Aylar önce ayrıldık, bugün çat kapı

vesikaliyarim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2014
8.501
14.828
44
3-4 ay önce uzatmaları da tamamen bitti demiştim...5 yıllık ilişkimdi...Narsist özellikleri yogun sekilde gösteren, 46 yaşında annesiyle yaşayan, en değer verdiği şeylerden biri maddiyat olan, iyi ve kötü günlerimizin geçtiği biri...Beni çok çok üzen, yıpratan bir ilişkiydi...Karşılıklı ayrılamayıp deniyorduk ama hep bişeylere kızıp anında terkediyordu, başta 3 gün küserken yıllar içinde bu küsmeler aylara uzanmıştı....Sürekli onun ufak bi tartışmada bile iletişimi hemen kestiği, başlarda onun sonraları benim özleyip aradığım bir ilişkiye dönüşmüştü...Sonlara doğru küstüğünde artık ben aramazsam aylarca aramayandı...

Neyse en son 3 ay kadar önce görüşmüştük yeniden başlar gibi, tabi en ufak şeye parlayıp ayrıldı sadece 1 ay sürebilmişti...Benim ev anahtarım ondaydı bişey gelecekti eve o ilgilenmişti o sebeple...

Bu akşam çat kapı geldi...apartman girişinden elindeki anahtarla okutup geçmiş, aşağıdan zili çalma gereği bile duymamış ve daire kapısına gelmiş direkt...Zil çaldı açtım kapıyı...Merhaba, nasılsın dedi...İyiyim diyebildim sadece...Anahtarın bendeymiş, çantaya bakarken farkettim dedi..Ki asla boyle seyleri unutmayan biri, tesadufen gördüm falan hikaye ...Onu verdi ve iyi akşamlar deyip gitti...Burdan geçiyormuş ta

Zaten acılarını hala tam silemediğim bişeydi hala yıllarıma üzüldüğüm, görmek zorunda mıydım akşam akşam bu duygusuzluğu acaba...
Payıma sadece hayalkırıklığı düşüyor benim ya

Duygusuz ve ayrılmış buz gibi birini görmek istemediğim için anahtarı bile boşvermiştim, istememiştim

Ha bu arada kapıyı kapadıktan sonra 2.kez çalıp bu arada borcun vardı uygun olunca ödersen sevinirim dedi. Esas bunun için gelmiş sanırım, esas hayalkırıklığı da bu

Son düzenleme:
Hani cinayet isleyen kisi, sucu isledigi yere geri donermis ya (istemsizce) sizinkide o hesap olmus
Anahtar bahane...

Sizi nekdar yaraladigini gormek istemis yada son zamanlarda arayan bendim dediniz ya aramadiginiz icin size ondan gelen tuaf bi adim gibi olmus.
Alismis tabi aramalariniza veya affetmelerinize..

Insan tam unuttum derken boyle cikmalarida ne bileyim yani...

Hani cinayet isleyen kisi, sucu isledigi yere geri donermis ya (istemsizce) sizinkide o hesap olmus
Anahtar bahane...

Sizi nekdar yaraladigini gormek istemis yada son zamanlarda arayan bendim dediniz ya aramadiginiz icin size ondan gelen tuaf bi adim gibi olmus.
Alismis tabi aramalariniza veya affetmelerinize..

Insan tam unuttum derken boyle cikmalarida ne bileyim yani...

Ha bu arada kapıyı kapadıktan sonra 2.kez çalıp bu arada su kadar borcun vardı uygun olunca ödersen sevinirim dedi. Esas bunun için gelmiş sanırım

Bence geldiğinde senin içeri davet edeceğini falan düşündü yani barışacağınızı ama siz oralı olmayınca kendine yediremedi gıcık oldu geri döndü ve borcunu istedi o sinirle.

sanmıyorum ama...O daha once de kapıma geldi böyle ve girmeye niyeti varsa girmek için lafı uzatırdı...Bilmiyorum ama durumu mantıklı deperlendiremeyecek kadar nasıl desem kırgınım desem azgelir

