konuşan, olgun bir doktor kanaatimce. En az üç dört yıldır yaptığı burunları takip ederim estetik algısı oldukça yüksek biri olduğunu düşünüyorum.

Peki neden Eren bey şıkkı belirdi kafamda?

Çünkü İstanbul yaşadığım şehre çok uzak. Hele ki ortalığın bu denli karışık olduğu bir zamanda( iş yerinden izin almam da zor oluyor) gidip gelmek çok sıkıntılı oldu benim için. Bir de ameliyat süreci işin içine girince gözüm korkuyor.
Ankara yakınımda ulaşımı kolay, gidip gelmesi kolay.

Mesele şu ki Eren beyi tanımıyorum, görüşmüşlüğüm de yok. Yalnızca bu işin duayenleri arasında anıldığını biliyorum. İnstagram sayfasındaki vakalarını da başarılı buldum kendimce. Estetik algısı yüksek birine benziyor.

Eren bey hakkında bilgi sahibi olan var mıdır aramızda?

İlk defa ameliyat olan hastalarına verdiği 2021 fiyatı nedir?

Siz olsanız Aykut beyden vazgeçer miydiniz? Kendisiyle ilgili görüşleriniz nelerdir?

Şimdiden çok teşekkür ediyorum..

Kendine güveni oldukça yüksek biri Eren bey, her halinden ve konuşmasından anlıyorsunuz bunu. Yapacağı işlemleri güzelce anlatıyor. Ben memnun kaldım ilk görüşmemizden. Kapalı 39 açık 34 bin lira istiyor. Keşke biraz daha makul olabilse ama İstanbul’un Barış Çakır’ı Ankara’nın Eren Taştan’ı anladığım kadarıyla
Peki siz ameliyat tarihi aldınız mı acaba

Peki siz ameliyat tarihi aldınız mı acaba
Henüz ameliyat randevusu almadım işimi planlayıp ona göre bir tarih belirlemem gerekiyor. Aykut beyle aralarındaki 10bin liralık fark beni çok düşündürüyor açıkçası. Aykut bey Ankara'da olsa gidip yaptıracağım hemen, 39 bin lira abartı değil mi sizce de? İlden dolayı mecbur vereceğim gibi görünüyor maalesef...

Ya çok sevindim, ben de sizden haber bekliyordum 🥰 Şöyle söyleyeyim biliyor musun bilmem ama Eren hoca ve Barış hocayı ben eğitimlerde beraber çok görüyordum ve birlikte taştan&çakır testereleri adıyla ameliyat testerelerini bile ürettiler. O yüzden Eren hocaya gitmeyi çok istiyordum. Sınavım var ve Aralık’a kadar birikim yapmam gerekiyor o yüzden bekliyorum, tabi şehir dışında olmak en büyük engel. Peki ameliyat tarihini muayeneden sonra ne zamana kadar verebiliyor, önceden arayıp ikisini arka arkaya alıp kapora yatırsak, fiyatları yükselmeden olur mu dersiniz 🙈🙈 keşke daha makul olsaydı 25 bin dese şimdi giderdim 😩😩
Barış beyi duymuştum ama Eren beyi duymamıştım. Uluslararası kongreleri ikisi de hiç kaçırmıyor belli zaten :)

Henüz ameliyat randevusu almadım işimi planlayıp ona göre bir tarih belirlemem gerekiyor. Aykut beyle aralarındaki 10bin liralık fark beni çok düşündürüyor açıkçası. Aykut bey Ankara'da olsa gidip yaptıracağım hemen, 39 bin lira abartı değil mi sizce de? İlden dolayı mecbur vereceğim gibi görünüyor maalesef...
Evet çok abartı hem de, yani sonuçta açık kalp ameliyatı mı yapacak yoksa beynimden ur mu çıkaracak anlamıyorum 😂 ama risk almaktansa gidecem gibi çünkü 4 5 defa olup psikolojisi yerle bir olanları görünce olan parama olsun demekten başka çarem kalmıyor. Ben de Mersin’den gideceğim Ankara’ya, arabayla gidilebilir bi mesafe olduğu için cazip geliyor. Bi de Eren taştan güven veriyor, bu adam yapar ya diyorum. 🥰

