Aynı adamdan 3. kez çekişmeli boşanıp; sonuna kadar mücadele edip hakkımı alıp, yaptıklarını ödetip, kaybettiğim onurumu kazancağım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Alintilamayin demişsiniz ama bu duyar dolu cümleleriniz çok şaşırttı beni 😲 diğer konulara yorumlarınızı bilmesem inanacağım neredeyse ama neyse ki canım hafızam engelledi bunu.
Neymiş yorumlarım?
Ayy uğraşamıcam sizle ya
Konu sahibine diyeceğimi dedim
Ben düşene vuran bir tip değilim
Siz buyrun

Heee kadın bakımlı olmalı dediğim için linç yemiştim onu diyorlar :)))

Neymiş yorumlarım?
Ayy uğraşamıcam sizle ya
Siz buyrun

Aha şu..
Ve sonrasında yazdıkların.
Hatta ben bu hataya asla düşmem aklım var dediklerin vesaire vesaire.
Yeminle ironinin dibi bu olsa gerek.

Neymiş yorumlarım?
Ayy uğraşamıcam sizle ya
Siz buyrun
Hı hı :KK51::KK51:

Bende eski yorumlariniza bakmakla uğraşamiycam ama forumu az çok takip edenler kimin ne yönde yorum yazdığını gayet iyi bilirler.

Neymiş yorumlarım?
Ayy uğraşamıcam sizle ya
Siz buyrun
Düşene vuran bir tip değil misiniz
Neyse ki yazılan herşey duruyor :KK66:

Eklentiler

• 20200923_154834.jpg
    20200923_154834.jpg
    92,7 KB · Görüntüleme: 147
  • 20200923_154717.jpg
    20200923_154717.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 143
  • 20200923_154632.jpg
    20200923_154632.jpg
    114,2 KB · Görüntüleme: 129
  • 20200923_154547.jpg
    20200923_154547.jpg
    97,4 KB · Görüntüleme: 123

Aha şu..
Ve sonrasında yazdıkların.
Hatta ben bu hataya asla düşmem aklım var dediklerin vesaire vesaire.
Yeminle ironinin dibi bu olsa gerek.
Evet sevgiliyken dövmüş sövmüş kurtulabilirken bunu yapmamış gitmiş evlenmiş
Aynı konu mu sence?
Bu kadın evliyken yaşamış bunları ve çocukları var
İkiside farklı
Ben orda da dedim evlendikten sonra değişse çocukların olsa anlarım ama
Adamın ne olduğunu bile bile evlenmişsin diye
Arkasındayım sözlerimin

Hanımlar,
sağlıksız bir ilişkiyi devam ettirip en çok da çocuklarına zarar veren insanlara kızabilirsiniz, eleştirebilirsiniz de ama kızmanın da eleştirmenin de bir sınırı var, eleştirmek aşağılamak demek değildir.

Üyenin her konusunu tüm detaylarına kadar biliyorsunuz, şahsen ben çoğu konusunu hatırlamıyorum dahi, mesaj yazmış mıydım onu bile hatırlamıyorum, iflah olmayacağından emin olduğunuz biri için bu ısrarınız niye?
Çocukları için mi? Burada üyeyi aşağılayarak çocuklara bir faydanız olmuyor, tavsiyeleriniz işe yaramış mıydı ki?

Zor değil ki konudan çıkıp yorum yazmamak, üstelik farklı bir yaklaşımda bulundu diye insanları eleştirmek adı altında başka konulara yazılmış yorumları bu konuya dahil etmeniz de uygun değil, neyin savaşı ki bu?

Hayır yani karşılıklı zıtlaşmanız varsa o sizin bileceğiniz iş de buraya yansıtamazsınız onu bilesiniz.