Ne kadar bi miktardan bahsediyosun? Yani yuzlerce, binlerce TL mi? Almazsa hayati mi kayar? Bunca sene birlikte gecirdik diyosun, keske gecmeseymis ama olmus, en azindan daha fazla dusunup adama hak etmedigi alakayi bahşetme, bi cacik olmaz bu tiplerden

Hayatı falan kaymaz...cok büyük miktar değil onun için...ama dert olmuş, zaten 2-3 ayda istemediğine sasırmıştım

3-4 ay önce uzatmaları da tamamen bitti demiştim...5 yıllık ilişkimdi...Narsist özellikleri yogun sekilde gösteren, 46 yaşında annesiyle yaşayan, en değer verdiği şeylerden biri maddiyat olan, iyi ve kötü günlerimizin geçtiği biri...Beni çok çok üzen, yıpratan bir ilişkiydi...Karşılıklı ayrılamayıp deniyorduk ama hep bişeylere kızıp anında terkediyordu, başta 3 gün küserken yıllar içinde bu küsmeler aylara uzanmıştı....Sürekli onun ufak bi tartışmada bile iletişimi hemen kestiği, başlarda onun sonraları benim özleyip aradığım bir ilişkiye dönüşmüştü...Sonlara doğru küstüğünde artık ben aramazsam aylarca aramayandı...

Neyse en son 3 ay kadar önce görüşmüştük yeniden başlar gibi, tabi en ufak şeye parlayıp ayrıldı sadece 1 ay sürebilmişti...Benim ev anahtarım ondaydı bişey gelecekti eve o ilgilenmişti o sebeple...

Bu akşam çat kapı geldi...apartman girişinden elindeki anahtarla okutup geçmiş, aşağıdan zili çalma gereği bile duymamış ve daire kapısına gelmiş direkt...Zil çaldı açtım kapıyı...Merhaba, nasılsın dedi...İyiyim diyebildim sadece...Anahtarın bendeymiş, çantaya bakarken farkettim dedi..Ki asla boyle seyleri unutmayan biri, tesadufen gördüm falan hikaye ...Onu verdi ve iyi akşamlar deyip gitti...Burdan geçiyormuş ta

Zaten acılarını hala tam silemediğim bişeydi hala yıllarıma üzüldüğüm, görmek zorunda mıydım akşam akşam bu duygusuzluğu acaba...

Duygusuz ve ayrılmış buz gibi birini görmek istemediğim için anahtarı bile boşvermiştim, istememiştim

Ha bu arada kapıyı kapadıktan sonra 2.kez çalıp bu arada borcun vardı uygun olunca ödersen sevinirim dedi. Esas bunun için gelmiş sanırım, esas hayalkırıklığı da bu
Vallahi ben olsam yillarin silemedigimi askimi su yaptigi hareketler bir saniyede silerdi yemin ederim silerdi. Guvenligi cagirip atttirsaydiniz pislik ketum cimri herif en sogudugum tip

Adam nerden baksan looser dediklerinin hayat bulmus hali. Ben ondan kurtulduguna sükrediyorum oturdugum yerde. Evet canin yaniyor ama en azindan bütüm ömrün yanmamis.

Klasik narsist özelliği. Kurbanını yoklama davranışı. Sandı ki kapıya gelince siz heyecanlanıp koynuna girecektiniz. Sonra sizi biraz daha sömürüp yine terkedecekti. Borcunu ödeyin ve def edin. Bi kere kendinde nasıl bir had buluyorsa aramadan kapıya kadar gelebiliyor!!! Sinir şey

Hayatı falan kaymaz...cok büyük miktar değil onun için...ama dert olmuş, zaten 2-3 ayda istemediğine sasırmıştım
Insan 5 yılın o kadar yaşanmışlığın hatrına istemeye utanır be yuh.
Hiç hayal kırıklığı filan yaşama anasinin dizinin dibinde kalmaya devam etsin kuş beyinli.
Göbek at canım kurtulmuşsun.

X