Aylin90'nın merak edilen ikinci GeLiN eVi (Taşındık) EVLILIK GÜNLÜGÜM'ün SoNu

Cook guzel aydinlik ve zevkli dosenmis bir ev bayildim... O mutfaga bittim bi kere asik olmakta cok haklisiniz evinize. Huzurla outrun mutlulukla outrun masallah ay bidaha dicem harika yaa...

herkese tsk ediyorum
ben almanyada yasiyorum ve türkiyeden bisey almadim.
getirmesi zor oluyor.

ayrica burdada gelin evi oluyor yani :))

dus dan su akmaz ona göre fayanslar döseniyor ortasi hafif asagya gidiyo su akintisina :)))

herkese tsk ediyorum
ben almanyada yasiyorum ve türkiyeden bisey almadim.
getirmesi zor oluyor.

ayrica burdada gelin evi oluyor yani :))

dus dan su akmaz ona göre fayanslar döseniyor ortasi hafif asagya gidiyo su akintisina :)))

cok begendim evinizi zevklerimiz benziyor Turkiye den birşey almadım demişsiniz ama ben mutfagınızdaki kafes biçiminde olan rafları merak ettim türkiye de de bulabilir miyim ki? :KK22:

tek kelimeyle bayıldddıııımmm ,özellikle oturma odana ve antrene..
bir gün evim olursa kesinlikle senden kopya çekicem :)
güle güle otur

aynı yeri 10 kere çekmişsin neredeyse bakarken bile ruhum daraldı..belki güzel derdim ama aynı yerleri sürekli gördüğüm için diyemicem..güle güle otur.

Bu evde cocuk yok...o yuzden aksesuvarları comertce kullanabilmissiniz,ben cok sevdim,huzurla oturun insallah..

Cocuk olsa onlar oyle yerinde duramazdi anlaminda soyledim,surcu lusan ettiysem affola,espri seyettimdi insallah kirici olmamisimdir..

cok begendim evinizi zevklerimiz benziyor Turkiye den birşey almadım demişsiniz ama ben mutfagınızdaki kafes biçiminde olan rafları merak ettim türkiye de de bulabilir miyim ki? :KK22:
hic bilemiyorum canim bulurmusun :KK43:

tek kelimeyle bayıldddıııımmm ,özellikle oturma odana ve antrene..
bir gün evim olursa kesinlikle senden kopya çekicem :)
güle güle otur

haha :) tsk ederim canim cek kopya valla :KK70:

aynı yeri 10 kere çekmişsin neredeyse bakarken bile ruhum daraldı..belki güzel derdim ama aynı yerleri sürekli gördüğüm için diyemicem..güle güle otur.

saygi duyarim. fotografci oldugum icin cok seviyorum her detayi cekmeyi.

Bu evde cocuk yok...o yuzden aksesuvarları comertce kullanabilmissiniz,ben cok sevdim,huzurla oturun insallah..

bazi aksesuarlari azalttim zaten. masanin icini bosalttim felan filan. Cocuk olunca farkli olur tabi :KK70:

Cocuk olsa onlar oyle yerinde duramazdi anlaminda soyledim,surcu lusan ettiysem affola,espri seyettimdi insallah kirici olmamisimdir..

yok kirici olmadin :KK70:

çok güzel herşeyin maaşşallah :) Rabbim huzurla oturmayı nasip etsin inş :)

Evinize bayıldım.Açık renkler o kadar ferah ve düzenli ki ruhum dinlendi bakarken resmen :) Güle güle sağlıkla oturun

Gule gule oturun cok guzel olmus ev dekorasyon sayfasindada gormustum facebookta yanlis hatirlamiyorsam :)

beyaz sandalyeler çok güzel, rakıyı hatırlattılar. güle güle keyfini çıkarın

X