Evet sevgiliyken dövmüş sövmüş kurtulabilirken bunu yapmamış gitmiş evlenmiş
Aynı konu mu sence?
Bu kadın evliyken yaşamış bunları ve çocukları var
İkiside farklı
Ben orda da dedim evlendikten sonra değişse çocukların olsa anlarım ama
Adamın ne olduğunu bile bile evlenmişsin diye
Arkasındayım sözlerimin
Aynı şey.
Bu kadında boşanmış. Sonra gidip bile bile evlenip 2.çocuğu yapmış.
Adamın ne olduğunu bile bile 2.çocuğu yapan ile adamın ne olduğunu bile bile evlenen kadının farkı var mı sizce? Hatta anne olan taraf daha da suçludur, çünkü ANNE'dir. O çocuğa o psikolojiyi yaşatmaya hakkı yoktur.

O 17 yaşındaki kız kim bilir ne travmalar yaşıyor içinde, ilerde onun evlilik hayatı da sorunlu olursa bilin ki sebebi sizsiniz. Bu ne gurursuzluktur be? İstemiyor sevmiyor adam seni. Başka başka kadınlarla aldatıyor. Şu “çabalayın” lafına sinir oluyorum. Bir üye daha vardı burda inatla eşine yapışan o da sürekli “çabalayacağım” diyordu. Şu azminizi başka şeylere kullanın da bir adamın oyuncağı olmayın böyle.

"Tüm kadınların aksine terk edip gitmek bırakmak yuva yıkmak vazgeçmek kolay önemli olan zoru başarmayı mücadeleyi ve o yuvanın yuva olabileceğini inandıracaktım herkese."

Burdan sonrasını okumadım. Biz kadınlar çile çekmek zorundayız öğretisine ne kadar uygun. Kocamız dövsün, aldatsın dişimizi sıkarız. Abimiz vursun bağırsın çağırsın idare eder dişimizi sıkarız. Biz kadınlar kum torbası değiliz hanımefendi, gelen darbeleri emip dağılmak gibi bir görevimiz yok.

Hayatınızı bu düşünveci benimseyerek devam ettirirseniz daha mutlu olur, bir insana katlanabilmekten çok daha fazla başarıya sahip olursunuz. Yolunuz açık olsun.

Arkadaşlar anlamıyorsunuz, kadın burayı totem yapmış kendisine
Her burada başlık açıp, esip, savurduğunda altından yapılmış erkeği, sırma saçlısı ona geri dönüyor.
Lütfen kendinizi daha fazla yormayın ikna edelim diye.
Yazar yazar totemi tutar ve uçaaaar gider...

Aynı şey.
Bu kadında boşanmış. Sonra gidip bile bile evlenip 2.çocuğu yapmış.
Adamın ne olduğunu bile bile 2.çocuğu yapan ile adamın ne olduğunu bile bile evlenen kadının farkı var mı sizce? Hatta anne olan taraf daha da suçludur, çünkü ANNE'dir. O çocuğa o psikolojiyi yaşatmaya hakkı yoktur.
Hayır sizin derdiniz ne çözemedim
Neden bu linç bana
O kişi gayet güzel bir yorum yaptığımda ilk yorumuma bakılabilir
Benim eski konularıma dalıp bana saldırmıştı o yüzden tepki vermiştim
Ama konu sahibi bunu bana yapmadı
O yüzden iyi bir insan gerçekten yardıma ihtiyacı olan biri gibi geldi
O yüzden ona destek oldum
Çünkü ne gurursuzlupu kaldı ne kötü anneliği
Bende anneliğini eleştirmek bize düşmez dedim ki evet arkasındayım söylediklerimin
Ne bu hırs öfke
Eski konularım açılıyor falan cidden sizin başka işiniz yok mu?
Ben burda tartıştığım kişiyi bi daha hatırlamıyorum bile
Bir yorumuna katıldığım diğer yorumuna çeliştiğim kişiler olabilir inanın hatırlamıyorum
Gerçekten bu kadar işsiz olunmaz
Anlayan anladı
Söyleceklerim bu kadar
İstediğiniz alıntıyı yapın umrumda değil
Cevap vermiyorum artık