Acaba Eren Bey de Barış Bey gibi ameliyat tarihini dört beş ay sonraya mı veriyor, yani bi sonraki yıla devretmemek açısından ne kadar önceden arayıp tarih almak gerekir, bu konu da bilginiz var mı acaba ben kasım sonu Ameliyat olacağın kendisine 😔

Size Eren Bey ile olan tanışmamı anlatmak istedim.
Ben İstanbul'da yaşıyorum.Barış Çakır'a randevum olduğu gün randevu saatimde gitmeme rağmen 5 saat bekletildim.Sokağa çıkma yasağı vardı ve evim çok uzaktı.Bir hastaya abartmıyorum 2.5 saatini ayırdı.Bahanesi de yurt dışından gelmesiydi..Görüşme için gelen hastalar birikti rahat bekleyen bi 15 kişi vardı.5 Saatin sonunda sıra bana gelmişti ve diğer muayeneleri alamayacağını söyledi tabi herkes bi gerildi.Sonuçda muayene tarihini bile en az 3 ay sonrasına veren birisi....yanına gittim ve ayak üstü de olsa bakmasını söyledim.5 dakika ayırabildi sağolsun ve adamın tek derdi maddiyat ben enerjisini sevmedim.Kafamda bitirdim yani..2.seçenek olarak düşündüğüm Eren Taştan bey'de kongre için aynı gün İstanbul'a gelmişti instagramdan biliyordum.Kongre için geldiği Otel Nişantaşında olunca bi ariyim şansımı deneyeyim dedim.Asistanı otelde hemen bir görüşme ayarladı.Muayenesine 400 lira verdiğim doktor 5 dakika ayırmazken,Eren beyin yarın 3 ameliyatı olmasına rağmen beni kırmayıp lobiye gelip bütün süreci detaylı anlatması,hiç bir maddiyat talebi olmadan bana vaktini ayırması,bana insanlığını ve samimiyetini gösterdi.Hiç kendini kanıtlama çabası yok zaten başkaları gibi..
Ameliyat tarihi geldiğinde ben malesef çok gergindim ve ameliyat olamadım.Odama gelip beni sakinleştirmesi, bugün yapmayalım ameliyatını demesi bile samimiyetinin bir göstergesi benim için.Onun yerinde başka doktor olsa banane ben paramı almaya bakarım derdi,ameliyatını bugün yapmayalım demezdi..Şimdi ameliyata hazır hissetsem Eren bey'den başka kimseye kendimi emanet etmem.

Ben İstanbul'da yaşıyorum.Barış Çakır'a randevum olduğu gün randevu saatimde gitmeme rağmen 5 saat bekletildim.Sokağa çıkma yasağı vardı ve evim çok uzaktı.Bir hastaya abartmıyorum 2.5 saatini ayırdı.Bahanesi de yurt dışından gelmesiydi..Görüşme için gelen hastalar birikti rahat bekleyen bi 15 kişi vardı.5 Saatin sonunda sıra bana gelmişti ve diğer muayeneleri alamayacağını söyledi tabi herkes bi gerildi.Sonuçda muayene tarihini bile en az 3 ay sonrasına veren birisi....yanına gittim ve ayak üstü de olsa bakmasını söyledim.5 dakika ayırabildi sağolsun ve adamın tek derdi maddiyat ben enerjisini sevmedim.Kafamda bitirdim yani..2.seçenek olarak düşündüğüm Eren Taştan bey'de kongre için aynı gün İstanbul'a gelmişti instagramdan biliyordum.Kongre için geldiği Otel Nişantaşında olunca bi ariyim şansımı deneyeyim dedim.Asistanı otelde hemen bir görüşme ayarladı.Muayenesine 400 lira verdiğim doktor 5 dakika ayırmazken,Eren beyin yarın 3 ameliyatı olmasına rağmen beni kırmayıp lobiye gelip bütün süreci detaylı anlatması,hiç bir maddiyat talebi olmadan bana vaktini ayırması,bana insanlığını ve samimiyetini gösterdi.Hiç kendini kanıtlama çabası yok zaten başkaları gibi..
Ameliyat tarihi geldiğinde ben malesef çok gergindim ve ameliyat olamadım.Odama gelip beni sakinleştirmesi, bugün yapmayalım ameliyatını demesi bile samimiyetinin bir göstergesi benim için.Onun yerinde başka doktor olsa banane ben paramı almaya bakarım derdi,ameliyatını bugün yapmayalım demezdi..Şimdi ameliyata hazır hissetsem Eren bey'den başka kimseye kendimi emanet etmem.
Barış Çakır evet iyi bi dr ama kendine olan fazla güveni zaten beni korkutuyor çünki herşey dozunda güzel 👍🏼 Eren hoca çok ciddi ve çok profesyonel aynı zamanda çok olgun bi insana benziyor. Yazdıklarınız çok kıymetli teşekkürler ☺️ olacak olursam bu kesinlikle Eren hoca olur çünkü kendisi KBB uzmanı aynı zamanda ve sağlık sorunlarımın çözümünde de yardımcı olacaktır 🥰 teşekkürler 🙏🏽