Aynen... İki defa boşandım..kendi mallarimi bile tazminatimla aldığım arsa filan ona birkatim o kadar..iki ayrilmamda da aldatma delilleri olmasına rağmen kullanmadım..bir an önce hayatımdan çıkıp gitsin dedim..2 yıl da bu kadını çektim.. yine elimdecaldatmaya ait bir sürü delil foto vardı ama sildim hepsini hepsini... Bu kadar çektim düzelecek dedim.. baktım olmuyor..ilahi adalet..hiç ispata bile gerek kalmadı... İkiside birbirini dava etti..herşeyi kendileri itiraf etti..benide dava etti..bende avukata bu sebeple gitmiştim..ve o adama anlaşmalı boşanmayı teklif ettim..ona attığım mesajlar hala duruyor..sadece artık düzenim bozulmasın ve yoruldum ve bu evi Küçük kızım için aldığından ve kadını bu eve getirme planlari olduğundan belkide bı an hırs yaptım.avukatta zina yoluyla dava ac..adam sana neler yapmış dedi..anlaşmalı teklifimi duyunca de aptalmisin dedi... Çünkü evlilik öncesi kendime ait olan evi ona verecektim şu anki ev karşılığı.ustune şirketteko biriken tazminatımı vereyim dedim.evin yarısında tapusunu çocuklara yap dedim.omür boyu nafaka tazminat ödeme bunun karşılığında dedim.. ben okutup ben evlendiririm dedim.. kalan alacak çarşafa sana 4 yil beş yıl öderim dedim... Evimi verdim üstüne..yok dedi.
.avukkatra çok haksızlığa uğramışsin asla anlaşma dedi... Mecbur kaldım..şimdi isteyen istediğini düşünsün..para için mal için diye.. maddiyati sadece çocuklarımın rızkını o kadına yedirmek istemedim..ki lüks düşkünü bir kadın... Durum böyle
Yahu deli misin nesin ?

Adam senden boşanıyor ? Çocuklarından değil ?
Eline de hatrı sayılır bir para geçiyor madem eğitimlerinden hayatlarına her şeye tabiki ortak olacak .

Hayır sizin derdiniz ne çözemedim
Neden bu linç bana
O kişi gayet güzel bir yorum yaptığımda ilk yorumuma bakılabilir
Benim eski konularıma dalıp bana saldırmıştı o yüzden tepki vermiştim
Ama konu sahibi bunu bana yapmadı
O yüzden iyi bir insan gerçekten yardıma ihtiyacı olan biri gibi geldi
O yüzden ona destek oldum
Çünkü ne gurursuzlupu kaldı ne kötü anneliği
Bende anneliğini eleştirmek bize düşmez dedim ki evet arkasındayım söylediklerimin
Ne bu hırs öfke
Eski konularım açılıyor falan cidden sizin başka işiniz yok mu?
Ben burda tartıştığım kişiyi bi daha hatırlamıyorum bile
Bir yorumuna katıldığım diğer yorumuna çeliştiğim kişiler olabilir inanın hatırlamıyorum
Gerçekten bu kadar işsiz olunmaz
Anlayan anladı
Söyleceklerim bu kadar
İstediğiniz alıntıyı yapın umrumda değil
Cevap vermiyorum artık
Ay ne diyorsun ya?
Sana toplasan 2 tane yorum yaptım. Ne eski konuların hakkında konuştum ne başka birşey yaptım.
Kendini neden bu kadar önemsediğini anlamadım.
Sen kimsin? Senin eski konularına bakma zahmetine neden gireyim? Neden seni linçleyeyim.
Ben sadece fikrimi söyledim.
Ama diğer arkadaşların sana tepkisini de anlıyorum orada farklı, burada farklı konuşursan tabiki tepki alırsın.
Sana tavsiyem;kendini bu kadar önemseyip alakasız insanlara saydırmaya kalkma. Yoksa böyle cevabını alırsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X