merhaba ameliyat sonucunuzdan memnun musunuz

Herkese merhaba başlığımı güncellemeye geldim. Bir ay kadar önce Eren beye ameliyat oldum. Operasyon sonrası hiçbir şekilde burun ağrısı çekmedim yalnızca anesteziyi attığım ilk iki gün çok başım ağrıdı. Bunun yanı sıra morluğum yok denecek kadar azdı şu an eser kalmadı, özetle operasyon sonrası dönemim oldukça konforluydu. İlk ay kontrolüme gittim her şeyin yolunda olduğunu söyledi doktor bey. Fonksiyon olarak gayet iyi nefes alabiliyorum. Etrafımdaki herkes burnumun çok doğal ve güzel olduğunu söylüyor, ben de memnunum. Ödemlerim de ilk ayda yüzde doksan gitti diyebilirim. Doktor hakkında sorusu olan varsa cevaplayabilirim.

Merhaba ben de Eren hocaya ameliyat olmayı düşünüyorum muayene oldum ama çok ilgilenmedi çok yoğun bir günüydü ondan mı biraz başından savıyor gibi hissettim bilmiyorum ameliyat için gün de aldım ama biraz tedirgin oldum aklımda başka bir doktor da yok ilgili bi doktor mu sizce sorularınıza veya sorunlarınıza ameliyat öncesi ve sonrası hızlıca yanıt alabildiniz mi

Merhaba ben de Eren hocaya ameliyat olmayı düşünüyorum muayene oldum ama çok ilgilenmedi çok yoğun bir günüydü ondan mı biraz başından savıyor gibi hissettim bilmiyorum ameliyat için gün de aldım ama biraz tedirgin oldum aklımda başka bir doktor da yok ilgili bi doktor mu sizce sorularınıza veya sorunlarınıza ameliyat öncesi ve sonrası hızlıca yanıt alabildiniz mi
Merhaba, o hissiyatı ben de yaşadım açıkçası. Hasta sirkülasyonu çok yoğun ve az vakit ayırıyor. İnsan verdiği ücret karşılığı daha fazla ilgi bekliyor içten içe. Benim için diğer seçenekler Aykut bey ve Barış beydi ama Eren bey yine de baskın seçenek oldu benim için.

Merhaba, o hissiyatı ben de yaşadım açıkçası. Hasta sirkülasyonu çok yoğun ve az vakit ayırıyor. İnsan verdiği ücret karşılığı daha fazla ilgi bekliyor içten içe. Benim için diğer seçenekler Aykut bey ve Barış beydi ama Eren bey yine de baskın seçenek oldu benim için.
Sanırım genel olarak memnun oldunuz ama. Rica etsem bana özelden fotoğrafın atabilir misiniz burnunuzun

Merhaba sürecinizin güzel geçmesine çok sevindim. benim de çok yakın zamanda eren beye ameliyatım var, siz hangi hastanede oldunuz?

X